Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Game collection,Fit for success academy,Mega book Beograd - molim za savet

elitemadzone.org :: MadZone :: Game collection,Fit for success academy,Mega book Beograd - molim za savet

[ Pregleda: 6970 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

svaxy
Arandjelovac

Član broj: 74622
Poruke: 6
*.ptt.yu.



Profil

icon Game collection,Fit for success academy,Mega book Beograd - molim za savet27.11.2006. u 00:44 - pre 211 meseci
Skoro sam bio na seminaru,oni koji su upoznati sa ovom temom razumece,sve mi je jasno:program,seme,nacin rada.Mnogo mi mirise na prevaru,a sa druge strane ima logike.Medjutim istrazivanjem po internetu primetio sam da nijedan sajt ne mogu da otvorim koji sadrzi nazive ovih firmi,slucajno ili namerno,verovatno namerno.Znam i da su hapseni celnici ove akcije,ali opet rade,sada navodno legalno.Zarada je odlicna ali sada neki kazu da su i troskovi veliki sto niko ne kaze na prvom seminaru.Sve je bilo med i mleko i iskreno zamalo da se upecam,da nije bilo interneta.Zato MOLIM sve one sa losim iskustvom,koji su pukli na ovom poslu i MOLIM sve one koji su profitirali na ovom poslu,ukoliko ima takvih, da je jave i posalju poruku,savet da jos malo bolje sagledam ovu situaciju u kojoj sam se nasao.Hvala.
 
Odgovor na temu

p3j4
Lokacija: Mordor

Član broj: 52949
Poruke: 122
*.dynamic.sbb.co.yu.



+78 Profil

icon Re: Game collection,Fit for success academy,Mega book Beograd - molim za savet27.11.2006. u 01:37 - pre 211 meseci
Bezi od toga sto dalje mozes!

http://www.elitemadzone.org/t9...it-For-Success-Academy-Mega-Bo
Internet forumi su kao javni toalet... udje ko želi, ispiša se gde poželi, i ode...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Game collection,Fit for success academy,Mega book Beograd - molim za savet

[ Pregleda: 6970 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.