Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

privatizacija - kako saznati ime kupca?

elitemadzone.org :: MadZone :: privatizacija - kako saznati ime kupca?

[ Pregleda: 3036 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejan_su
Dejan Balazevic
Subotica

Član broj: 9453
Poruke: 483
*.eunet.yu.

ICQ: 337366387


Profil

icon privatizacija - kako saznati ime kupca?08.08.2007. u 20:22 - pre 203 meseci
Zeleo bih da saznam ko je kupio jedno preduzece prosle godine. Na sajtu agencije za privatizaciju pise da je kupac zapravo konzorcijum, ali ne pise ko je sve clan tog konzorcijuma. Da li to mogu da saznam i gde?
 
Odgovor na temu

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: privatizacija - kako saznati ime kupca?08.08.2007. u 23:28 - pre 203 meseci
Probaj Agenciju za privredni regisar, pa pretragu po maticnom broju. Naci ces bar neke podatke o tom konzorcijumu, ako je registrovano pravno lice u zemlji. Trebalo da mozes naci ko je ovlasceno lice (direktor) i ko je vlasnik, tj. koje su firme clanice konzorcijuma. Znam da za akcionarska drustva kod agencije mozes naci spisak vecih akcionara koji imaju veci procenat akcija.
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
Odgovor na temu

dejan_su
Dejan Balazevic
Subotica

Član broj: 9453
Poruke: 483
*.eunet.yu.

ICQ: 337366387


Profil

icon Re: privatizacija - kako saznati ime kupca?09.08.2007. u 10:51 - pre 203 meseci
clanovi konzorcijuma su fizicka lica. a sta se desava ako je jedan clan konzorcijuma preminuo? da li bi ga bilo na sajtu agencije za privredne registre? ja sam nasao dosta podataka o svemu tome na sajtu, ali mene najvise zanima da li je pokojnik imao udela u konzorcijumu ili ne.
 
Odgovor na temu

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: privatizacija - kako saznati ime kupca?10.08.2007. u 11:40 - pre 203 meseci
Citat:
dejan_su: clanovi konzorcijuma su fizicka lica. a sta se desava ako je jedan clan konzorcijuma preminuo? da li bi ga bilo na sajtu agencije za privredne registre? ja sam nasao dosta podataka o svemu tome na sajtu, ali mene najvise zanima da li je pokojnik imao udela u konzorcijumu ili ne.

Pa pogledaj na sajtu? Mislim, ne znam sta da mislim... Realno, agencija treba da prikaze stanje kakvo jeste, a ne neko proslo stanje. Kako pokojnik nije subjekat, to znaci da ce ga neko naslediti, a onda bi agencija trebalo da ima u svojim podacima naslednika... Mozda da ih pozoves?
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: privatizacija - kako saznati ime kupca?

[ Pregleda: 3036 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.