Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Privatizacija Telekoma

elitemadzone.org :: MadZone :: Privatizacija Telekoma

[ Pregleda: 3657 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ghetto superstar
Subotica, Radijalac

Član broj: 69158
Poruke: 143
*.rev.domonet.ru.



+1 Profil

icon Privatizacija Telekoma04.05.2008. u 16:48 - pre 194 meseci
Prvo, namjerno sam zaobišao podforum 'e-poslovanje' jer mislim da će ovdje odziv biti mnogo veći, pa bih zamolio moderatora ako je moguće da ostavi temu ovdje.

S obzirom da privatizacija Telekoma Srbije postaje aktuelna, interesuje me par stvari. Naime, naišao sam na previše kontradiktornih informacija u vezi ovoga, pa ako neko može da pojasni...

- Da li će pravo na kupovinu akcija po povlaštenim cijenama (prije izlaska na berzu) u vrijednosti do 5k eur imati SVI građani ili samo zaposleni u Telekomu ili treća varijanta - zaposleni u PTT i Telekomu?

- Kada će se moći trgovati tim akcijama? Odmah nakon izlaska preduzeća na berzu (logično) ili sa nekom zadrškom kao što je najavljivano čini mi se?

- I vaše mišljenje o kretanju cijene tih akcija nakon izlaska na berzu? Mislim da to ne može biti promašeno ulaganje na duge staze ali šta mislite kako će se kretati recimo u prvih šest mjeseci?

Belex ide nizbrdo već više od pola godine, pa ono... Jeste da je velika kompanija u pitanju, znači gomila para, jeste da će se trgovati njihovim akcijama i na Londonskoj berzi, ali opreza nikad dosta :)

hvala unaprijed
'znači mleko, znači litre i litre mleka dnevno
znači plazma, znači jaje, znači krompir, znači šnicla
naravno, steroidi su zakon'
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Privatizacija Telekoma

[ Pregleda: 3657 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.