Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa paljenjem kod skutera

elitemadzone.org :: MotoZone :: problem sa paljenjem kod skutera

[ Pregleda: 3562 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gost




Profil

icon problem sa paljenjem kod skutera14.05.2010. u 17:14 - pre 168 meseci
Imam skuter suzuki burgman 250 ccm i imam problem sa paljenjem, evo ovako: motor je stajao cele zime u garazi kad je pocelo lepo vreme vozio sam se nekoliko dana i vise nije hteo da upali, vergla kao lud a nece da upali, zamenim svecicu motor upali odmah, vozim se desetak dana i opet nece, opet zamenim svecicu upali odmah pa opet voznja desetak dana i vergla anece da upali i tako sam zamenio 5 svecica,e sad vise nece da upali i sa novom svecicom. Zamenio sam kapu na svecici i kabli koji ide od bobine do svecice, svi majstori se cude i niko ne zna sta je pa me interesuje da li je neko imao takav problem, ja licno sumnjam na vise stvari: da negde gubi kontakt oko nekog konektora ili slicno, na bobinu mada su mi rekli da bobina ili radi ili ne radi ne moze tako da zeza, sumnjao sam na kapu i kabl ali to je zamenjeno, cak su mi rekli da mogu da budu i namotaji. ako je neko imao slican problem neka napise nesto
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: problem sa paljenjem kod skutera15.05.2010. u 20:31 - pre 168 meseci
Da li si ga konzervirao preko zime, da li ga je neko pregledao nakon problema, ili se samo mudrovalo na distanci..?

Da li je ispusteno staro gorivo..?

Poz
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MotoZone :: problem sa paljenjem kod skutera

[ Pregleda: 3562 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.