Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...

elitemadzone.org :: MadZone :: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...

[ Pregleda: 6041 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

predojev
.sve.
USA

Član broj: 168929
Poruke: 63
93.86.109.*

Sajt: www.google.com


+1 Profil

icon Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...30.07.2008. u 20:23 - pre 190 meseci
Neki telefoni, pocket pc-i, pda-i, a skoro svaki lap top ima wireless. E sada kad se ode sa nekio od ovih uredjaja u kafic u kome daju free wireless dok si kod njih, da li je to stvarno besplatno. Zapravo ako koristim wireless preko telefona da li mi skida kredit provajder, tj. samo imam vecu brzinu download-a a kredit se i dalje skida??? Dok na lap topu nije tako, kredita nema ;). Jel zna neko ko je ovo koristio kako ide na sledecim uredjajima koje sam nabrojao na pocetku. Da li skida kredit koriscenje wireless-a na telefonu...????
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.smin.itsisp.net.



+69 Profil

icon Re: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...30.07.2008. u 20:29 - pre 190 meseci
Ako koristis bilo koji drugi ap osim onih koje tvoj mobile provider koristi, ne vidim kako bi mogao da ti naplati. Imas u forumu wireless spisak svih mesta u srbiji na kojima je besplatan wireless, kafici itd, pa pogledaj vishe tamo.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

predojev
.sve.
USA

Član broj: 168929
Poruke: 63
93.86.109.*

Sajt: www.google.com


+1 Profil

icon Re: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...30.07.2008. u 21:34 - pre 190 meseci
Citat:
fade: Ako koristis bilo koji drugi ap osim onih koje tvoj mobile provider koristi, ne vidim kako bi mogao da ti naplati. Imas u forumu wireless spisak svih mesta u srbiji na kojima je besplatan wireless, kafici itd, pa pogledaj vishe tamo.

"Ako koristis bilo koji drugi ap osim onih koje tvoj mobile provider koristi," malo si mi nejasan. Kazes ako koristim bilo koji aparat----- OSIM onih koje moj mob provajder koristi. Znaci mts ako ne koristi moju nokiu onda ne moze da mi naplati. Malo precizniji budi. Ne razumem te.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...30.07.2008. u 21:37 - pre 190 meseci
ako je tzv "hot spot" ,ne skida ti nista
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.97.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...30.07.2008. u 21:37 - pre 190 meseci
glupo pitanje: jesi li se zapitao kakve veze imaju bespaltni WiFi u nekom kaficu i mobilni operator ciji si korisnik?
ako korsits usluge oepratora koje nisu besplatne naplacuju ti
da li je wifi u nekom kaficu usluga mobilnog provajdera ciji si korisnik?

inace, u kaficu nije dz posto se ocekuje da nesto popijes
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

glackop
Le.

Član broj: 168452
Poruke: 1143
*.ninet.rs.



+26 Profil

icon Re: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...30.07.2008. u 21:38 - pre 190 meseci
A odakle tebi na telefonu mogucnost wirreless konekcije?
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
..ubr11.dals.blueyonder.co.uk.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...30.07.2008. u 21:54 - pre 190 meseci
Ugradio proizvodjac telefona ocigledno :)
 
Odgovor na temu

predojev
.sve.
USA

Član broj: 168929
Poruke: 63
93.86.109.*

Sajt: www.google.com


+1 Profil

icon Re: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...30.07.2008. u 22:03 - pre 190 meseci
Razumem ja sta vi meni pricate ali, ja sada kada skidam sa neta skida mi kredit. Ali ako skidam kada sam konentovan na wireless-preko telefona- ja i dalje skidam sa neta samo brze. E jel neko koristio ovo i jel mu skidalo kredit? Znaci ja logicno razmisljam, i koliko imam znanja u vezi sa tim ja donosim zakljucke. Sve dok se neko ne pojavi sa iskustvom da razresi ovu dilemu.
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+710 Profil

icon Re: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...30.07.2008. u 22:07 - pre 190 meseci
Citat:
predojev: da li je to stvarno besplatno.

Da.
Citat:
ako koristim wireless preko telefona da li mi skida kredit provajder

U toj situaciji zamisli svoj telefon kao laptop na koji je gumicom za tegle pričvršćen običan mobilni telefon. Ti u tom trenutku koristiš laptop, dakle veze nemaš ni sa telefonom, ni sa sim karticom, ni sa svojim mobilnim operaterom.
 
Odgovor na temu

predojev
.sve.
USA

Član broj: 168929
Poruke: 63
93.86.109.*

Sajt: www.google.com


+1 Profil

icon Re: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...30.07.2008. u 22:09 - pre 190 meseci
Citat:
momsab: glupo pitanje: jesi li se zapitao kakve veze imaju bespaltni WiFi u nekom kaficu i mobilni operator ciji si korisnik?
ako korsits usluge oepratora koje nisu besplatne naplacuju ti
da li je wifi u nekom kaficu usluga mobilnog provajdera ciji si korisnik?

inace, u kaficu nije dz posto se ocekuje da nesto popijes

Momsab nije glupo pitanje, mucni malo glavom. Moj cilj pitanja je bio prvenstveno za mobile telefone, a usput sam uporedio sa wirelessom na lap topu itd. Onda zapitaj se ovako, sta ako treba da platim wireless da bih se zakacio za njega preko fona? I ti platis, i onda posto nemas pojma, provajder ti skine kredit za download i odere te!
 
Odgovor na temu

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
77.46.205.*



+3 Profil

icon Re: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...30.07.2008. u 22:10 - pre 190 meseci
ti si izgleda pobrkao Wifi i GPRS tehnologije....
btw da rascistimo ,imas li telefon(ili zamishljas sitvaciju) sa telefonom koji IMA u sebi ugradjen WIFI prijemnik?
Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
Odgovor na temu

glackop
Le.

Član broj: 168452
Poruke: 1143
*.ninet.rs.



+26 Profil

icon Re: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...30.07.2008. u 22:33 - pre 190 meseci
Reci koji model telefona imas,da ne bude kao meni kod SE kao podrzava CDMA a u praksi je uopste ne registruje.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...30.07.2008. u 23:09 - pre 190 meseci
wifi nema veze sa mobilnom telefonijom,za surfovanje SA wifi ti ne skida kredit,za surfovanje SA gprs ti skida kredit
 
Odgovor na temu

predojev
.sve.
USA

Član broj: 168929
Poruke: 63
93.86.109.*

Sajt: www.google.com


+1 Profil

icon Re: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...30.07.2008. u 23:10 - pre 190 meseci
Nemam jos telefon sa wireless-om, ali nameravam da ga kupim pa me interesuje. Shvatio sam da ne skida kredit. Hvala na pomoci.
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.97.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...30.07.2008. u 23:45 - pre 190 meseci
Citat:
predojev: Momsab nije glupo pitanje, mucni malo glavom. Moj cilj pitanja je bio prvenstveno za mobile telefone, a usput sam uporedio sa wirelessom na lap topu itd. Onda zapitaj se ovako, sta ako treba da platim wireless da bih se zakacio za njega preko fona? I ti platis, i onda posto nemas pojma, provajder ti skine kredit za download i odere te!
ne moram ja da mucnem glavom (godinama sam u toku oko wifi na prenosnim uredjajima poput smartfonova, pdaphone-va i pda-ova koji imaju WiFi) nego bi ti trebalo malo da se upoznas sa korsicenjem WiFi, da pogledas sta uopste nudi mobilni provajder ciji si korisnik

pravo kupca/korisnika je da bude obavesten


koji ces telefon da koristis tvoj je izbor
ako nesto ne zeznes u podesavanjima nece ti skidati kredit na GPRS/EDGE nego ces koristit WiFi u nekom kaficu
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

predojev
.sve.
USA

Član broj: 168929
Poruke: 63
93.86.109.*

Sajt: www.google.com


+1 Profil

icon Re: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...31.07.2008. u 01:26 - pre 190 meseci
Citat:
momsab: ne moram ja da mucnem glavom (godinama sam u toku oko wifi na prenosnim uredjajima poput smartfonova, pdaphone-va i pda-ova koji imaju WiFi) nego bi ti trebalo malo da se upoznas sa korsicenjem WiFi, da pogledas sta uopste nudi mobilni provajder ciji si korisnik

pravo kupca/korisnika je da bude obavesten


koji ces telefon da koristis tvoj je izbor
ako nesto ne zeznes u podesavanjima nece ti skidati kredit na GPRS/EDGE nego ces koristit WiFi u nekom kaficu


Pa dobro bre momsab sto moras sve da shvatas licno! Ako je to za tebe GLUPO PITANJE-kako si rekao gore, za mene nije zato sto nisam znao. Nije mi jasno zasto mora da se skoro svaka tema zavrsi sa nekom prepirkom. Momsab nisam reko da mucnes gleavom zato sto ne znas, nego da procitas gore sta sam pitao. A ako nisi raspolozen za pomoc, znanje zadrzi za sebe. Boze moj svako je u necemu dobar, i nikad se ne zna za sta ce neko da ti zatreba. I ne moras druge da vrecas kako postavljaju glupa pitanja!
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
195.47.255.*



+6455 Profil

icon Re: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...31.07.2008. u 04:53 - pre 190 meseci
Decko, iskuliraj malo, i nemoj da budes nezahvalan i arogantan. To pitanje koje si postavio spada u domen osnovne tehnicke kulture, i na njega si dobio ispravan odgovor.

[Ovu poruku je menjao djricky dana 31.07.2008. u 07:45 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Koriscenje Wireless-a na javnim mestima...Da li...

[ Pregleda: 6041 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.