Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Xbox 360, Sony PS3, gde kupiti kod nas, utisci i razlike

elitemadzone.org :: MadZone :: Xbox 360, Sony PS3, gde kupiti kod nas, utisci i razlike

[ Pregleda: 8857 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dukeStepa
design, prepress
KG, Leka's puddle

Član broj: 44560
Poruke: 88
*.dynamic.sbb.co.yu.



+5 Profil

icon Xbox 360, Sony PS3, gde kupiti kod nas, utisci i razlike01.06.2007. u 16:32 - pre 204 meseci
Iako sam bio veliki protivnik konzola, sve više razmišljam da uzmem neku od gore navedenih čisto za gaming. Kući (i u firmi) ionako već imam odlične comp-ove za posao u narednih par godina, a iskreno mi je više dojadilo da pratim i finansijski i vremenski nove kartice, procesore...

Zato, par pitanja:

1. Gde kod nas kupiti Xbox 360 i PS3 i koje su cene?
2. Kako ide povezivanje na TV (ili monitor), koje su OK rezolucije i koji su vaši predlozi za odgovarajuće monitore i TV...
3. Kako ide povezivanje na miša i tastaturu?
4. Šta se dobija u paketima kod nas uz konzole i koje su cene padova i ostale opreme?
5. Koja je konzola BOLJA (imajući u vidu i naše "tržište" gejmova)?

hvala unapred...

p.s.: čitajući neke prethodne post-ove:
- nisam pun k'o brod, dakle bez nenormalnih saveta. Živim u Srbiji, od DTP-a, ...
- NE interesuju me filmovi niti on-line gaming

[Ovu poruku je menjao dukeStepa dana 01.06.2007. u 17:59 GMT+1]
"Try walking in my shoes, you'll stumble in my footsteps"
 
Odgovor na temu

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Xbox 360, Sony PS3, gde kupiti kod nas, utisci i razlike01.06.2007. u 18:13 - pre 204 meseci
Citat:
dukeStepa: Iako sam bio veliki protivnik konzola, sve više razmišljam da uzmem neku od gore navedenih čisto za gaming. Kući (i u firmi) ionako već imam odlične comp-ove za posao u narednih par godina, a iskreno mi je više dojadilo da pratim i finansijski i vremenski nove kartice, procesore...

Zato, par pitanja:

1. Gde kod nas kupiti Xbox 360 i PS3 i koje su cene?

Po vecim prodavnicama tehnicke robe, ako te zadovoljavaju normalne konzole. Za "cipovane" - na crno i ispod ruke, kao i sva takva roba...

Citat:
2. Kako ide povezivanje na TV (ili monitor), koje su OK rezolucije i koji su vaši predlozi za odgovarajuće monitore i TV...

Ovo se svodi na to koji ti TV mislis da je najbolji. Za povezivanje se odluci ili za komponentni ili za HDMI kabl, vec prema konzoli i TV-u. Prava stvar je LCD od 40" 1080p, podnosljivo resenje 768p plazma od 42", a neki minimum verovatno 32" sa 768p. Odaberi prema ukusu... Za zvuk ti je optimalno resenje opticki kabl.

Citat:
3. Kako ide povezivanje na miša i tastaturu?

USB-om, ali ne ocekuj da tako igras pucacine... U principu to je do igre, ali najveci deo se igra pad-om.

Citat:
4. Šta se dobija u paketima kod nas uz konzole i koje su cene padova i ostale opreme?
5. Koja je konzola BOLJA (imajući u vidu i naše "tržište" gejmova)?

U paketima se dobija malo sta... A kako ni ponuda jos uvek nije neka, mozda je najbolje da prosetas i vidis... Odvoj malo vremena, nije to tesko kad vec treba da ulozis toliko para. A koja je bolja zavisi od toga za koju su izasle igre koje te zanimaju. Dobar deo igara izlazi za obe, pa je najbolje da pogledas spisak ekskluzivnih naslova i odaberes prema tome.
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Xbox 360, Sony PS3, gde kupiti kod nas, utisci i razlike

[ Pregleda: 8857 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.