Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Farovi, levi - desni??

elitemadzone.org :: AutoZone :: Farovi, levi - desni??

[ Pregleda: 4777 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mkvb
Marketing
Beograd

Član broj: 120575
Poruke: 180
212.62.39.*



Profil

icon Farovi, levi - desni??11.04.2007. u 09:36 - pre 207 meseci
Ljudi mnogo glupo pitanje ali moram da pitam, juce sam bio na otpadu da nadjem far za Golfa 1, nasao sam ali na njemu je markerom oznaceno L kao levi, a meni treba desni, gazda otpada se slatko ismejao kada sam mu to rekao, kaze da su identicni pa mi je pokazivao sve okrugle farove sto je imao i stvarno su svi imali iste linije na staklu, sijalica pozicije je uvek sa desne strane u odnosu na halogenku a i taj moj desni far sto sam menjao je identican. Mislim normalno da sam ga kupio i montirao, i odlican je ali da li stvarno postoji razlika ili ne? Drugar kada je kupovao far za Golfa 2, u prodavnici ga pitali da li je levi ili desni pa mi malo nejasno, mozda je razlika u srafovima a ne u socivu i staklu, sta mislite?
 
Odgovor na temu

Marki4_YU
BGD

Član broj: 145132
Poruke: 28
89.216.201.*



Profil

icon Re: Farovi, levi - desni??30.05.2007. u 11:58 - pre 205 meseci
ne samo da su isti levi i desni vec su isti i za sva vozila postoj dva standarda okruglih farova 13 i 17 cm nije bitno da je alfa golf stojadin ...
 
Odgovor na temu

dmauka
univerzum, vaseljena...

Član broj: 4309
Poruke: 149
194.79.41.*



+2 Profil

icon Re: Farovi, levi - desni??31.05.2007. u 07:55 - pre 205 meseci
ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim za golfa ali levi i desni far se razlikuju po brazdama na staklu koje su tu postavljene radi usmeravanja svetlosnog snopa u pravom smeru. kada se postave istovetni farovi i levo i desno dobijes vozilo koje desnim farom osvetljava njivu pored puta a levi ti napada bez milosti zenicu oka....
Ne mesam se nikome u privatan zivot jer mi je receno da se drzim podalje i od svog sopstvenog.
 
Odgovor na temu

mkvb
Marketing
Beograd

Član broj: 120575
Poruke: 180
212.62.39.*



Profil

icon Re: Farovi, levi - desni??31.05.2007. u 14:05 - pre 205 meseci
Malo je starija tema ali ima sveze odgovore, mozda nekome koristi... Kada sam kupio taj far na otpadu gazda me je uveravao da ne postoji razlika izmedju levog i desnog fara, pokazao mi je brazde na staklu koje kaze moraju da budu iste, posle toga sam poceo da zagledam kola na parkingu i stvarno kod golfova ni na jednom nisam primetio da se levi i desni far razlikuju
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Farovi, levi - desni??

[ Pregleda: 4777 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.