Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je krsenje zakona stampati knjigu koja je dostupna i u pdf formatu?

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li je krsenje zakona stampati knjigu koja je dostupna i u pdf formatu?

[ Pregleda: 3810 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

M.O.D.
Beograd

Član broj: 34033
Poruke: 167
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Da li je krsenje zakona stampati knjigu koja je dostupna i u pdf formatu?07.11.2006. u 22:31 - pre 212 meseci
Treba da imam na vezbama knjigu koju su inace i stavili na sajt faxa za download u pdf-u. Kako mi za vezbe ne treba cela knjiga, a i nemam sada kesa da je kupim ja bih samo odstampao par desetina stana koje mi trebaju. Da li je ovo dozvoljeno? Inace pdf nije zasticen tj, printing-allowed, content copying or extraction-allowed. Mislim, koja je svrha stavljati neku knjigu koja postoji u prodaji, besplatno na net za skidanje? Samo za citanje sa kompa, sta?
Roses are red, violets are blue
my dick is both, so let me stick it in you!
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.ADSL.neobee.net.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Da li je krsenje zakona stampati knjigu koja je dostupna i u pdf formatu?07.11.2006. u 22:47 - pre 212 meseci
Ako treba tebi, nećeš da preprodaješ i slično, slobodno odštampaj, baš će to neko da kontroliše. Koliko si video studenata sa kopiranim celim knjigama iz raznih predmeta?
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.83.beocity.net.



+52 Profil

icon Re: Da li je krsenje zakona stampati knjigu koja je dostupna i u pdf formatu?08.11.2006. u 00:01 - pre 212 meseci
Upravo tako, može da se koristi za ličnu upotrebu ako je to omogućeno od strane vlasnika autorskih prava (npr. kačenjem na sajt za nesmetan download). Nezakonito je komercijalno eksploatisati delo bez dozvole autora istog, ili na bilo koji drugi način činiti štetu vlasniku autorskih prava.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li je krsenje zakona stampati knjigu koja je dostupna i u pdf formatu?

[ Pregleda: 3810 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.