Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uvoz roll barova i dodatnih delove iz Engleske

elitemadzone.org :: MadZone :: Uvoz roll barova i dodatnih delove iz Engleske

[ Pregleda: 4534 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Cevu

Član broj: 170798
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Uvoz roll barova i dodatnih delove iz Engleske26.01.2008. u 20:45 - pre 196 meseci
Ovo mi je prva tema koju postavljam na bilo kom forumu u životu

Planiram da kupim novi ford ranger pa se razmišljam da li bi me dodatna oprema za njega ispala jeftinije ako bih je kupovao odvojeno, van forda u Beogradu.
Našao sam sajt sa simpatičnim stvarima za ovaj kamionet

http://www.proppa.com/ford-ranger-mk3--mazda-bt50-06-on-105-c.asp

Pa me sad zanim na koji način bih mogao da uvezem roll barove i pragove i šta bih sve trebao da uradim, s obzirom da je radnja u Engleskoj i koliko bi koštali svi troškovi tj. da li se isplati cimanje
Da li da se obratim nekom špediteru ili možda nekoj radnji za distribuciju ili nekom ko pravi po meri slične stvari u Srbiji ??

Ako neko ima bilo kakav komentar, pomoć neka slobodno piše
 
Odgovor na temu

bigvlada
bgd

Član broj: 41095
Poruke: 325
*.beogrid.net.



+94 Profil

icon Re: Uvoz roll barova i dodatnih delove iz Engleske28.01.2008. u 08:33 - pre 196 meseci
pozdrav.

Prvo se raspitaj da li su voljni da šalju stvari u Srbiju, verovatno će ti tražiti sliku pasoša i kartice kojom plaćaš. Na to dodaj troškove transporta (koji zavise od toga da li će ti to poslati istog dana ili kasnije kao i da li je u pitanju avionski ili neki drugi prevoz - doduše prevoz može da bude i dž. ako naručuješ preko neke određene sume - pitaj ih) i carine i pokušaj da prelomiš pametno.

srećno.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Uvoz roll barova i dodatnih delove iz Engleske28.01.2008. u 09:43 - pre 196 meseci
Zar ti nije jednostavnije da ti ovde neko to napravi? Bar sto se roll bar-ova tice, za ostalo ne znam pravi li neko.
 
Odgovor na temu

Cevu

Član broj: 170798
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Uvoz roll barova i dodatnih delove iz Engleske28.01.2008. u 12:05 - pre 196 meseci
Pitao sam ih oko slanja i rekli su da nije problem, jedino bih morao da im uplatim direktno u banci, a ne preko kartice. Međutim odmah su mi napomenuli da su cifre za slanje van Engleske visoke mada ništa određeno nisu rekli, valjda čekaju da prvo uplatim pa onda da se šlogiram
Razgovaro sam sa nekim špediterom da preko njega uvezem i on mi je između ostalog rekao da je moguće da ću morati da platim i atest ili homologizaciju ili kako već.
Da li je to stvarno moguće da će mi tražiti ??

Što se tiče pravljenja, nisam našao nikog ko se time bavi kod nas. Izgleda da nije toliki problem saviti šipke po meri i u određeni oblik nego kasnije celu "skalameriju" niklovati ili hromirati jer je potrebna velika kada za to.
Jel imate nekih ideja ko bi to radio ??

 
Odgovor na temu

Cevu

Član broj: 170798
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Uvoz roll barova i dodatnih delove iz Engleske28.01.2008. u 12:06 - pre 196 meseci
E da oduševljen sam što je neko odgovorio u opšte, pošto nisam verovao
Hvala !!!
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Uvoz roll barova i dodatnih delove iz Engleske28.01.2008. u 13:01 - pre 196 meseci
Citat:
Cevu: Što se tiče pravljenja, nisam našao nikog ko se time bavi kod nas. Izgleda da nije toliki problem saviti šipke po meri i u određeni oblik nego kasnije celu "skalameriju" niklovati ili hromirati jer je potrebna velika kada za to.
Jel imate nekih ideja ko bi to radio ??

Ne mora se uopste niklovati ili hromirati (cak je i bolje bez toga jer se vremenom skine). Pravi se od nerdjajuceg celika, tzv prohroma (sadrzi hrom u sebi). Izgleda kao hromirano, ali je celo takvo, ne samo povrsina.

Znam ko radi, dacu ti broj tel. kad najdem isti.
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Uvoz roll barova i dodatnih delove iz Engleske28.01.2008. u 13:52 - pre 196 meseci
@Cevu

Malo si zalutao - ovo je za TechZone :: AutoZone

Pogledaj i raspitaj se i na auto forumima ( tuning styling ).


Mozda ti se isplati i da odes do Rumunije i tamo sredis auto
www.maxliner-romania.ro/?p=d&l=ro&c=6
www.maxliner.hu/?p=d&l=en&c=6
 
Odgovor na temu

Cevu

Član broj: 170798
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Uvoz roll barova i dodatnih delove iz Engleske28.01.2008. u 17:50 - pre 196 meseci
Žao mi je što sam okačio temu na pogrešnom mestu, nisam znao da to ima veze

Ovaj maxliner deluje kao skroz ok, a i blizu je

@Shadowed
Hvala u napred
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Uvoz roll barova i dodatnih delove iz Engleske

[ Pregleda: 4534 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.