Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

vojna imovina, njeno iznajmljivanje

elitemadzone.org :: MadZone :: vojna imovina, njeno iznajmljivanje

[ Pregleda: 3142 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dzonka
nikola st
bgd

Član broj: 32220
Poruke: 57
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon vojna imovina, njeno iznajmljivanje17.04.2007. u 14:33 - pre 206 meseci
da li mi neko moze reci da li je moguce iznajmiti od vojske njihov objekat koji nije u upotrebi?
ima jedno vojno skladiste koje je napuste i nije u upotrebi od '92. godine, a meni bi extra odgovaralo, pa me zanima da li je moguce tako nesto rentirati od vojske i kome se obratiti za to?
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Majstor Duja
Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: vojna imovina, njeno iznajmljivanje17.04.2007. u 14:39 - pre 206 meseci
Uh, druze, ti k`o da nisi bio u vojski...
Tamo se nezna ni k`o pije ni k`o placa, tebi je tu prioritet da dodjes do informacije kom resoru pripada objekat i da li je
od "strateskog" znacaja ( nema veze sto se ne koristi, tamo negde u nekim knjigama se tako vodi i to je to)...
U svakom slucaju to ti dodje kao ono : ko s djavolom tikve sadi....zaboravi!
 
Odgovor na temu

dzonka
nikola st
bgd

Član broj: 32220
Poruke: 57
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: vojna imovina, njeno iznajmljivanje17.04.2007. u 14:43 - pre 206 meseci
znam da je vojska skroz bez para i da su odlucili da je uzmu gde god mogu... pa rekoh, dok mi ne vrate zemlju kolju su uzeli mom dedi, da ja od njih uzmem tudju u zakup ;)
 
Odgovor na temu

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
89.216.224.*



+172 Profil

icon Re: vojna imovina, njeno iznajmljivanje18.04.2007. u 02:09 - pre 206 meseci
@dzonka: da ti daju dozivotno u zakup? ;)
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
Odgovor na temu

dzonka
nikola st
bgd

Član broj: 32220
Poruke: 57
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: vojna imovina, njeno iznajmljivanje19.04.2007. u 13:08 - pre 206 meseci
pa moglo bi, ali kako se resavaju imovinsko pravni odnosi za svu vojnu imovinu koja je eksproprisana ili nacionalizovana, ocekujem da ce se uskoro pojaviti mnogi naslednici, tako da od dugorocnog zakupa nema nista. a kako sam saznao u medjuvremenu, sve pravne poslove oko vojne imovine je preuzela republicka direkcija za imovinu
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: vojna imovina, njeno iznajmljivanje

[ Pregleda: 3142 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.