Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Survivor finale utisci

elitemadzone.org :: MadZone :: Survivor finale utisci

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9023 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sasa_vidic

Član broj: 178334
Poruke: 15
93.86.58.*



+21 Profil

icon Survivor finale utisci19.02.2009. u 08:32 - pre 184 meseci
Da li je gledao neko sinoc finale?

VAsi utisci?

Emisija je zaista bila zanimljiva, nemam sad vremena da pisem, ali extra znaci.




 
Odgovor na temu

zorg
Beograd

Član broj: 20796
Poruke: 769
*.dynamic.sbb.rs.



+109 Profil

icon Re: Survivor finale utisci19.02.2009. u 08:57 - pre 184 meseci
Neznam koliko je samo glasanje bilo regularno, sve vreme kviza, ljudi kao šalju SMS glasove, a svi takmičari su već odavno otišli sa ostrva... Gledamo snimak. Nije mi baš najjasnije kako to funkcioniše.
 
Odgovor na temu

sasa_vidic

Član broj: 178334
Poruke: 15
79.101.196.*



+21 Profil

icon Re: Survivor finale utisci19.02.2009. u 14:32 - pre 184 meseci
Ma SMS glasanje je najmanja stavka oko cele price, on vredi jedan glas i tako reci odlucujuci ako je nereseno, ili slicno.
Moj SUBJektivni dozivljaj je sledeci.....

negde pri kraju emisije, kada je voditeljka pricala sa roditeljima finalista, u jednom trenutku sam cuo pitanje koje me je automatski
podstaklo da je Nemanja pobedio, nesto kao sta ce Nemanja uraditi sa 100.000 evra i dzipom. I bas rekoh zeni , vidi pa voditeljka
zna ko je pobedio, a kao uzivo i sve te fore.

Posle je Rale vec rekao svoje i sve je krenulo nizbrdo.... Nisam video smusenijih 10 minuta TV programa.
Zamisli, toliko krvi, suza i znoja, a ono brzo cek u ruke, malo konfetica i dosta lose matematike sa brojanjem do 9.
Te je 4 i 4 plus 1 , a nakraju 3 i 5 plus 1 za Nemanju.

Odusevio me je Andrija Milosevic koji je dopustio Raletu i Editi da kazu sta misle. Jako cudan pristup emisijama uzivo.
Mislim da ih vise nece voditi.

U svakom slucaju reality life do kraja.
 
Odgovor na temu

BBS
Be Back Soon
ŠUMADIJA DO TOKIJA

Član broj: 40443
Poruke: 1720
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 250629747


+75 Profil

icon Re: Survivor finale utisci19.02.2009. u 16:37 - pre 184 meseci
Emisaija uzivo direktan prenos sa zakasnjenjem od par meseci e dobra fora
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
212.62.47.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Survivor finale utisci19.02.2009. u 16:41 - pre 184 meseci
Srbija - sta drugo reci :)
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
93.86.225.*



+363 Profil

icon Re: Survivor finale utisci19.02.2009. u 21:51 - pre 184 meseci
Mene cudio kako su uopste i pustili uzivo. Raletu svaka cast na iskrenosti. Ne sumnjam ni u promil da je bilo kao sto kaze. Posle toliko vremena provedenog na ostrvu i izlozenosti takvim uslovima zivota, njemu je jedino bilo stalo da kaze sta ima i da ode kuci. Pobednici su definitvno svi koji su ostali najduze, a o glasanju nema mnogo da se prica. Moglo se namestiti kako je vecina takmicara htela. Ako je Pera ponudio bilo kome 5000€ za glas njemu, Mika i Zika, znajuci da ne mogu pobediti, prihvataju "daj sta das". I tako se verovatno i desilo. Onaj Nemanja Rosic je po meni tipican sminkeras koji voli da je u centru paznje. Verovatno provodi pola dana pred ogledalom. Klinkice su glasale za njega. Rale je stvarno ok lik mada su me razocarale one njegove izjave o zenama. Verovatno je to do podneblja u kom je odrastao i nekih patrijarhalnih obicaja, ali definitivno nije ispao licemer kao mnogi drugi. Sve u svemu, katastrofa od strane rezije i gomile timova po pitanju organizacije. Sledeci put neka podele bolje nagrade porazenima(nesto kao u VB), pa ce svi biti zadovoljni...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

obucina

Član broj: 38191
Poruke: 723

Jabber: obucina


+7 Profil

icon Re: Survivor finale utisci20.02.2009. u 02:13 - pre 184 meseci
Pratio sam Survivor vrlo pedantno i učestvovao sam na njihovom forumu gde smo u sitna crevca razvlačili svaku epizodu. Ono što se sinoć dešavalo je bio pre svega propust televizije i neprofesionalizam voditelja koji je jednostavno izgubio kontrolu nad situacijom. To je cena koja se plaća kada se angažuju ljudi koji nisu profesionalci. Onakvo nešto se ne bi dogodilo profesionalnom voditelju i profesionalnoj režiji.

Radoslavljeva i Editina reakcija nisu na mestu, iz razloga što je snimanje završeno pre nekoliko meseci i oni su imali sasvim dovoljno vremena da iznesu sve što znaju o dogovorima i trgovinama koje pominju, a to nisu uradili. Smešno je Radosavljevo pitanje "zašto mi nismo dovedeni u ravnopravnu poziciju sa Nemanjom". Nije mi jasno kako njih dvoje ne shvataju da je njihova prilika za pobedu bila u Panami, pred velikim većem, a nije na finalno veče. Oni JESU bili u ravnopravnoj poziciji sa Nemanjom u trenutku kada se pobednik odlučivao, nisu je iskoristili, pobednik je odlučen i kraj... Treba znati podneti poraz. Mogu samo da se nadaju da ih FOX neće tužiti za kršenje ugovora ili tražiti neku odštetu.

Pobeda Nemanje Pavlova je zaslužena i očekivana i nije bila iznenađenje za ljude koji su pratili serijal, jer se stekao utisak da su svi osim Nemanje zaboravili ko zapravo bira pobednika, i da je jako važno da se ostane u dobrim odnosima sa onima koji su izbačeni. Radoslav je ovo naročito izgubio iz vida, pa ni jednog trenutka nije pokušao da uspostavi kontakt sa izbačenim članovima bivšeg plemena Roka koji su nosili polovinu glasova, a sa jednim članom bivše Armade se posvađao na krv i nož. Rezultat je jasan - nije dobio ni jedan od ovih 5 glasova. Edita nikada nije ni bila konkurencija, jer je njen odnos sa ostalim takmičarima bio u granicama od površnog do konfliktnog.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
93.86.111.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Survivor finale utisci20.02.2009. u 03:12 - pre 184 meseci
Dajte narodu hleba i igara....a zna se zasto se to uvek pa i sada radilo. Treba da budem ekstremno dokon, da nemam apsolutno nikakav socijalni zivot i da bas nemam pametnija posla pa da uzmem da gledam neki reality show. Ne kazem da su ovi sto prate to glupi, ali ne tvrdim ni da su bas narocito inteligentni.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.magnetplus.net.



+69 Profil

icon Re: Survivor finale utisci20.02.2009. u 07:22 - pre 184 meseci
Ma da devojke nisu u bikiniju,pola Srbije ne bi ni gledalo... A vi kao pratili emisiju?
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

peca26000

Član broj: 195056
Poruke: 3216



+62 Profil

icon Re: Survivor finale utisci20.02.2009. u 08:03 - pre 184 meseci
Pa naravno da je to malo hrana za oci ,sta fali ...
Nemanja je naravno saznao da je pobednik i sta je to cudno kad su i glasali za njega ...
Rale se lose ponasao pre samog odgovora ko ce biti finalista ,nebitno sta je hteo ali je ocigledno da takvim izjavama je porusio sve ono iza cega je bio .
Zakljucak jednostavan kad gubi a nije navikao na to i po cenu da se obrati vec kako je naglasio sta ga to muci ''Adnan iz zvezda ratova muzike" to je u prenosnom ja sad to ne zelim da pisem .
Ajd malo je to sto je poraz ,pa sad ne zeli da se cak ni pozdravi na sam kraj - kakvo je vase vidjenje toga - jel to uobicajno ako je srpski show da se vredja ...
Videli ste kakva je reakcija bila Nemanjina na takve izjave ,tuga sto je uopste morao da prica sa njim pre toga i sta su prolazili svi.
Ekipa je pred sam kraj zadatka bila ok nesluteci da neko kao Rale ima toliki obraz da baca sve sto je radio ,na kraju kraja mogao je i on da bude . Pa sta sad i nad popom ima majstor.
A to dal su novinari uradili profi ,jesu brate jer nezna on sta je u njegovoj glavi kad se neko odjedanput promeni ko kameleon.
Ko pre devojci njegova je mozda i baba .
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9499
212.200.68.*



+10254 Profil

icon Re: Survivor finale utisci20.02.2009. u 08:26 - pre 184 meseci
Nije mi jasno što se Rale toliko čudi što je Nemanja slavio ? Pa pitao ljude, i ovi mu rekli da su za njega glasali, sabrao 2+3 i zaključio da je to svakako veće od 4. Nije ni morao da čeka glasove publike.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
212.62.47.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Survivor finale utisci20.02.2009. u 11:33 - pre 184 meseci
Citat:

Dajte narodu hleba i igara....a zna se zasto se to uvek pa i sada radilo. Treba da budem ekstremno dokon, da nemam apsolutno nikakav socijalni zivot i da bas nemam pametnija posla pa da uzmem da gledam neki reality show. Ne kazem da su ovi sto prate to glupi, ali ne tvrdim ni da su bas narocito inteligentni.


To je zato sto si ti "baja".
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9499
212.200.68.*



+10254 Profil

icon Re: Survivor finale utisci20.02.2009. u 12:34 - pre 184 meseci
Citat:
Nabukodonosor: Dajte narodu hleba i igara....a zna se zasto se to uvek pa i sada radilo. Treba da budem ekstremno dokon, da nemam apsolutno nikakav socijalni zivot i da bas nemam pametnija posla pa da uzmem da gledam neki reality show. Ne kazem da su ovi sto prate to glupi, ali ne tvrdim ni da su bas narocito inteligentni.

Pazi, u principu si u pravu.

Ali, nemoj da zaboraviš da je najveći od najvećih, najgluplji od najglupljih realitu show-a fudbal. Desetine i stotine dešavanja dnevno, desetine i stotine specijalizovanih dnevnih listova, častopisa. Čuda arhitekture i milijarde utrošene za kreiranje podijuma za najveće, ultra - mega - giga zaluđivanje narodnih masa širom planete !

Mala je plata ? Problemi u kući, na poslu, u državi. Sra.nja na sve strane ? Korupcija, kriminal ? Nema veze - "naši" su pobedili !

Ja zaista ne znam, ali iskreno, koliki bih moron morao da budem da danas, u Beogradu gledam direktan prenos italijanske lige Verona - Atalanta ? (Nazive sam lupio, po čuvenju) Ili da okrenem neku drugu nacionalnu frekvencu, pa da gledam direktan prenos Bajern-Hamburg, ili još bolje, na trećoj nacionalnoj frekvenciji da otpratim dešavanja u Španskoj ligi, ili još bolje Engleskoj premijer ligi ? Ali to nije sve ! Iza ćoška me čekaju neviđenja dešavanja i Ligi šampiona. A kad ni toga nema, onda je tu večita liga UEFA !

Stoga, mislim da je pomenuti Survivor serijal, u kontekstu "hleba i igara" jedno lepo osveženje.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
195.178.50.*



+110 Profil

icon Re: Survivor finale utisci20.02.2009. u 12:39 - pre 184 meseci
Citat:
Java Beograd
Ja zaista ne znam, ali iskreno, koliki bih moron morao da budem da danas, u Beogradu gledam direktan prenos italijanske lige Verona - Atalanta ? (Nazive sam lupio, po čuvenju) Ili da okrenem neku drugu nacionalnu frekvencu, pa da gledam direktan prenos Bajern-Hamburg, ili još bolje, na trećoj nacionalnoj frekvenciji da otpratim dešavanja u Španskoj ligi, ili još bolje Engleskoj premijer ligi ? Ali to nije sve ! Iza ćoška me čekaju neviđenja dešavanja i Ligi šampiona. A kad ni toga nema, onda je tu večita liga UEFA !


Ha, ha, ovo kao da sam ja pisao...
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Survivor finale utisci20.02.2009. u 13:33 - pre 184 meseci
Citat:
Java Beograd: Pazi, u principu si u pravu.
Ali, nemoj da zaboraviš da je najveći od najvećih, najgluplji od najglupljih realitu show-a fudbal.

Kakve slicnosti fudbal ima sa reality programima tipa Survivor ili Big Brother?
Ja ne vidim nikakve slicnosti, osim sto se oba uzivo prenose. Objasni mi kako je fudbal ista stvar?
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: Survivor finale utisci20.02.2009. u 13:48 - pre 184 meseci
Pa zar nije lepo objasnio?
Mozda te zbunjuje to sto smo na fudbalu odrasli, pa nam dodje kao nasusna potreba...
@Java Beograd
Odlicno napisano, svaka cast na analogiji
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Survivor finale utisci20.02.2009. u 13:57 - pre 184 meseci
Citat:
pitikovski: Pa zar nije lepo objasnio?
Mozda te zbunjuje to sto smo na fudbalu odrasli, pa nam dodje kao nasusna potreba...

Ne, nije lepo objasnio.

Svaki reality show se zasniva na medjuljudskim odnosima nasumicno odabrane grupe ljudi obicno zatvorene na jednom mestu na duzi period. Dakle fokus je upravo na njihovom razmisljanju, stavovima, svadjama, ljubavima itd.
Neka igra se ubaci cisto da bi bilo malo zanimljivije gledaocima.

Kakve tacno slicnosti ima fudbal sa tim? Ili bilo koji popularan sport koji mozes uzivo da pratis?
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: Survivor finale utisci20.02.2009. u 14:11 - pre 184 meseci
Pa koju korist ili sta pametno mozes nauciti gledajuci fudbal ili bilo koji drugi sport? Mozes se samo zabaviti ili dobiti/izgubiti u kladionici.
E sada, to sto ja vise volim da gledam fudbal ili neki drugi sport to je moj problem, neko vise voli da gleda grand produkciju,velikog brata...itd, poenta je u zabavi i razonodi. Svako nadje svoju razbibrigu.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Survivor finale utisci20.02.2009. u 14:16 - pre 184 meseci
Citat:
pitikovski: Pa koju korist ili sta pametno mozes nauciti gledajuci fudbal ili bilo koji drugi sport? Mozes se samo zabaviti ili dobiti/izgubiti u kladionici.
E sada, to sto ja vise volim da gledam fudbal ili neki drugi sport to je moj problem, neko vise voli da gleda grand produkciju,velikog brata...itd, poenta je u zabavi i razonodi. Svako nadje svoju razbibrigu.

Kakve veze korist ima? Jasno je da je sve stvar zabave.
Pitao sam da mi neko objasni kakva je slicnost izmedju fudbala i nekog reality programa, jer ja ama bas nikakvu slicnost ne vidim.
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: Survivor finale utisci20.02.2009. u 14:29 - pre 184 meseci
Ok, lose sam se izrazio umesto korist aj da kazem razlog, ali dobro ako ne vidis slicnost onda ne vidis i tu se nista ne moze
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Survivor finale utisci

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9023 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.