Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Wynn's metoda ciscenja sistema za ubrizagavanje

elitemadzone.org :: AutoZone :: Wynn's metoda ciscenja sistema za ubrizagavanje

[ Pregleda: 3445 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ka2
Beograd

Član broj: 68774
Poruke: 981
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Wynn's metoda ciscenja sistema za ubrizagavanje13.03.2008. u 22:19 - pre 196 meseci
Citam sve najbolje o ovoj metodi ciscenja sistema za ubrizgavanje. Posto sam u fazi sredjivanja auta sto vise mogu, interesuje me ima li smisla raditi ovo ukoliko nema simptoma zaprljanih dizni tipa stucanje motora itd. ? Ljudi kazu da se motor posle ove intervencije preporodi pa me kopka da to uradim... ponekada bas znam da budem ovca za dranje, u fazonu sam da popravljam i kada nema sta da se popravi. lool

Da li se prilikom ovog ciscenja skida rezervoar i ispira?
Hyundai i30 1.4
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.static.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Wynn's metoda ciscenja sistema za ubrizagavanje13.03.2008. u 22:35 - pre 196 meseci
Nemoj cistiti dizne ukoliko je potrosnja normalna i rad motora ravnomeran. Ovo bih savetovao i svom najboljem prijatelju.
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Ka2
Beograd

Član broj: 68774
Poruke: 981
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Wynn's metoda ciscenja sistema za ubrizagavanje13.03.2008. u 23:11 - pre 196 meseci
Hvala!

Sto se potrosnje tice, situacija je onako, tripujem se u poslednje vreme da mi dosta trosi po gradu ali do Jahorine mi je trosio ispod ocekivanja, ni 6 litara rekao bih... menjao sam i lambda sondu... po gradu mi ne trosi ispod 8 litara, barem je zimus trosio minimum toliko ja mislim... rad motora jeste ravnomeran i on dobro radi...

Nista, onda cu samo da sljunem jedan Liqui Molly u rezervoar! :)
Hyundai i30 1.4
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Wynn's metoda ciscenja sistema za ubrizagavanje

[ Pregleda: 3445 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.