Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zna li neko da je Pako Raban, modni kreator - i pisac?

elitemadzone.org :: MadZone :: zna li neko da je Pako Raban, modni kreator - i pisac?

[ Pregleda: 8100 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ultraKeen
ultraKeen
Zemun

Član broj: 2396
Poruke: 289
93.86.146.*

ICQ: 36109339
Sajt: ultrakeen.blogspot.com


+1 Profil

icon zna li neko da je Pako Raban, modni kreator - i pisac?04.02.2009. u 21:31 - pre 185 meseci

...jeste, pisac je malo cudnih tema, imam njegovu knjigu "Apokalipsa iz ere u eru"

E, ali mi treba njegova knjiga pre te: "Putanja" ... ima li je neko ili zna kako do nje? ... nigde je nema po BG knjizarama i knjiznim antikvarnicama :(
postoji samo jedan apsolut u logickoj ravni desavanja/vremena:
SVE je RELATIVNO sem:
- osnovnih konstanti svemira
- logike
...i ove tvrdnje
*
Daniel J. Boorstin: The Discoverers, A History of Man’s Search To Known

Napredak nauke zavisice od covekove spremnosti da poveruje u neverovatno, da prekoraci granicu koju namece zdrav razum.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.sbb.rs.



+2283 Profil

icon Re: zna li neko da je Pako Raban, modni kreator - i pisac?04.02.2009. u 21:49 - pre 185 meseci
Da, on je ono bio predvideo apokalipsu za proslu ili preproslu godinu. Pred navedeni datum sve manekenke i pevacice su otisle u samoposlugu i kupovale sve sto stignu (jer ako bude smak sveta posle toga nece raditi prodavnice). Posto se nista od predvidjenog nije desilo, cini mi se da njega niko vise ne smatra za ozbiljnog coveka.
 
Odgovor na temu

ultraKeen
ultraKeen
Zemun

Član broj: 2396
Poruke: 289
93.86.16.*

ICQ: 36109339
Sajt: ultrakeen.blogspot.com


+1 Profil

icon Re: zna li neko da je Pako Raban, modni kreator - i pisac?05.02.2009. u 00:00 - pre 185 meseci
hm...

koliko sam ja povazao stvari, ta tekuca Apokalipsa koja se ponavlja iz ere u eru, je bas ova 2009-ta godina ... a dosta se stvari vec poklopilo
postoji samo jedan apsolut u logickoj ravni desavanja/vremena:
SVE je RELATIVNO sem:
- osnovnih konstanti svemira
- logike
...i ove tvrdnje
*
Daniel J. Boorstin: The Discoverers, A History of Man’s Search To Known

Napredak nauke zavisice od covekove spremnosti da poveruje u neverovatno, da prekoraci granicu koju namece zdrav razum.
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
195.178.63.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: zna li neko da je Pako Raban, modni kreator - i pisac?05.02.2009. u 07:35 - pre 185 meseci
jel to onaj pako raban od rabanovica iz crne gore
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: zna li neko da je Pako Raban, modni kreator - i pisac?05.02.2009. u 07:42 - pre 185 meseci
Citat:
ultraKeen:
koliko sam ja povazao stvari, ta tekuca Apokalipsa koja se ponavlja iz ere u eru, je bas ova 2009-ta godina ... a dosta se stvari vec poklopilo


Koliko ja znam o tim apokalipsama, one traju vec 2000 godina, i svake godine se poklapaju i svake decenije je bilo bar 2-3 antihrista, djavola ili neceg slicnog.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.202.*



+471 Profil

icon Re: zna li neko da je Pako Raban, modni kreator - i pisac?05.02.2009. u 08:25 - pre 185 meseci
Citat:
Deep|Blue: jel to onaj pako raban od rabanovica iz crne gore


Nije. On ti je od plemena Šabanovića iz Gusinje. Il´je to onaj Gabanna.
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
195.178.63.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: zna li neko da je Pako Raban, modni kreator - i pisac?05.02.2009. u 09:19 - pre 185 meseci
pre par godina,
nasa istaknuta ... (ne znam kako da je nazovem)
posle menjanja svog imena iz vesna jugovic u Vesna Da Vinca
je prosipala po novinama i tv-u neka prorocanstva.
I tada je ona beatifikovala pomenutog pako rabana, kao vrsnog proroka.
Tom prilikom je napomenula da je pako raban ipak nase gore list (nista ne moze bez nasih)
i izvukla rabanovice kao njegove pretke.

tom prilikom je izvlacila jos neke licnosti, sve potomci crnogoraca

"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Skandy
AB, Canada

Član broj: 152655
Poruke: 944
*.ip.telfort.nl.



+41 Profil

icon Re: zna li neko da je Pako Raban, modni kreator - i pisac?05.02.2009. u 11:41 - pre 185 meseci
Tip je pre par godina predvideo da ce na Pariz pasti meteor i da niko nece preziveti. Nenamerno ili namerno, datum pada meteora se poklapao sa datumom kada su Rusi planirali obaranje svemirske stanice MIR. Svojim zaposlenima je davao neke silne popuste na robu, kao i avio kartu u jednom pravcu ( ne znam za koju destinaciju). Svakako, bilo je mnogo onih koji su verovali da ce Rusi nesto zeznuti i da ce MIR pasti u sred Pariza.
Ne znam kako da tada nije zaglavio na sud?
 
Odgovor na temu

ultraKeen
ultraKeen
Zemun

Član broj: 2396
Poruke: 289
93.86.167.*

ICQ: 36109339
Sajt: ultrakeen.blogspot.com


+1 Profil

icon Re: zna li neko da je Pako Raban, modni kreator - i pisac?05.02.2009. u 14:09 - pre 185 meseci
lepo, lepo ... :)

ali ja pitah - ima li neko njegovu knjigu "Putanja"? ... tamo treba da pise kako je on postao to sto jeste, kopka me taj njegov nacin...
postoji samo jedan apsolut u logickoj ravni desavanja/vremena:
SVE je RELATIVNO sem:
- osnovnih konstanti svemira
- logike
...i ove tvrdnje
*
Daniel J. Boorstin: The Discoverers, A History of Man’s Search To Known

Napredak nauke zavisice od covekove spremnosti da poveruje u neverovatno, da prekoraci granicu koju namece zdrav razum.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: zna li neko da je Pako Raban, modni kreator - i pisac?

[ Pregleda: 8100 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.