Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ugradnja daljinskog zakljucavanja auta

elitemadzone.org :: AutoZone :: Ugradnja daljinskog zakljucavanja auta

[ Pregleda: 13866 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kole111
novi sad

Član broj: 73089
Poruke: 40
212.200.80.*



Profil

icon Ugradnja daljinskog zakljucavanja auta28.11.2007. u 22:48 - pre 198 meseci
Kako da ugradim daljinsko zakljucavanje u autu Opel Vectra A iz 1992. Imam centralnu bravu sa motoricima.
Prednja oba vrata imaju po 5 zica i mislim gepek, a zadnja oba imaju po tri zice na motoru.
Hteo bih da ugradim daljinac, po mogucnosti da pokazuje signalizaciju kad se otkljucava i zakljucava na migavcima. Alarm manje vise nije bitan. Gde da kupim i sta, kako se ugradjuje i povezije, gde se na Vectri nalazi ta valjda centrala za centralnu... ?
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16341



+2920 Profil

icon Re: Ugradnja daljinskog zakljucavanja auta28.11.2007. u 22:58 - pre 198 meseci
Centralu moras da kupis...

Koristi pretragu, bilo je vec reci o ovome.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

kole111
novi sad

Član broj: 73089
Poruke: 40
212.200.80.*



Profil

icon Re: Ugradnja daljinskog zakljucavanja auta28.11.2007. u 23:49 - pre 198 meseci
Ukucavao sam u pretragu razne reci na forumu ali nista
 
Odgovor na temu

Zeljko07
Nikolic Zeljko Z E X O N
FULLSECURITY AUTOALARMI
Beograd- Rakovica

Član broj: 131395
Poruke: 291
*.vdial.verat.net.



+12 Profil

icon Re: Ugradnja daljinskog zakljucavanja auta29.11.2007. u 12:27 - pre 198 meseci


Kao sto ti je rekao Bakara treba da kupis centralu za daljinsko zakljucavanje ako vec neces alarm posto i on podrzava tu funkciju.Gde ?? Za popcetak pokusaj u nekim oglasima tipa "halo" itd jer je u slobodnoj prodaji u prodavnici neces naci.Ako si vican elektronici dobices semu zajedno sa uredjajem pa polako.Cene su raznolike od 25-40 evra zavisi od ponude i kvaliteta, a garanciju zaboravi ma koliko ti obecavali telefonom ili usmeno, jer nezaboravi uvek si ti kriv ako krene naopako.(malo sale).Kod vektre pobuda centralne je na zicama braon-bela i braon-crvena negativno okidanje.Modul centralne se nalazi kod suvozaca izmedju stuba i pocetka sedista.Iste zice mozes naci i kod vozaca, treba propratiti snop zica sto izlazi iz otvora na stubu vrata i nacices ih.

To ti je ovako ukratko, mada ako nemas bas nikakvo iskustvo preporucio bih ti odlazak u alarm servis jer je to njima posao koji ce ti odraditi za sat vremena, sa garancijom ,svojim aparatom za otprilike sat vremena.A...cena to da nezaboravim.Ne bi trebalo da predje 50-tak evra aparat,ruke,garancija, a sto je najvaznije- nema sekiracije,okretanje oglasa,vacarenje za cenu,preznojavanje prilikom ugradnje,razocarenja ako ne proradi,spaljivanje modula itd...Ti sam presudi !!!

Ako sam iole sta pomogo-dobro je, ako nisam izvini- posaljimi racun !!!

Ko razume shvatice
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Ugradnja daljinskog zakljucavanja auta

[ Pregleda: 13866 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.