Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Promaja dimnjaka kod šporeta na etažno grejanje Pa??

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Promaja dimnjaka kod šporeta na etažno grejanje Pa??

[ Pregleda: 9926 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rale2rale
Načelnik vazduplohovstva u agenciji za
svemirska istraživanja
Agencija za svemirska istraživanja
Republike Srbije
bgd

Član broj: 70884
Poruke: 251
*.ptt.rs.



+67 Profil

icon Promaja dimnjaka kod šporeta na etažno grejanje Pa??18.08.2009. u 14:06 - pre 178 meseci
Pozdrav,

Konačno uvodim etažno grejanje i imam mali problem, na šporetu koji sam odabrao piše da je dimenzija za cevi 145 mm, odnosno 20 Pa (ma šta to bilo?), ja trenutno imam šporet koga menjam koji je takođe dimenzije za čunak 145, sa tim da koristim čunkove od 118 mm, jer mi je limar napravio kupasti prelaz sa 145 na šporetu pa na 118 na čunak, i to je na ovom starom dobro radilo , aj da kažem bez problema. Ako bi da menjam čunkove onda bi morao da razbijam zid na dimnjaku-odvodu koji je 12 mm, i koji se nalazi na vrlo nezgodnoj poziciji pri vrhu plafona i u samom uglu dva zida (onaj ko je radio kuću je bio genije :-( ) i veću bih štetu napravio da to radim nego da ostavim ovako!

Pitanje, jel bi za novi šporet koji ide kao etažno grejanje bio problem da ostavim kako već jeste, odnosno da ide sa čunkovima od 118 mm, ili ....? Šporet je ABC concept2!
 
Odgovor na temu

miva
Srbija

Član broj: 122852
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Promaja dimnjaka kod šporeta na etažno grejanje Pa??01.11.2009. u 05:51 - pre 176 meseci
Tek sam sada video tvoju temu.Malo kasno.Intersuje me sta si uradio i jesi li kupio sporet ABC.Ako jesi kako si zadovoljan i kako si resio problem sa odzakom?I ja sam zainteresovan ali za mini koncept2.
Misko
 
Odgovor na temu

rasa1987
Odzaci

rasa1987
Član broj: 190215
Poruke: 33
*.ecpwireless.net.



Profil

icon Re: Promaja dimnjaka kod šporeta na etažno grejanje Pa??07.03.2012. u 20:47 - pre 147 meseci
Jel steradili nesto po tom pitanju?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Promaja dimnjaka kod šporeta na etažno grejanje Pa??

[ Pregleda: 9926 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.