Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pozivanje ogromnog broja raseljenih lica na regulisanje vojne obaveze!

elitemadzone.org :: MadZone :: Pozivanje ogromnog broja raseljenih lica na regulisanje vojne obaveze!

[ Pregleda: 2911 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ZarkoNBG
Nezaposlen
Novi Beograd

Član broj: 212049
Poruke: 6
*.kbcnet.co.yu.



Profil

icon Pozivanje ogromnog broja raseljenih lica na regulisanje vojne obaveze!10.02.2009. u 04:18 - pre 184 meseci
Ne znam gde ovu temu da stavim, pa neka je moderator premesti.

Zna li neko nesto o ucestalom pozivanju ogromnog broja raseljenih lica sa Kosova po mestu boravka u zadnjih par nedelja na regulisanje vojne obaveze u vojne odseke?
 
Odgovor na temu

jeftonikius

Član broj: 140399
Poruke: 21
*.podravka.co.yu.



Profil

icon Re: Pozivanje ogromnog broja raseljenih lica na regulisanje vojne obaveze!11.02.2009. u 14:58 - pre 184 meseci
Šta znači 'raseljeni'?!
Oni mučenici koji su morali da pobegnu da sačuvaju živu glavu ili oni što voze bembare po gradu?! Za ove druge regulisanje vojne obaveze je malo, ja bih njih poslao u Iraq u neku misiju. Mislim, vojska može i civilno, ako bi išli u redovnu pa to bi tek bila farsa haha.
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Pozivanje ogromnog broja raseljenih lica na regulisanje vojne obaveze!11.02.2009. u 17:04 - pre 184 meseci
ocigledno su pronasli evidenciju o obveznicima koju je mozda neko hteo da sakrije... :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pozivanje ogromnog broja raseljenih lica na regulisanje vojne obaveze!

[ Pregleda: 2911 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.