Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca

elitemadzone.org :: MadZone :: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10153 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

repeater

Član broj: 116080
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca05.10.2006. u 00:40 - pre 213 meseci
u utorak u 11.30h ce na prvom programu rts-a da ide dokumentarni film o mladim hoperima iz leskovca!!!
Autor ove poruke ga je napravio bez dinara budzeta, samo sa zeljom da nesto ispravno uradi!!!
seebock, konfisio, l2k, mc governmant, k-boom i ostali koje nisam sada spomenuo zele nesto da vam kazu!!!
molimo vas sve koje slusate hop ili one koji su mladi i hoce nesto da kazu u svoju odbranu (jer nas matorci uvek smatraju krivcima za sve pa i svoje neuspehe), da ovaj film gledaju i da kazu svim svojim prijateljima da ga gledaju, zatim da me kritikuju, pohvale ili vec nesto drugo kazu bas na ovom forumu!!!
ovo nije reklama jer sam ovaj film uradio samo za klince koje svi smatraju izguljenima, pre nego sto i pocnu da zive svoje mlade zivote!!!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Atos
Beograd

Član broj: 16580
Poruke: 170
195.252.94.*



+83 Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca05.10.2006. u 08:19 - pre 213 meseci
U koji utorak?
Svako na svom kompu ima digitalnu spravu...
 
Odgovor na temu

kumkat
Beograd

Član broj: 22180
Poruke: 522



+15 Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca05.10.2006. u 08:58 - pre 213 meseci
prosli :)

 
Odgovor na temu

repeater

Član broj: 116080
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca05.10.2006. u 09:01 - pre 213 meseci
utorak 09.10.2006
 
Odgovor na temu

repeater

Član broj: 116080
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca05.10.2006. u 09:33 - pre 213 meseci
na counteru pregleda vidim dosta ljudi koji su ovu poruku pogledali, a niko nista ne pise...
ne mogu da verujem da neki mogu da budu tako indiferentni na to sta se dogadja, i da neki cak prihvataju stanje stvari kao normalno?!?
niko nema testise da pokusa da ustane iz udobne fotelje, negde daleko od sveta, gde mir kvari samo zujanje kulera u tisinu i povremeni zvuk tastature!!!
ajde ljudi, napolje, pa sta ako je kisa!!!
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
212.200.155.*



+9 Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca05.10.2006. u 09:42 - pre 213 meseci
Jeste, repujmo za promene...
Opusti se malo prijatelju.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

repeater

Član broj: 116080
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca05.10.2006. u 09:59 - pre 213 meseci
opusteno, da...
sve je opusteno...
sedim kuchi, dopisujem se sa likovim akoje nisam nikada video (bolje je tako), reagujem na poruke tek kada mogu nekoga da zajebem i ispadnem pametniji ...
imam cool poruku kao signature...
ja sam car svoga malog zivota!!!
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.adsl.beocity.net.



+67 Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca05.10.2006. u 11:10 - pre 213 meseci
al si ti prso...
Citat:
repeater: na counteru pregleda vidim dosta ljudi koji su ovu poruku pogledali, a niko nista ne pise...

pa sta si ti ocekivao komentar na film koji ce se emitovati u utorak... umesto da kazes extra puno ljudi je videlo poruku bar pola ce videti film... sacekaj da prodje film pa ce se ljudi javiti...

Citat:
repeater:
ne mogu da verujem da neki mogu da budu tako indiferentni na to sta se dogadja, i da neki cak prihvataju stanje stvari kao normalno?!?

a sta se dogadja??? aj pojasni se malo zvucis kao sizofrenicarska muva na spidu sa krizom identiteta

Citat:
repeater: opusteno, da...
sve je opusteno...
sedim kuchi, dopisujem se sa likovim akoje nisam nikada video (bolje je tako)


a ti si ustvari hteo da se vidis sa nekom ribom sa [es]a ona te napusila pa si se sad naljutio?

Citat:
repeater:
ja sam car svoga malog zivota!!!

ovakvim stavom tesko da ces ubediti nekoga da gleda tvoj film....

Citat:
Fuzz: Jeste, repujmo za promene...
Opusti se malo prijatelju.

'ts rite, foo! Ain'obody gonna tell me nuthin, sucka! Im for my ownz self and my homies sake,,, yo?
 
Odgovor na temu

repeater

Član broj: 116080
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca06.10.2006. u 14:07 - pre 213 meseci
OK OK OK
SAMO ME MALO IZVEOIZ TAKTA ...NEKO, PA SAM SKOCIO!!!
JAKO MI JE BITNODA ZNAM DA LI IMA LJUDI KOJI BI DA SE MALO POKRENU U SVOJU KORIST!!!
LJUDI, TREBALO BI MALO VISE DA DOSADJUJEMO ONIMA KOJIH NEMA NA OVIM FORUMIMA, DA BI POSTIGLI NESTO!!!
JA SAM ZA TO DA SVAKO U ZIVOTU NAPRAVI SAMO JEDAN KORAK, KADA SE SVI NASI KORACI SABERU, MILJE BI PRESLI!!!
JA SAM USPEO DA PROGURAM MOJ FILM NA RTS, I JA TO SMATRAM ZA MOJ LICNI USPEH( NE U MATERIJALNOM SMISLU, VISE NESTO KAO VISE CE LJUDI DA CUJE I VIDI MOJ STAV), I TO JE MOJ KORAK!!!
LAKOJE PRICATI SA LJUDIMA NA SRODNIM FORUMIMAI LJUDIMA KOJI IMAJU ISTO MISLJENJE!!!
STO SE TICE SILNIH CITATA,
Citat:
repeater: opusteno, da...
sve je opusteno...
sedim kuchi, dopisujem se sa likovim akoje nisam nikada video (bolje je tako), reagujem na poruke tek kada mogu nekoga da zajebem i ispadnem pametniji ...
imam cool poruku kao signature...
ja sam car svoga malog zivota!!!

ALO LJUDI JEL NEKO CUO ZA SARKAZAM
 
Odgovor na temu

repeater

Član broj: 116080
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca06.10.2006. u 14:13 - pre 213 meseci
BTW
termin mi je malo promenjen pa za one koji ga znaju ispravka , i zaone koji ce ga tek sad videt:
RTS, DRUGI PROGRAM, 12.30h

MOLIM VAS DA POGLEDATE, PA AKO VAM SE NE SVIDI POJESCU SVA GOVNA KOJIM ME BUDETE NAHRANILI!!!
 
Odgovor na temu

Mefisto_soad
Tel Aviv

Član broj: 73254
Poruke: 358



+404 Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca06.10.2006. u 14:31 - pre 213 meseci
Brate malo si prso a?
Ma opusti se onaj ko bude imao vremena pogledace ti film onaj ko ne nece i tacka sta se cimas bezveze.
Btw jel glumi 2pac?
Poz.
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
212.200.155.*



+9 Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca06.10.2006. u 14:51 - pre 213 meseci
Citat:
repeater: OK OK OK
SAMO ME MALO IZVEOIZ TAKTA ...NEKO, PA SAM SKOCIO!!!
JAKO MI JE BITNODA ZNAM DA LI IMA LJUDI KOJI BI DA SE MALO POKRENU U SVOJU KORIST!!!
LJUDI, TREBALO BI MALO VISE DA DOSADJUJEMO ONIMA KOJIH NEMA NA OVIM FORUMIMA, DA BI POSTIGLI NESTO!!!
JA SAM ZA TO DA SVAKO U ZIVOTU NAPRAVI SAMO JEDAN KORAK, KADA SE SVI NASI KORACI SABERU, MILJE BI PRESLI!!!
JA SAM USPEO DA PROGURAM MOJ FILM NA RTS, I JA TO SMATRAM ZA MOJ LICNI USPEH( NE U MATERIJALNOM SMISLU, VISE NESTO KAO VISE CE LJUDI DA CUJE I VIDI MOJ STAV), I TO JE MOJ KORAK!!!
LAKOJE PRICATI SA LJUDIMA NA SRODNIM FORUMIMAI LJUDIMA KOJI IMAJU ISTO MISLJENJE!!!
STO SE TICE SILNIH CITATA,
ALO LJUDI JEL NEKO CUO ZA SARKAZAM


Citat:
repeater: opusteno, da...
sve je opusteno...
sedim kuchi, dopisujem se sa likovim akoje nisam nikada video (bolje je tako), reagujem na poruke tek kada mogu nekoga da zajebem i ispadnem pametniji ...
imam cool poruku kao signature...
ja sam car svoga malog zivota!!!


Nemam obicaj da citiram ovako opsirno, ali...
Ovako. Kao prvo, posto nisi od tih koji "sede kuci, dopisuju se sa likovima koje nisu nikad videli" etc. onda cisto da znas da kad se vec odlucis na tu aktivnost, izbegavas kucanje kompletnih postova sa ukljuceni caps lock-om posto se to smatra urlanjem. U kombinaciji sa neobjasnjivim napadanjem ljudi koji ti se nisu zamerili ni na jedan nama poznat nacin, to deluje blago shizofrenicno.
Kao drugo, moj potpis koji spominjes nije nikakva specijalna cool poruka. Nisam ga menjao od uclanjenja na ovaj forum i odnosi se pre svega na negativan stav koji imam prema cinjenici da se klinci masovno rade dopom.
Kao trece, mislim da nikome ovde ustvari nije jasno protiv cega i na koji nacin se ti tacno boris "rap filmom" na rts-u. Jedine neprijatelje koje vidim da spominjes su "matorci", sto tvoju poruku vise kvalifikuje za neku teen rubriku politikinog zabavnika.
Znaci kao sto rekoh...opusti se, sacekaj da ljudi pogledaju film i daju neki komentar.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca06.10.2006. u 15:17 - pre 213 meseci
Pogledace ko bude imao vremena...samo podseti dan ranije.
P.S. Smiri se.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

Boboje

Član broj: 13121
Poruke: 383
*.vdial.verat.net.



+2 Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca06.10.2006. u 15:31 - pre 213 meseci
repeater, ako se bavis hopom onda si svestan da u Srbiji treba mnogo strpljenja za ovakve stvari. znam koliko se moji ortaci cimaju ovde u Smed. Palanci (Power to tha People, Jayko) a i u BG-u koji ima 2000k stanovnika situacija nije mnogo bolja. ljudi jednostavno nisu spremni da se cimaju za nesto ako odmah ne vide rezultate. zato sve manje ljudi zavrsava fakultete, zato nemamo nikavu kulturu, zato nam drzava propada, i sve lose stvari se desavaju zato sto ljudi nemaju strpljenja. nas narod nije navikao na promene i na nove stvari. vecina ne moze da shvati, da ima takvih ljudi koje hip-hop pokrece u zivotu i motivise ih, i zato ce takva kultura i nacin zivota jos neko vreme ostati zagonetka na ovim prostorima.
ja licno ne slusam hop, vise sam za neke elektronske pravce, ali neki od najboljih ortaka su mi hoperi i hteo to ili ne postao sam deo te kulture i shvatio sta ona znaci i kako funkcionise. ustvari moji ortaci su spoj najrazlicitijih razmisljanja, profesija, hobija, interesovanja, i raznih ubedjenja, neki cak zive u razlicitim gradovima, ali nisam video da se neko medjusobno vise postuje i ceni od nas. to je zato sto smo vremenom naucili se moze opstati samo ako se medjusobno dopunjujemo i pruzamo jedni drugima podrsku. medjutim, to je za Srbiju retka pojava i postigao si veliki uspeh sto si progurao taj film na RTS. meni je zao sto ga necu moci videti jer sledece nedelje imam neke obaveze, i zamolio bih te ako postoji neka mogucnost da mi ga nekako posaljes postom. ako si raspolozen za tako nesto kontaktiraj me pa cu ti poslati adresu. siguran sam da znam mnogo ljudi koji bi zeleli da ga pogledaju ali tesko da ce moci u tom terminu.



P.S.
Citat:
Fuzz: ...Nisam ga menjao od uclanjenja na ovaj forum i odnosi se pre svega na negativan stav koji imam prema cinjenici da se klinci masovno rade dopom.
Kao trece, mislim da nikome ovde ustvari nije jasno protiv cega i na koji nacin se ti tacno boris "rap filmom" na rts-u...


Sam si sebi odgovorio. klinci se rade dopom zato sto nema sta drugo da im odvuce paznju i zato sto je nasa omladina prazna, a hip-hop je jedan od nacina da razmisljaju drugacije. ne mogu se "matorci" boriti protiv toga jer oni jednostavno ne shvataju. nije resenje kaznjavati ljude i leciti posledice. mora se stvoriti jaka preventiva, a jedini nacin za to je kultura koja je protivnik dopa i koja je upoznata sa posledicama. hip-hop nisu crnci iz americkih filmova koji valjaju dop i ostalu gudru, rokaju se na ulici, nose kilo zlata oko vrata i slicno. onaj ko se lozi na ovakve stvari je bruka za hip-hop. kazem, ljudi ne kapiraju.






[Ovu poruku je menjao Boboje dana 06.10.2006. u 17:03 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca06.10.2006. u 21:27 - pre 213 meseci
Izvukao si iz konteksta.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

repeater

Član broj: 116080
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca08.10.2006. u 12:12 - pre 213 meseci
Izvinjavam se svim na koje sam se "drao", ja stvarno nisam od onih koji su stalni na forumima!
Hvala na kritikama i pohvalama, i jedne i druge mi znace puno!!!
Zelim da pomognem svakom ko ima ideju da nesto "kaze", na ovaj ili onaj nacin!!!
Pa ako se moja pomoc svede na snimanje za dzabe spotova "klincima iz kraja", bicu zadovoljan jer ne sedim dok se sve oko mene rusi!!!
Ja ne slusam hop ali su me neki klinci naucili da ga postujem, i verujte mogao sam da ga ubrzo i slusam.
Samo treba biti "otvorenog razuma", (bolje zvuci na engleskom,ha"open minded"), isve dodje na svoje mesto!!!


P.S
Za sve one koji ne mogu da ga gledaju, a zeleli bi, obecavam narezivanje!!!
[email protected]
 
Odgovor na temu

repeater

Član broj: 116080
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca09.10.2006. u 13:31 - pre 213 meseci
Za sve koji nisu(a i za one koji su videli) postavljenu temu, podsecam sve da ce dokumentarni film "Budjenje 016" biti emitovan sutra 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu RTS-a!!! To je film o klincima iz Leskovca koji se bave hip - hopom, o njihovom vidjenju sveta oko sebe i porukama onim starijim clanovima ovog drustva.
I zato pozivam sve koji se bave , slusaju hip - hop (ili zive tim zivotnim stilom), da me podrze u mom iskazu!!!
Ovaj film sam snimio sam bez ijednog dinara budzeta i bez i jednog sponzora (cak sam svoju leskovacku pljesku platio sam), jer je jedini nacin da moja ideja bude cista i da moj iskaz bude prihvacen kod vas obicne (ali zato najzahtevnije) publike!!!
!!! ocekujem vase kritike !!!
 
Odgovor na temu

eddy_yu
Zrenjanin

Član broj: 6616
Poruke: 226
*.mgnet.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca09.10.2006. u 15:38 - pre 213 meseci
09.10.2006 Nije utorak za tvoju informaciju
Eddy ;o)
 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
*.exe-net.net.



+159 Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca09.10.2006. u 16:52 - pre 213 meseci
Citat:
eddy_yu: 09.10.2006 Nije utorak za tvoju informaciju ;)


Procitaj temu od početka, shvatićeš.


A film ću odgledati, samo ako ne zaboravim. Baš me interesuje kakvo je to "remek" delo. Ako je bolji od "Dijane" da ga snimim.

Lol.

p.s. Ala si se ti čoveče primio!


LOL!
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
62.108.116.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca09.10.2006. u 19:22 - pre 213 meseci
Mislim brate ono nemam reci brate vidim da si uspeo u zivotu.
Ma daj mani se gluposti , je stvarno mi nisu jasni ti ljudi :)
Al valjda 100 ljudi 100 cudi mozda i ja nekom nisam jasan :)
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Molim za podršku, 10.10.2006.godine u 12.30h na drugom programu rts-a ide dokumentarni film o mladim hoperima iz Leskovca

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10153 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.