Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problemi sa naplatom štete od osiguravajućih društava

elitemadzone.org :: AutoZone :: problemi sa naplatom štete od osiguravajućih društava

[ Pregleda: 4128 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

duleno
radaković dušan
šef servisa, Citycar novi sad
novi sad

Član broj: 84885
Poruke: 55
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon problemi sa naplatom štete od osiguravajućih društava26.08.2008. u 22:11 - pre 189 meseci
može li ko da mi kaže kome čovek da se obrati za pomoć kada nije zadovoljan radom pšrocenitelja štete.
Konkretno udarilo me je vozilo koje ima polisu Del.a Gener... i tu počinju moji problemi.
prvo nedaju delove za zamenu nego za popravku, na insistiranje da odobre zamenu delova dobijam informaciju da će mi sve delove umanjiti za 50% jer mi je auto stariji od 5 godina tako da kud su mi udarili auto treba da doplatim za popravku još nekih 500eura
zna li neko kome da se obratim za pomoć
 
Odgovor na temu

Srdjan Marinkov

Član broj: 38417
Poruke: 214



+3 Profil

icon Re: problemi sa naplatom štete od osiguravajućih društava27.08.2008. u 00:13 - pre 189 meseci
Ako si TI osiguran u DDORu, mislim da se mozes i njima obratiti za pomoc.

Jel ti je procenitelj samo popisao delove za zamenu ili su ti rekli cifru koju ce ti isplatiti?
Ja sam nedavo imao udes i OK sam naplatio stetu (mozes pogledati OVU temu). Meni je isto auto stariji od 5 godina, ali nije amortizacija za delove bila 50%, za neke je bilo 20%, za neke 30%, a neke su odobrili i nove.

Koji je auto u pitanju? Mogu li se naci polovni delovi?
 
Odgovor na temu

KMaRKo
Srbija

Član broj: 154697
Poruke: 122
*.eunet.rs.



+7 Profil

icon Re: problemi sa naplatom štete od osiguravajućih društava27.08.2008. u 11:55 - pre 189 meseci
Ja sam pre 2 meseca imao sudar sa dzipom interventne jedinice, njihovom krivicom. Auto je toyota corolla '92 za americko trziste. Razbili su mi far i poziciju. Otisao sam u Deltu (posto je mup kod njih osiguran) i procenu su mi korektno odradili (popisao je sta je sve za zamenu, a sta za popravku, koliko radnih sati kog majstora). Morao sam da im dam broj zr jer su mi pare uplatili na racun. U principu sve kad se sabere na kraju dodje na toliki iznos izuzev sto su mi oni far i poziciju procenili na 100 eur, a ovde u servisu su mi trazili 200, ali su mi stavili i radne sate plasticara koji je kad se malo bolje pogleda bio visak u popravci tako da se na kraju sve to prebije. Mozda su bili korektni zato sto je u pitanju bio mup...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: problemi sa naplatom štete od osiguravajućih društava

[ Pregleda: 4128 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.