Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Need for Speed Most Wanted do kraja!

elitemadzone.org :: MadZone :: Need for Speed Most Wanted do kraja!
(Zaključana tema (lock), by pajaja)

[ Pregleda: 3478 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kokan - YU
FUTOG

Član broj: 53914
Poruke: 255
*.87.eunet.yu.



+2 Profil

icon Need for Speed Most Wanted do kraja!20.10.2006. u 22:42 - pre 212 meseci
Kao što se iz naslova može pročlitati pitanje je ko je Need for Speed Most Wanted prešao do kraja i šta je zapravo kraj? Ja sam ga igrao, igrao i igrao i dobio sam bmw od ovog glavnog ali posle toga me sva murija vija i ne znam šta dalje. Jel to zapravo kraj (što je bar za mene jako glup kraj) ili moram još nešto da uradim da bih izbegao svu tu muriju. Ako je iko prešao do kraja ili je došao dokle i ja neka mi javi da nemoram dalje da lupam glavu i tražim nemogući kraj! Unapred zahvalan!!!
I tata bi sine!!!
 
0

strba
Nenad Štrbić
BiB
Beograd

strba
Član broj: 3631
Poruke: 656
*.ptt.yu.

Jabber: strba@elitesecurity.org
Sajt: https://www.facebook.com/..


+1 Profil

icon Re: Need for Speed Most Wanted do kraja!20.10.2006. u 22:55 - pre 212 meseci
naravno da moras nesto da uradis :) fora je da pobeges (koliko se secam nemas radar u toj jurnjavi... ) i skokom preko nekog ne dovrsenog mosta/kanjona pobegnes u slobodu... kog mosta (ili cega vec) ako pitas... ne znam.. jednostavno je izleteo i preskocivsi njega igra je stigla do kraja.... posle toga imas kojekakve trial modove... ili kako se vec zovu... samo napred...
 
0

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Need for Speed Most Wanted do kraja!20.10.2006. u 22:58 - pre 212 meseci
Treba da pobegnes iz grada ( u severnom delu postoji jedan put koji je tokom igre bio zatvoren bankinama, idi autoputem pojavice ti se na mapi )

i procitaj pravilnik....
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Need for Speed Most Wanted do kraja!
(Zaključana tema (lock), by pajaja)

[ Pregleda: 3478 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.