Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

U Sarajevo sa SRB tablicama...

elitemadzone.org :: MadZone :: U Sarajevo sa SRB tablicama...

Strane: 1 2

[ Pregleda: 20498 | Odgovora: 38 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jeftonikius

Član broj: 140399
Poruke: 21
*.podravka.co.yu.



Profil

icon U Sarajevo sa SRB tablicama...25.11.2008. u 14:00 - pre 186 meseci
Ima li neko iskustva :-)? Da se usudim ili ne?
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...25.11.2008. u 16:15 - pre 186 meseci
mi smo isli na more ove godine i svratili smo do mojih u sarajevo, imali smo vs tablice i nismo imali neka neprijatna iskustva
u hrvatskoj (ispljuvano auto ujutro u dubrovniku i pokazivanje srednjeg prsta prilikom preticanja he he) dok u sarajevu su nas
zaustavili u roku od 10 minuta dva puta drugi put sa rotacionim svetlima, posle toga nam se zakucao taxista u kola (nije gledao kud goni)
jedva sam cekao da pobegnem iz tog grada...bilo je dobro na letovanju mada se poslednji dan pretvorio u pakao...ne mora da znaci
da ce i tebi he he..


p.s. obrati paznju u sarajevu - stekao sam utisak da ljudi tamo ne znaju da voze
 
Odgovor na temu

jeftonikius

Član broj: 140399
Poruke: 21
*.podravka.co.yu.



Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...25.11.2008. u 16:34 - pre 186 meseci
Već sam dobio neke savete da parkiram u Istočnom Sarajevu i posle busom do Federativnog dela :-)
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...25.11.2008. u 18:13 - pre 186 meseci
Citat:
jeftonikius: Već sam dobio neke savete da parkiram u Istočnom Sarajevu i posle busom do Federativnog dela :-)

Ovo mi se cini kao najbolja opcija. U Sarajevu znaju biti jako velike saobracajne guzve(najvise zbog saobracajnica koje nisu predvidjene za ovako veliki broj automobila, a koje su uslijedile ekspanzijom broja automobila u posljednjih 10-tak godina), kao i veoma cesti problemi sa parking prostorom.
Ako ti guzve ne prave problem, onda mozes i da platis parking mjesto. To je u redu.

Btw. autobuska i trolejbuska stanica se nalaze u neposrednoj blizini autobuske stanice u Istocnom Sarajevu(Lukavica).
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

jeftonikius

Član broj: 140399
Poruke: 21
94.189.239.*



Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...25.11.2008. u 21:33 - pre 186 meseci
Jericho, hvala na odgovoru!!!
 
Odgovor na temu

enes_k1
LG GSM product manager
Sarajevo

Član broj: 18988
Poruke: 186
92.36.138.*

Jabber: enes_k1@hotmail.com
ICQ: 341779218


+7 Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...26.11.2008. u 07:33 - pre 186 meseci
Pa s obzirom na to da moj brat svakih mjesec dana dodje sa BG tablicama i nikad nema problema a i gomila rodbine iz BG-a dodje sa Bg tablicama, ne vidim zasto bi ti imao problema ??
Generalno, policajci su bezobrazni kao i prema svim strancima ( brat mi redovno "popusi" kaznu za prekoracenje brzine, koju ja uredno sredim dogovorom ).
Sto se parkiranja u "Istocnom Sarajevu"( gdje li je to zapadno? ) tice... Moj savjet ti je da ostavis auto tamo samo ako ces da platis nekome da ga cuva ( mada to ti je savjet i za ostatak Sarajeva, ako vozis neki primamljiv auto bez obzira na to koje tablice imas na njemu ).
 
Odgovor na temu

ctrl alt del
BG

Član broj: 48501
Poruke: 534
*.eunet.yu.



+183 Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...26.11.2008. u 08:21 - pre 186 meseci
Ja sam još 1999, dok su ratna sećanja bila svežija, bio u "Zapadnom" Sarajevu desetak dana sa BG tablicama. Ne da nisam ništa ružno doživeo već su mi se svi sa osmehom obraćali, raspitivali o Beogradu, prisećali stare YU i pitali šta nam je sve ovo trebalo. Kad ovo kažem - ne mislim samo na kolege sa kojima sam bio, več i na prolaznike, kelnere, pumpadžije, prodavce...
Policija me je vrlo ljubazno zaustavila tri puta i platio sam jednu kaznu (svesno sam napravio prekršaj), tako da ni o njima ne mogu da kažem ništa ružno.

E sad džabe ti sva lepa iskustva drugih ako budeš baksuz i naletiš na ludaka... Ali to može da ti se desi i kod kuće.

Srećan put!
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
212.200.68.*



+10246 Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...26.11.2008. u 09:29 - pre 186 meseci
Citat:
ctrl alt del:  ako budeš baksuz i naletiš na ludaka... Ali to može da ti se desi i kod kuće.

Da, ali ako ti se desi kući, onda kažeš: idiot, siledžija, mafijaš, lopov, narkoman. A ako ti se desi u Dubrovniku, to je onda ustaša, tj. balija, ako se desi u Sarajevu. Jbg.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

legija
Nezaposlen
Banja Luka

Član broj: 3570
Poruke: 1479
213.196.119.*



+42 Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...26.11.2008. u 11:23 - pre 186 meseci
Samo se treba cuvati da ti ne zavale vijecnicu.
 
Odgovor na temu

jeftonikius

Član broj: 140399
Poruke: 21
*.podravka.co.yu.



Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...26.11.2008. u 12:25 - pre 186 meseci
Hm... Ne plašim se za sebe, no za auto koji je Corsa B iz 99, znači nemam straha od kradje, eto čisto da se neko ne uživi u šovinizam. Auto nema neku tržišnu vrednost, ali za mene ogromnu s obzirom na moj budžet. Sa istom Corsom sam bio u julu u Prištini i nikakav problem nisam imao. U Dubrovnik nisam hteo da rizikujem, a u Sarajevo idem prvi put pa zato i pitam jer ništa ne znam. Nemam straha da vozim kroz pomenute krajeve, jedino to ostavljanje kola a i eto, svako iskustvo je dobrodoslo, kao ta sa rigoroznom policijom.
 
Odgovor na temu

damirh
Damir Hadnadjev
Oxfordshire

Član broj: 104515
Poruke: 143
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+17 Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...26.11.2008. u 16:21 - pre 186 meseci
Ja obisao celu bih i nisam imao ni jedno neprijatno iskustvo...jedino kada cujete da neko urla na ulici a svi stoje nemojte pitati za pravac posto nisu toliko ljubazni kao inace ;))

Bio sam u visokom, 2 dana i 2 noci sam ostavio auto parkiran u mracnoj ulici i nije ga niko cak ni pljunuo :) Table su ns pa mozda drugacije reaguju na bg :D
 
Odgovor na temu

101010

Član broj: 166349
Poruke: 112
93.86.18.*



+18 Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...26.11.2008. u 16:32 - pre 186 meseci
Mislim da mozes opusteno da ides sa BG tablama u SA i da ne brines nista.
Moj rodjak je radio u Sarajevu godinu dana i tokom tog vremena vozio svoj licni auto na Bg table svakodnevno po gradu i niko mu nije ostetio vozilo.

I ja sam bio par puta sa BG tablama, bez problema, parkirao po celom gradu. Mada meni se ne dopada osecaj kad provalim da mi ljudi zure u tablice, al to sam ja... a da pocascen sam i sa srednjim prstima par klinaca od cirka 12 godina [...]. I to je to.

Sto se nikako ne moze reci za Hrvatsku, aktivnost njihovih imbecila je po meni najjaca u celoj exyu, sto je jos interesantnije vezano za delove koji nisu videli rata ...

Da, samo pripazi i ja sam cuo da je vijecnica opet na prodaju :)
 
Odgovor na temu

jeftonikius

Član broj: 140399
Poruke: 21
*.podravka.co.yu.



Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...26.11.2008. u 16:37 - pre 186 meseci
Glup sam, sta je vjecnica :-)? Inace su KG table...
 
Odgovor na temu

l4m3r
Student pod "stare" dane
VISER
Beograd

Član broj: 6349
Poruke: 209
93.86.100.*



+8 Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...26.11.2008. u 18:02 - pre 186 meseci
Sud

Cuvaj se suda :)

Inace, ja sam bio na nekom proputovanju kroz BiH 2005 god.. Sto se policije tice, zaustavili su me dva puta u roku od pola sata. Prvi put sto sam svesno napravio prekrsaj.. Vozio sam 80 km/h, a dozvoljeno bilo 40. Kazna je bila do 400 KM, i trebao sam da idem na sud, koji ne radi nedeljom, pa bih samim tim cekao ne znam ni sam gde to do ponedeljka, sto nikako nije dolazilo u obzir. Castio sam ga sa 10 eura, i pustio nas je. Odmah posle toga (valjda javljeno od strane prve patrole), zaustavljaju nas pored neke dzamije, u zoni gde je dozvoljeno 20 km/h. Naravno ja sam, poucen malopredjasnim iskustvom, vozio po ogranicenju, dok su me svi obilazili, i zaustavlja mene. Pocinje da trazi dlaku u jajetu, i na kraju mi je nasao to sto nisam imao medjunarodnu oznaku nazad na vozilu. I opet, uz jedvite jade, me pusti.
Sve se to desilo u okolini gorazda, i oba puta sam bio zaustavljan od strane ne-srpskog osoblja. To mozda zvuci grubo, ili ne znam kako.. ali nista lose ne mislim o nikome, samo primecujem da su oba puta gospoda nosila ime ahmed i slicno. Kasnije, kad smo prisli gacku, gde po nekom nepisanom pravilu, nema takvih imena u policiji na putevima, sve je teklo glatko. U pitanju su bile BG table.

Znaci generalno, nikakvo strasno iskustvo.. Niko nam nije pokazivao prst, niko nije grebao kola, niti ista slicno. Ali eto, sve je moguce.

 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.my-trion.net.



+132 Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...26.11.2008. u 19:56 - pre 186 meseci
Citat:
jeftonikius: Inace su KG table...

Daleko ces da doguras sa KG tablama zapadno od Srbije Ako ti ne bude nista falilo na kolima posle puta pocni da igras loto 7/39.
Salim se,ali budi oprezan.
 
Odgovor na temu

flighter_022
L2 Applications Administrator
NS

Član broj: 18499
Poruke: 737
41.204.224.*

ICQ: 23089150


+232 Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...27.11.2008. u 20:24 - pre 186 meseci
Pazi, nekom koga poznajem desilo se nesto u sred Beograda. Mala, uzana i jednosmerna ulica, on udje u ulicu a u suprotnom (i nedozvoljenom!) smeru drugi auto... Izadju momci iz tog drugog automobila i bez obzira na to sto je on u pravu bio a ne oni, izlupaju ga i prete mu pistoljima...

Sto rece neko gore, ima budaletina svugde.
 
Odgovor na temu

skymobile
Sibir u Srbiji

Član broj: 21411
Poruke: 1565
77.46.200.*



+8 Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...28.11.2008. u 08:54 - pre 186 meseci
Ja sam u Sarajevu bio ne znam ni sam koliko puta i nikad, ali bas nikad nisam doziveo nikakvu neprijatnost vezanu za tablice (inace su BG). Parkirao sam auto na raznim mestima, ispred Mercator-a, Wisa-e,Robot Commerc-a, na desetine razlicitih mesta gde su tablice bas uocljive, tj "odudaraju" od ostalih. Bio sam i u Travniku, Bugojnu, Jablanici, G.Vakufu, skoro sva veca mesta u Federaciji.Jedine kazne koje sam placao su za prekoracenje brzine. U pocetku pocne prica kako treba da me vode kod sudije,posto sam strani drzavljanin, blabla i na kraju uzmu 10-20km i ajd zdravo, cuvaj se.
Bio sam i na Kosovu,u Pristini, Vucitrnu, juznom delu KM i drigim albanskom populacijom naseljenim mestima i malo je napeta atmosfera po manjim mestima, mada nisam imao neprijatnih situacija.

When things look bad, I just remember that I've got a real big dick and things seem much better...
 
Odgovor na temu

ivanv100
Beograd

Član broj: 83745
Poruke: 120
80.93.254.*



Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...28.11.2008. u 11:44 - pre 186 meseci
Hmmm,,,,ja recimo imam negativna iskustva.
Prosle godine sam isao autom u Sarajevo,zima bila,hladno u p.m.
Zaustave me panduri na ulasku u federaciju(muslimani),imao sam BG table,i onda su poceli da nabrajaju 101 stvar,kako bi me kaznili.
"Gde su ti rezervne sijalice,lose si se prestrojio..ma svasta nesto..
Napominjem da sam se kretao sporo,u kolini...
Kaze sve to ti je 500 km,a ako nemas pare,ides kod sudije za prekrsaje.
Ja mu dam 20 evra,a on ni da cuje...
I sta cu,izvadim 50 evra,i dam mu. On kaze "E,tako moze!"
Da ne pricam da su me ispitivali gde sam isao sta sam radio,i slicno.
Al sta ces,bolje da budes fin,nego da se svadjas. Moze samo da skodi,ti si tamo strani drzavljanin.
I jos nesto sam pozeleo da kazem....Sarajevo je sada pravi mali Teheran. Ne bih ti savetovao da ni sa kim ulazis u politicke rasprave,a posebno ne pricaj o ratu...
 
Odgovor na temu

jeftonikius

Član broj: 140399
Poruke: 21
*.podravka.co.yu.



Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...28.11.2008. u 12:31 - pre 186 meseci
Vozio sam puno puta kroz Bosnu i nikad nisam imao nikakvih problema sa policijom. Zaustavljali su me par puta, šta više bili ljubazniji nego mnogi naši. Poštujem propise tamo kao i ovde.
 
Odgovor na temu

barcode

Član broj: 10297
Poruke: 196
*.teol.net.



+81 Profil

icon Re: U Sarajevo sa SRB tablicama...26.05.2015. u 12:25 - pre 107 meseci
Evo da dignem temu malo iz mrtvih, BG table u Sarajevu, na 5 metara od Vijecnice, sinoc, iz cista mira razbijen zadnji prozor. Auto na osvetljenom mestu, portir, trafika pored, video nadzor, nista to nema veze. Ne, nista nema u kolima, sve sam bio pootvarao da se vidi da nema niceg unutra. Nista nije pomerano u autu, nije pokusaj kradje u pitanju. Cisto onako, dobrodoslica. Za jedno 30 godina mozda probam opet, ali i to ne verujem.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: U Sarajevo sa SRB tablicama...

Strane: 1 2

[ Pregleda: 20498 | Odgovora: 38 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.