Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako najbolje prevesti Knowledge base na srpski jezik?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako najbolje prevesti Knowledge base na srpski jezik?

[ Pregleda: 3048 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Silencer
Član broj: 399
Poruke: 480
80.93.249.*

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Kako najbolje prevesti Knowledge base na srpski jezik?10.06.2008. u 18:12 - pre 192 meseci
Malo glupo pitanje (mada ne postoji glupo pitanje, postoji glup odgovor) :) Ali moram da se konsultujem. Meni ima to vise znacenja...

Sad normalno ja cu staviti na sajtu Knowledge base (za engleski), ali bice prevedena stranica na srpskom jeziku (radi se o wow-serbia.com) i hocu da to prevedem najbolje kako valja. Radi se o prevodjenju FAQ / KB / Support sva 3 u jedan :)
http://eu.blizzard.com/support/index.xml

Kako je najbolje na srpskom napisati ? :) podrska mi zvuci glupo, Najcesce postavljena pitanja jos gore a i dugacko je mnogo :) Baza znanja mi se ne svidja :/ imal nesto lepse da zvuci na ovom nasem srBskom jeziku ?
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: Kako najbolje prevesti Knowledge base na srpski jezik?10.06.2008. u 18:25 - pre 192 meseci
riznica znanja?
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: Kako najbolje prevesti Knowledge base na srpski jezik?10.06.2008. u 21:52 - pre 192 meseci
Baza znanja je uobičajen prevod.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako najbolje prevesti Knowledge base na srpski jezik?

[ Pregleda: 3048 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.