Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11023 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Omnicali
Cacak-Beograd

Član broj: 104169
Poruke: 42
*.etf.bg.ac.yu.



Profil

icon Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?22.12.2006. u 23:02 - pre 210 meseci
Dakle,gde naci navijacke pesme mancestera?Nasao sam na jednom sajtu ali linkovi za download su pukli!Treba uskoro da idem u englesku pa planiram posetu old trafordu i bilo bi lepo kada bih znao i ja neku pesmu da otpevam.
ko me misli zlo ne misli
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?23.12.2006. u 19:38 - pre 210 meseci
Manje više sve grobarske i ciganske pesme su od mančestera uzete mislim na melodije (one straije pesme naravno)
 
Odgovor na temu

Omnicali
Cacak-Beograd

Član broj: 104169
Poruke: 42
*.etf.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?24.12.2006. u 20:15 - pre 210 meseci
E covek bi rekao da na forumu koji ima vise desetina hiljada registrovanih clanova od kojih su vecina muskarci neko zna gde naci navijacke pesme...Odoh da proverim na forumu "Brizna majka",mozda bude neke vajde
ko me misli zlo ne misli
 
Odgovor na temu

misteryh
Misteryh
Krevet... Visoko kvalifikovani spavac

Član broj: 41577
Poruke: 35
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?24.12.2006. u 20:31 - pre 210 meseci
pah.. dovoljno je da u eMule-u ukucas manchester united i dobices fin izbor pjesmica za skidanje...
 
Odgovor na temu

Omnicali
Cacak-Beograd

Član broj: 104169
Poruke: 42
*.etf.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?24.12.2006. u 20:40 - pre 210 meseci
Uf,nikad cuo za taj eMule,a i treba da se skida nesto.Probacu da se snadjem.Super bi bilo da neko napise adresu na kojoj samo kliknem download i gotovo
ko me misli zlo ne misli
 
Odgovor na temu

misteryh
Misteryh
Krevet... Visoko kvalifikovani spavac

Član broj: 41577
Poruke: 35
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?24.12.2006. u 20:53 - pre 210 meseci
eMule download <---kliknes ovdje, download instalacioni file i imas eMule
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?24.12.2006. u 20:54 - pre 210 meseci
Oćeš možda da neko ode umesto tebe na old traford i peva pesme umesto tebe?
 
Odgovor na temu

Omnicali
Cacak-Beograd

Član broj: 104169
Poruke: 42
*.etf.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?24.12.2006. u 20:57 - pre 210 meseci
Citat:
Deda_Mraz: Oćeš možda da neko ode umesto tebe na old traford i peva pesme umesto tebe?

Ni slucajno ne bih hteo tako nesto.
ko me misli zlo ne misli
 
Odgovor na temu

misteryh
Misteryh
Krevet... Visoko kvalifikovani spavac

Član broj: 41577
Poruke: 35
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?24.12.2006. u 20:58 - pre 210 meseci
@deda_mraz
pa kad si vec pomenuo... ko zna... mozda mu bude zelja za NY da neko pjeva umjesto njega na old trafordu , a i tebi bi odgovarala jedna ekskurzija do Mancestera zar ne ?
 
Odgovor na temu

Omnicali
Cacak-Beograd

Član broj: 104169
Poruke: 42
*.ETF.BG.AC.YU.



Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?24.12.2006. u 21:30 - pre 210 meseci
Pa dobro,jesam noob,ali ja zaista ne znam da podesim eMule
ko me misli zlo ne misli
 
Odgovor na temu

misteryh
Misteryh
Krevet... Visoko kvalifikovani spavac

Član broj: 41577
Poruke: 35
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?24.12.2006. u 21:40 - pre 210 meseci
eMule podesavanja...
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?25.12.2006. u 01:36 - pre 210 meseci
Citat:
misteryh: @deda_mraz a i tebi bi odgovarala jedna ekskurzija do Mancestera zar ne ?


Pf... šta znam...kad već spomenu...

khm khm.. proba1....1-2....1122... COME ON YOU RED'S

Će prodjem a?

Mada ko zna možda i odem stvarno jednog dana, moji bili pre jedno 2 godine u Engleskoj i ja im reko uzmite mi newscastel-ov šal i on mi donesoše mančesterov (pitaj-boga-što-taj), evo ga džidži na komodi, čeka priliku
 
Odgovor na temu

Omnicali
Cacak-Beograd

Član broj: 104169
Poruke: 42
*.ETF.BG.AC.YU.



Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?25.12.2006. u 01:59 - pre 210 meseci
Citat:
Deda_Mraz
Mada ko zna možda i odem stvarno jednog dana, moji bili pre jedno 2 godine u Engleskoj i ja im reko uzmite mi newscastel-ov šal i on mi donesoše mančesterov (pitaj-boga-što-taj), evo ga džidži na komodi, čeka priliku :)

Pa,hipoteticki,koliko bi trazio za taj sal ako bi ga prodavao?Mislim,ti si hteo totalno drugaciji sal pa ti bas mancesterov i ne treba,jel tako?PM-uj
I da,jos nisam nasao pesme...
ko me misli zlo ne misli
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?25.12.2006. u 20:05 - pre 210 meseci
Ma samo se dernjaj COME ON YOU RED'S i bićeš u fazonu sa njima.

Za šal tražim 70€ još dobiješ i etiketu "mejd in ingland".
 
Odgovor na temu

Slobodan Trebovac
Banja Luka

Član broj: 40266
Poruke: 1088
87.250.104.*



+1 Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?25.12.2006. u 20:20 - pre 210 meseci
http://homepage.ntlworld.com/gary.hart/lyricsm/manchester.html
http://www.red11.org/mufc/songs.htm
http://www.lyricsandsongs.com/lyrics/MANCHESTER_UNITED.html
http://www.songmeanings.net/artist.php?aid=15109

Nemoj biti lijen.
tyranBL
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?25.12.2006. u 22:10 - pre 210 meseci
Pa kad već ideš u Englesku što ideš da gledaš taj pešovanski klub i njihove penzos navijače?!

Idi da gledaš milvol, liverpul, čelzi, njukastl i ostale da vidiš kako se trese stadion od navijača i pevanja svom klubu!
 
Odgovor na temu

Omnicali
Cacak-Beograd

Član broj: 104169
Poruke: 42
*.etf.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?26.12.2006. u 00:26 - pre 210 meseci
Citat:
Deda_Mraz: Pa kad već ideš u Englesku što ideš da gledaš taj pešovanski klub i njihove penzos navijače?!

Idi da gledaš milvol, liverpul, čelzi, njukastl i ostale da vidiš kako se trese stadion od navijača i pevanja svom klubu!


i

Citat:
Deda_Mraz: Ma samo se dernjaj COME ON YOU RED'S i bićeš u fazonu sa njima.


ne idu zajedno.Cemu to?


Dobro,ajde sad.Jedini put da sam ja video da neko peva svih devedeset minuta bez prestanka (osim delija naravno) su navijaci liverpula pre dve godine protiv celsija u polufinalu lige sampiona.E sad,to i nije iznenadjujuce uzimajuci u obzir vaznost utakmice,njen kvalitet i rivalitet rivala.Sto se tice mancestera...to sto si cuo nedeljka kovinjala kako kaze da navijaci u mancesteru sede,grickaju semenke i sta vec,nema neku tezinu.Ima pevanja,i te kako.
Za engleze je karakteristicno to sto su ulaznice pakleno skupe.Konkretno,ulaznice na old trafordu su u proseku tridesetak funti i pored toga sva mesta su rasprodata cak i za liga kup kada igraju protiv timova iz recimo 3. divizije.Kapacitet je oko 75000 mesta...
Drugo,na stadione u engleskoj mahom se ide porodicno.Nije retkost videti bakice od 80 leta na tekmi.Huligana nema mnogo na samim tribinama jer moraju u vreme odigravanja tekme da se jave u policiju.A i inace,navijacka "akcija" se desava redovno van stadiona.Uz te milvolovce,navijace vest hema i naravno sefilda mancesterovci spadaju u zesce,cisto da znas.
Sto se tice igraca,mancester je skoro uvek imao zanimljivu ekipu,bas suprotno od penzosa.Pamtis li kantonu,kina?Tu su sada runi,ronaldo (jeste padavicar,ali ima srce),nevila,koji nisu bas,kako se kaze,izbazdareni.Jedino je lids pocetkom 21. veka imao ekipu koja po "ludosti" moze da se nosi sa pojedinim generacijama mancestera.
A tu je i Aleks Ferguson.
Eto.

I da,sal ti je mnogo skup.Za ime boga,skuplji si od mancestera.
ko me misli zlo ne misli
 
Odgovor na temu

Darko Prelic

Član broj: 131
Poruke: 760
*.smin.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?26.12.2006. u 03:49 - pre 210 meseci
deda ti umesto da u ovom "tvom" delu godinu, budeš darežljiv, postaviš samo pitanje "jesi bio dobar" i pokloniš mu šal.. stvarno nije u redu, deda mraz prodaje šal.. koliko para tražiš za bradu i sanke, irvase imam..

btw pazi se, nemoj da instaliraš emule, ima viruse u njemu, svaki ima viruse, ljudi pazite se, jako je opasan,.. meni je posle sam prebacio virus na telefon preko blu-tuta i od tada ne mogu da spavam jer mi virus na telefonu pali alarm u sred noći čim zaspim, pa moram da skidam bateriju pre spavanja.. istinita priča.
I used to be indecisive but now im not so sure.
 
Odgovor na temu

Omnicali
Cacak-Beograd

Član broj: 104169
Poruke: 42
*.etf.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?26.12.2006. u 22:10 - pre 210 meseci
Poz Flomi!
ko me misli zlo ne misli
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?27.12.2006. u 00:12 - pre 210 meseci
Citat:
Omnicali: Dobro,ajde sad.Jedini put da sam ja video da neko peva svih devedeset minuta bez prestanka (osim delija naravno) su navijaci liverpula pre dve godine protiv celsija u polufinalu lige sampiona.E sad,to i nije iznenadjujuce uzimajuci u obzir vaznost utakmice,njen kvalitet i rivalitet rivala.Sto se tice mancestera...to sto si cuo nedeljka kovinjala kako kaze da navijaci u mancesteru sede,grickaju semenke i sta vec,nema neku tezinu.Ima pevanja,i te kako.
Za engleze je karakteristicno to sto su ulaznice pakleno skupe.Konkretno,ulaznice na old trafordu su u proseku tridesetak funti i pored toga sva mesta su rasprodata cak i za liga kup kada igraju protiv timova iz recimo 3. divizije.Kapacitet je oko 75000 mesta...
Drugo,na stadione u engleskoj mahom se ide porodicno.Nije retkost videti bakice od 80 leta na tekmi.Huligana nema mnogo na samim tribinama jer moraju u vreme odigravanja tekme da se jave u policiju.A i inace,navijacka "akcija" se desava redovno van stadiona.Uz te milvolovce,navijace vest hema i naravno sefilda mancesterovci spadaju u zesce,cisto da znas.
Sto se tice igraca,mancester je skoro uvek imao zanimljivu ekipu,bas suprotno od penzosa.Pamtis li kantonu,kina?Tu su sada runi,ronaldo (jeste padavicar,ali ima srce),nevila,koji nisu bas,kako se kaze,izbazdareni.Jedino je lids pocetkom 21. veka imao ekipu koja po "ludosti" moze da se nosi sa pojedinim generacijama mancestera.
A tu je i Aleks Ferguson.
Eto.

I da,sal ti je mnogo skup.Za ime boga,skuplji si od mancestera.


Ajjjaoooo sine šta si nalupao....fiiiijuuu..... kapa dole rispekt do neba, znaš malo manje gledaj football factory i Hooligans filmove i bićeš bolji.

Citat:
Omnicali: Dobro,ajde sad.Jedini put da sam ja video da neko peva svih devedeset minuta bez prestanka (osim delija naravno)


Ti si zvIjezdin četnik milane.... kralju



P.S. Ako nisi izvalio neću ni da prodam šal, jer to je poklon kakav god on bio NIJE NA PRODAJU!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde naci navijacke pesme mancestera junajteda?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11023 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.