Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li sam ostecen kao kupac?

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li sam ostecen kao kupac?

[ Pregleda: 3672 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nonex

Član broj: 157402
Poruke: 25
*.adsl-a-2.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Da li sam ostecen kao kupac?13.05.2009. u 21:34 - pre 182 meseci
Pre nekog vremena, cca 2 meseca sam dobio Chiccov sterizilator flasica, cucli, laza i ostalih tools-a za bebe.
Igrom prilika, malopre uzmem originalnu kutiju sterizilatora, procitam deklaraciju i zapitam se da li sam prevaren.
Na deklaraciji proizvoda stoji sledece: ( osim zemlje porekla, datuma proizvodnje itd )
Sirovinski sastav : plastika-sterilizator, flasica-staklo, cucla i laza kaucuk, cetkla najlon, plastika
Ovaj "sirovinski sastav" sam protumacio kao spisak stvari koje dolaze u paketu jer je i vise nego ocigledno da sterizator nije napravljen od flasica, laza i cetkica LOL
Sve bi to bilo lepo da se te stvari zaista nalaze u kutiji medjutim, osim sterilizatora ni jedna druga nabrojana stavke ne postoji.
Na kutiji, originalna stampa kaze : Feeding bottles not included a u originalnom upustvu se uopste ne spominju nekakvi dodaci.

Ako na deklaraciji pise jedno a na originalnoj ambalazi i uputsvo pise drugo tj ne pise, sta je validinije ?
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Da li sam ostecen kao kupac?13.05.2009. u 21:49 - pre 182 meseci
Validnije je sta pise na kutiji...a deklaracije se pisu tako da odgovara na vise artikala.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

barcode

Član broj: 10297
Poruke: 196
*.dynamic.sbb.rs.



+81 Profil

icon Re: Da li sam ostecen kao kupac?14.05.2009. u 00:12 - pre 182 meseci
Trebalo je da pise:

Sirovinski sastav : plastika. Sterilizator flasica-staklo, cucla i laza kaucuk, cetkla najlon, plastika.


Tako bi sve bilo u redu. Uz takav proizvod sigurno ne dobijas flase, cucle i cetke :).

 
Odgovor na temu

marko37
Nera Networks
Novi Beograd

Član broj: 6545
Poruke: 714
93.86.150.*



+104 Profil

icon Re: Da li sam ostecen kao kupac?15.05.2009. u 21:02 - pre 181 meseci
Meni na konzervi ananasa pisala deklaracija: "Pasirani paradajz". A bio mnogo dobar ananas, posle preturao konzerve tražeći onaj deklarisan kao pasirani paradajz. Sreća te me niko nije pitao šta tražim... :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li sam ostecen kao kupac?

[ Pregleda: 3672 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.