Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da dodjem do izvoda iz maticne knjige rodjenih koji mi se nalazi u Skopju???

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako da dodjem do izvoda iz maticne knjige rodjenih koji mi se nalazi u Skopju???

[ Pregleda: 22964 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Kako da dodjem do izvoda iz maticne knjige rodjenih koji mi se nalazi u Skopju???20.05.2007. u 17:33 - pre 205 meseci
Jel ima neko ideju kako to da uradim. Dole sam slucajno rodjen i nemam nikakve poznanike koji bi mogli da mi pomognu. Da li postoji neki nacin preko interneta da se naruci? Ovo mi je trenutno mnogo potrebno, tako da ako neko ima bilo kakvu ideju i ako moze da mi pomogne, molio bih ga da to i uradi.
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 999



+251 Profil

icon Re: Kako da dodjem do izvoda iz maticne knjige rodjenih koji mi se nalazi u Skopju???20.05.2007. u 23:03 - pre 205 meseci
Izvodi za gradjane rodjene u bivsim republikama SFRJ daju se u mestima rodjenja. Ukoliko nemas nikoga ko bi licno mogao da ode tamo i uzme izvod za tebe, mozes pokusati preko ambasade ili konzulata te zemlje u Beogradu. To se, na tvoj zahtev, salje sluzbenom postom i onda ti se urucuje. Ako i to ne uspe, pokusaj preko SUP-a, jer mi se cini da i oni mogu nabaviti papire preko zvanicnih, diplomatskih kanala.
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Kako da dodjem do izvoda iz maticne knjige rodjenih koji mi se nalazi u Skopju???21.05.2007. u 01:05 - pre 205 meseci
Mozda ce ti ovo biti od pomoci

www.skopje.gov.mk
www.skopje.gov.mk/DesktopDefault.aspx?tabindex=0&tabid=14
 
Odgovor na temu

Mardz Simpson
Moja kuca Vrsac-Beograd

Član broj: 44460
Poruke: 415
195.252.79.*



Profil

icon Re: Kako da dodjem do izvoda iz maticne knjige rodjenih koji mi se nalazi u Skopju???21.05.2007. u 08:50 - pre 205 meseci
Moj drug je rodjen u Hrvatskoj, Split
On ima zadnji izvod iz 1991 god, koji samo fotokopira i overi kod maticara u opstini u kojoj zivi i eto tako vec 16god
Naravno da je tako overen punovazeci
Nasmesi se, to je druga najlepsa stvar koju mozes da uradis sa svojim usnama!!
 
Odgovor na temu

Masamunea

Član broj: 91481
Poruke: 515
91.143.223.*

ICQ: 492050547


+4 Profil

icon Re: Kako da dodjem do izvoda iz maticne knjige rodjenih koji mi se nalazi u Skopju???21.05.2007. u 09:29 - pre 205 meseci
Citat:
CoyoteKG: Jel ima neko ideju kako to da uradim. Dole sam slucajno rodjen i nemam nikakve poznanike koji bi mogli da mi pomognu. Da li postoji neki nacin preko interneta da se naruci? Ovo mi je trenutno mnogo potrebno, tako da ako neko ima bilo kakvu ideju i ako moze da mi pomogne, molio bih ga da to i uradi.

hehe slucajno rodjen! Nego mozes da im napises pismo molbu kako ne mozes da licno dodjes po taj izvod, kako ti on hitno treba i kako bi bio jako zahvalan da ti ga posalju na neku neku (tvoju) adresu. Normalno napises svoje podatke i stavis novac za taksu, zaboravih tacno koliko mislim da je oko 5 evra i to sve posaljes preporuceno na adresu maticnog ureda u Skoplju. Izvod bi trebo da dobijes u roku od 5-10 dana.
Hell is just a word...reality is much worst!
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.241.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Kako da dodjem do izvoda iz maticne knjige rodjenih koji mi se nalazi u Skopju???21.05.2007. u 09:31 - pre 205 meseci
Pa, sednes lepo i napises pismo. "Postovani, potrebno mi je to i to..." Saljes preporuceno, sa povratnicom. Eventualno nosis kod sudskog tumaca da prevede. Eventualno nosis u sud da potvrde da si stvarno ti to i napisao, da nije zafrkancija.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Kako da dodjem do izvoda iz maticne knjige rodjenih koji mi se nalazi u Skopju???21.05.2007. u 17:40 - pre 205 meseci
Sad sam poslao pal mailova. Cak i gradonacelniku :D:D:D i mislim da ce on prvi da mi odgovori. Nego sutra zovem njihovu ambasadu u BGu ako je imaju, pa nek se oni snalaze. To im je valjda posao... Ne mogu da promenim mesto prebivalista. A slucajno sam tamo rodjen jer mi je otac vojno lice. Nisam ziveo ni jedan jedini dan
 
Odgovor na temu

Boulder

Član broj: 262761
Poruke: 46
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Kako da dodjem do izvoda iz maticne knjige rodjenih koji mi se nalazi u Skopju???19.02.2012. u 11:17 - pre 147 meseci
Trenutno imam isti problem,
Imam original izvod koji je izvadjen u Skoplju 2010 (prijatelj je tada ziveo u SK i izvadio mi je, vise ne zivi tamo).
Zanima me da li ce mi primiti ovde u Beogradu,
zelim da ga zavedem ovde, pa da odsad vadim ovde kad mi treba. Da li ce da mi prime izvod koji je iz 2010, da li jos vazi to za 6 meseci?
cuo sam da u nekim bg opstinama primaju u nekim ne
Ako je neko uspeo da zavede svoj izvod molim da mi javi u kojoj opstini su primili, ako neko ima info o tome posto mi je hitno.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Kako da dodjem do izvoda iz maticne knjige rodjenih koji mi se nalazi u Skopju???19.02.2012. u 11:22 - pre 147 meseci
ako imas taj originalni izvod, odnesi u opstinu i predaj im. Pre par godina kad sam nekako izvadio cuo sam da mogu da odem u opstinu da im predam da me upisu u mom trenutnom gradu i da ubuduce vadim odatle. To vazi za sve republike SFRJ. Vise nemam nikakvih problema.
 
Odgovor na temu

Boulder

Član broj: 262761
Poruke: 46
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Kako da dodjem do izvoda iz maticne knjige rodjenih koji mi se nalazi u Skopju???19.02.2012. u 11:39 - pre 147 meseci
OK ali sad vidim da i za taj izvod traze da je "6 meseci" ;(
Da li ima nesto da ga overim negde, da ne bi morao da vadim novi?

Citat:
Mardz Simpson: Moj drug je rodjen u Hrvatskoj, Split
On ima zadnji izvod iz 1991 god, koji samo fotokopira i overi kod maticara u opstini u kojoj zivi i eto tako vec 16god
Naravno da je tako overen punovazeci


Koja opstina je u pitanju?
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Kako da dodjem do izvoda iz maticne knjige rodjenih koji mi se nalazi u Skopju???19.02.2012. u 11:49 - pre 147 meseci
Kakva je to nevidjena glupost, strahota...

Ajd kapiram za Državljanstvo da ne sme da bude starije od 6 meseci. Ko zna, može da se desi da neko ostane bez državljanstva, promeni ga...
Ali ko može da promeni svoje mesto rođenja? idiotizam
 
Odgovor na temu

Boulder

Član broj: 262761
Poruke: 46
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Kako da dodjem do izvoda iz maticne knjige rodjenih koji mi se nalazi u Skopju???19.02.2012. u 12:17 - pre 147 meseci
Idiotizam je, zlotvori u opstinama i na vlasti su smislili kako da maltretiraju i ponizavaju ljude.
Naravno, moj glas nece dobiti na sledecim izborima.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako da dodjem do izvoda iz maticne knjige rodjenih koji mi se nalazi u Skopju???

[ Pregleda: 22964 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.