Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kasko osiguranje

elitemadzone.org :: AutoZone :: kasko osiguranje

[ Pregleda: 6881 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vlad1982
Vladimir Markovic
Zrenjanin

Član broj: 15825
Poruke: 71
212.200.179.*

Sajt: www.vmarkovic.co.nf


Profil

icon kasko osiguranje05.02.2007. u 16:56 - pre 208 meseci
da li ima neko ko moze da mi kaze da li ako je auto kasko osiguran i udari me neko ko bude proglasen krivim da li tu stetu placa moje (kasko) osiguranje pa njemu posle refundira osiguranje krivca. Jel ja treba sve da platim popravku pa da mi onda kasko nadoknadi to sve.
 
Odgovor na temu

vtomic85
Vladimir Tomić
Beograd

Član broj: 33438
Poruke: 69
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: kasko osiguranje06.02.2007. u 14:55 - pre 208 meseci
Moj savet ti je da se obratiš kompaniji kod koje si osiguran i da ti oni daju prave informacije.
 
Odgovor na temu

svaxy
Arandjelovac

Član broj: 74622
Poruke: 6
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: kasko osiguranje08.02.2007. u 00:14 - pre 208 meseci
U pravu si, bas kao sto si napisao, tvoje kasko osiguranje ti vrsi nadoknadu stete pa refundira od osiguravaca krivca, mada mozes direktno da odes i kod njegovog osiguranja i da naplatis stetu bez problema.Uglavnom sve osiguravajuce kuce imaju vezane ugovore sa najboljim autolimarskim radnjama sirom Srbije, tako da jednostavno mozes, kad sredis papirologiju sa osiguranjima, da odvezes slupan auto u radionicu i za par dana ce biti gotov.Svi sada koriste nove delove jer moraju pravdati racune i bice ti sigurno kompletna procedura zavrsena vrlo brzo.Ukoliko hoces pare na ruke, izlazi procenitelj da proceni stetu na autu i pare dobijas za najdalje 15 dana, to je krajnji zakonski rok mada uglavnom svi isplacuju odmah posle izvestaja procenitelja, to je par dana.Nadam se da sam ti malo pojasnio proceduru, za jos nesto detaljnije slobodno se mozes obratiti nekoj filijali tvog osiguranja, dobices sve informacije bez problema.
 
Odgovor na temu

NS85m

Član broj: 109146
Poruke: 40
*.ADSL.neobee.net.



+3 Profil

icon Re: kasko osiguranje14.05.2007. u 00:12 - pre 205 meseci
Imam ja jedno pitanje vezano za kasko osiguranje, pa da ne otvaram novu temu...

Jel uspeo nekad neko da izgrbavi kompletno spoljno farbanje automobila?

Najpre mi je pre godinu dana neko ključem oštetio levu stranu auta, al sam ramišljao ne primeti se toliko, jeste dugačka linija, al je tanka, neću ići da reklamiram. Posle toga sam ja slučajno ogulio malo farbe na zadnjem delu, a pre neki dan sam na parkingu našao duboku brazdu na desnoj strani. Znači sad ima svugde ogrebotina sem na krovu. Nisu strašne, al je neophodno farbanje da bi bilo kao pre. Kakve su šanse da ću moći izgrbaviti kompletno farbanje? Malo mi glupo da mi farbaju svakih 30 cm po malo.
 
Odgovor na temu

vidan kv
Pavlovic Vidosav
Autoservis Srbo,vlasnik
Kraljevo

Član broj: 59792
Poruke: 1632
213.137.127.*



+115 Profil

icon Re: kasko osiguranje14.05.2007. u 15:41 - pre 205 meseci
Procenu štete pa i svega dalje neophodnog vrši osiguravajuće društvo kod koga imaš osiguranje.Imaj u vidu da li uopšte kasko pokriva mogućnost farbanja celog auto(jesi čitao sitna slova iz ugovora,ha,ha),bilo je svakakvih slučajeva.Obrati se osiguranju,pre toga prouči ugovor, i budi beskompromisan u razgovoru sa njima...zapamti,oni uvek štite sebe,pozz!
....ο τολμών νικα!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: kasko osiguranje

[ Pregleda: 6881 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.