Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ACCU-CHEK Strips - gde kupiti ? (za dijabeticare)

elitemadzone.org :: MadZone :: ACCU-CHEK Strips - gde kupiti ? (za dijabeticare)

[ Pregleda: 5233 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.dynamic.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon ACCU-CHEK Strips - gde kupiti ? (za dijabeticare)08.12.2007. u 14:57 - pre 198 meseci
Mozda sam trebao da postavim ovo u madzone, zamolio bih moderatore ako treba da prebace.

Otac je dijabeticar i nabavili smo ovaj aparat za merenje secera ACCU-CHEK Compact Plus (www.accu-chek.com) iz USA. Medjutim, gledao sam njihov sajt itd. trebaju nam oni listici-strips (bubnjevi) i nisam nikako uspeo da nadjem da kupim ni preko neta niti sam video negde kod nas.

Posto znam da ima dosta dijabeticara, mozda jos neko koristi ovaj aparat, pa bih ga zamolio da mi kaze kako dolazi do tih listica (one rolne), gde ih kupuju ili odakle ih porucuje i kako?

Hvala

[Ovu poruku je menjao abishai dana 08.12.2007. u 18:08 GMT+1]
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: ACCU-CHEK Strips - gde kupiti ? (za dijabeticare)09.12.2007. u 09:53 - pre 198 meseci
ACCU-CHEK proizvodi firma Roche i u nasoj zemlji niko nema ekskluzivno pravo na distribuciju ovog proizvoda sto znaci da moze bilo koji distributer da ga uvozi...
ja znam nekoliko firmi koje ga uvoze, ukljucujuci i moju bivsu, a pretragom na google Srbija mozes ih lako naci... sta vise, vidjao sam te trake u mnogim apotekama...
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.dynamic.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon Re: ACCU-CHEK Strips - gde kupiti ? (za dijabeticare)09.12.2007. u 11:52 - pre 198 meseci
@superbaka - Hvala ti mnogo. Ajde molim te daj mi ime firme ili dve.

Trazicemo jos. Na google mi nesto ne ide :(. Nadam se da onda imaju neke apoteke, ove su u onom bubnju i znam da u USA kostaju oko 40-50$, tri bubnja tj. 51 listic.
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: ACCU-CHEK Strips - gde kupiti ? (za dijabeticare)

[ Pregleda: 5233 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.