Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

preskocila cura cyber cafe pro????

elitemadzone.org :: MadZone :: preskocila cura cyber cafe pro????

[ Pregleda: 5730 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ellko
Nezic Elvir
BiH

Član broj: 6223
Poruke: 65
*.as54.tz.bih.net.ba.



Profil

icon preskocila cura cyber cafe pro????06.06.2003. u 13:59 - pre 253 meseci
Zdravo
E ovako nisam znao gdje da postavim ovu temu pa reko valjda je ovdje.
Sjedimo prije neko vece nas nekolicina u studenstskom domu i onako zezamo se kad pocesmo nesto o mircu i prica mi jedan jaran da je prije neki dan bio u internet klubu, otisao da mirca, vidjeo jednu djevojku koju poznaje ona mu rekla de sjedi ovdje ne treba ti sifra.
On sjedne i mirca ali fazon je sto to cyber cafe pro ne registruje, na administratorovom racunar taj racunar je obiljezen zeleno (znak da se ne koristi) i on koristio sat vremena i onda tek spustio mirc otisao na login i pasword koji ima u tom klubu i pocelo je tek tada odbrojavanje.
Znaci pitanje je kako je to moguce odnosno kako je moguce da se takoreci obidje cyber cafe pro i izadjete na internet, a da se pri tome to vrijeme uopste ne registruje. Kako se poneki bavimo sistem aqdministracijom zapocela je prepirka i na kraju opklada, necu vam reci u kojoj sam grupi da ne bi navijali (:)))).
Ali nemozemo vise da nadjemo tu djevojku pa Vas pitam je li moguce tako u nekom internet klubu izaci na interent a da cyber cafe pro ne registruje to a da pri tome nemate one administratorske ovlasti tj. kako je uspjela da preskoci onaj login i pasword i da izadje na interent a da to onaj server za kome sjedi radnik uopste ne registruje vec prikazuje da je racunar slobodan.
Ako neko zna neka mi objasni
Unaprijed hvala
Da nije mozda do verzije cyber cafe pro mislim da je 3.6 ali nisam siguran?
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: preskocila cura cyber cafe pro????06.06.2003. u 14:10 - pre 253 meseci
Citat:
pa Vas pitam je li moguce tako u nekom internet klubu izaci na interent a da cyber cafe pro ne registruje to

Moze.
 
Odgovor na temu

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.verat.net

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: preskocila cura cyber cafe pro????06.06.2003. u 15:18 - pre 253 meseci
Pa postoji fora da pri startovanju windowsa pritiskaš f8 i onda se nešto zbuni i umesto da uđe u safe mode, samo se upali windows bez cyber cafe-a(ovo je provereno radilo u metronetu). Naravno admin kad traži slobodne kompjutere ako je sve zauzeto on vidi da jedan kompjuter nije uključen tako da se to lako provali.
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

Reljam
Relja Markovic
San Francisco

Član broj: 531
Poruke: 1793
*.client.attbi.com



+18 Profil

icon Re: preskocila cura cyber cafe pro????06.06.2003. u 19:25 - pre 253 meseci
Evo predloga za sledecu verziju: Admin softver treba da proverava da li se client izvrsava na svim kompovima, i onda upozori admina ako to nije slucaj. A ako se client vrti, onda naravno kontrolise sta se desava i onemogucava zaobilazak. Ovakav sistem bi bio mnogo sigurniji od postojaceg.
 
Odgovor na temu

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.verat.net

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: preskocila cura cyber cafe pro????06.06.2003. u 20:50 - pre 253 meseci
Da ali ukoliko nema nikog za kompjuterom onda će verovatno sam da uđe u stand by ili će da se ugasi pošto je to ipak igraonica i svi stave da se gasi komp posle duže neaktivnosti i onda bi to prijavljivalo. Postoje i dobri domaći programi pisani samo za upotrebu pojedinih igraonica i verovali ili ne bolji su mnogo od cyber cafe-a (primer softver u armagedonu u metrou kod vuka).
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

massa
Perica Dujmovic
Bosna i Hercegovina

Član broj: 10920
Poruke: 8
*.tel.net.ba



Profil

icon Re: preskocila cura cyber cafe pro????06.06.2003. u 21:34 - pre 253 meseci
Pa svakako da je to moguce, ako poznajes admin pasword. Jednostavno u admin panelu pokrenesh control panel koji se razumljivo otvara u exploreru u kojem mozes surfati,a do pasworada mozes doci ma taj nacin shto ces predhodno sjesti za racunar i na legalan nacin ici na net i pri tom ukoliko je u samom clientu dopusteno uci u windows registry i promjeniti ili vidjeti koji je admin pasword... a da ima neki drugi nacin, hm , ne vjerujem , koristim taj program par godina i nisam primjetio nista slicno!!!
Usput prije 1 mjesec je izasla verzija 4.0 ccp a i pravo je sigurna ..................

www.cybercafepro.com


pozzzzzzzz

I josh nesto >>> ccp je najbolji i nema ga boljeg, probao sam 20ak razlicitih softwarea, ma ni blizu ccpu.....................
GOOOODDDD
 
Odgovor na temu

Nemanja Jakovljevic

Član broj: 940
Poruke: 707
*.beograd-3.tehnicom.net



+39 Profil

icon Re: preskocila cura cyber cafe pro????06.06.2003. u 23:28 - pre 253 meseci
ja sam u jednom takvom kafeu skinuo bio zastitu, (tj malo pocackao po registry bazi, restartovao komp).
Krenem ja da surfujem, kad odjednom me neki tip hvata za ruku koja je na mishu.

- Sta to radish?!!! (on meni)
- Ja evo nista, surfujem.
- Sto nisi sacekao da se upali program!
- (E sad ono dobro staro) Pa ne znam ja, bilo je tako kad sam dosao!
Tada on restartuje komp, i kaze:
- Cekaj da se upali program, ukucaj korisnicko ime, i password pa onda radi
Otishao je.
E onda sam ja pristupio vracanju registry baze u prvobitno stanje:)) restartovao komp, i otishao.


Nemanja Jakovljevic
 
Odgovor na temu

bole9
bosko djurovic
jpk-bar
bar

Član broj: 26588
Poruke: 80
*.crnagora.net

Sajt: www.irceri.net


Profil

icon Re: preskocila cura cyber cafe pro????21.06.2004. u 15:15 - pre 241 meseci
Moze da se igra besplatno a da bas nista ne platis.Evo nacina:sva tri dygmeta zajedno:windows(izmednju ctrl I alt),home i u.Otvori ti se narator,klikni na on-screen keyboard i stavi start i odes onamo dje ti pise microsoft web site,onda u lijevom cosku file,pa open,pa browse.I igraj,ali pazi se mogu da te provale.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: preskocila cura cyber cafe pro????

[ Pregleda: 5730 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.