Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stambeni kredit za mlade sa depozitom od Republike Srbije

elitemadzone.org :: MadZone :: Stambeni kredit za mlade sa depozitom od Republike Srbije

[ Pregleda: 4782 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Leyla77

Član broj: 103498
Poruke: 155
62.108.118.*



+18 Profil

icon Stambeni kredit za mlade sa depozitom od Republike Srbije13.09.2006. u 14:30 - pre 213 meseci
Zivim u Subotici i ja i muz smo odlucili da pokusamo da dobijemo ovaj kredit za mlade kod kojeg drzava daje 20% za ucesce sa kamatom od 0.1% i grejs periodom od 25 godina. Bila sam u banci da se raspitam i ispunjavamo sve uslove samo su mi naglasili da bi problem mogao da bude sto i muz i ja radimo u mladim i privatnim firmama. Da li je neko dobio ovaj kredit i da li ste imali problema zbog kompanija u kojima radite?
Jos me zanima koja banka daje najpovoljnije uslove na ovaj preostali deo kredita? I sve ostalo sto mislite da bi mi bilo od pomoci:)
Nismo ni poceli prakticki, a vec sam totalno pod stresom i nerviram se. Uf.
 
Odgovor na temu

blagec
novi sad

Član broj: 91980
Poruke: 66
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Stambeni kredit za mlade sa depozitom od Republike Srbije13.09.2006. u 14:42 - pre 213 meseci
E stvarno, pa u kakvoj firmi treba da radite?Stvarno mi nisu jasni.Ja sam se raspitivao u Kontinental banci, daju stvarno odlicne uslove ali nisam proverio da li tu spadaju ti krediti za mlade parove.Mozes da ih nazoves i proveris i nemoj se nervirati
to ti tek predstoji.
Sretno
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Stambeni kredit za mlade sa depozitom od Republike Srbije

[ Pregleda: 4782 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.