Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

udaljenost frizidera no frost od zida

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: udaljenost frizidera no frost od zida

[ Pregleda: 9910 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aleksandrabg78
pravnik, Drugi opstinski sud u Beogradu

Član broj: 180127
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon udaljenost frizidera no frost od zida01.05.2008. u 16:34 - pre 194 meseci
Kupio sam frizider LG 389. Da li neko zna koliko mora da bude udaljen od ostalih stranica? U uputstvu je samo navedeno da mora da bude udaljen 5cm sa zadnje strane od zida.

Unapred zahvalan,

Aleksandar
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.243.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: udaljenost frizidera no frost od zida01.05.2008. u 20:00 - pre 194 meseci
Teoriski, ti mozes da stavis frizider izmedju dva kuhinjska elementa, na 1 cm od njih. Vazduh za hladjenje bi onda isao ispod frizidera, pa iza njega, kao vruc bi se peo prema gore i onda gde hoce. U svakom slucaju, bolje je imati vise vazduha nego manje, sto naravno nije uvek moguce. Zamisli kako se muce oni ugradni frizideri, narocito posle izvesnog vremena kad se tamo iza skupi prasina i paucina ...

Ja imam Candy i sreo sam se sa slicnim pitanjem iz sledeceg razloga - ranije su pozadi imali ili neku kao plasticnu resetku ili 2 mala dodatka, koji se zakace negde, pa osiguravaju da ne pritisnes frizider do zida, a na ovome mom - nista! Da zlo bude vece, sasvim dole, iza, gde je kompresor, strce neke tanke cevcice, ubedjen sam da bi nastradale ako bi gurnuli frizider do zida koliko dozvoljavaju ostali njegovi delovi! Treba nesto da radimo po kuci i kao prvi zadak mi je bas to - da napravim neke odstojnike, da frizider ne mozemo da gurnemo do zida.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

aleksandrabg78
pravnik, Drugi opstinski sud u Beogradu

Član broj: 180127
Poruke: 2
*.co.yu
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: udaljenost frizidera no frost od zida06.05.2008. u 20:21 - pre 194 meseci
 
Odgovor na temu

Nikola M
Češka

Član broj: 11660
Poruke: 360
*.hemofarm.com.



+25 Profil

icon Re: udaljenost frizidera no frost od zida12.05.2008. u 09:33 - pre 194 meseci
ako si uzeo novi frizider onda pogledaj da nisi možda dobio neke plastike uz njega, zajedno u onoj kesici sa uputstvom...

one se najčešće ne montiraju, nego ti dostavljači samo isporuče frižider na adresu, a ljudi najčešće ne znaju pa ni ne stave odstojnike
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: udaljenost frizidera no frost od zida

[ Pregleda: 9910 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.