Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Power Generator OSNOVE

elitemadzone.org :: TechZone :: Power Generator OSNOVE

[ Pregleda: 3150 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dragan.zm
Doboj

Član broj: 87035
Poruke: 94
*.rb.a.2-1.230.bih.net.ba.



Profil

icon Power Generator OSNOVE29.07.2006. u 09:58 - pre 215 meseci
Pozdrav,imal ko kakve literature o generatorima. Radi se tome da mozda dobijem posao u inostranstvu ako zna popravljat generatore, pa planiram da malo prije nego odem na razgovor procitam, interesuje me osnovne stvari, od cega se sastoje, sta najcecse se pokvari, popravke, hajd molim vas pomozite mi, znate i samo koliko svi mi zelimo negdje pobjeci iz ove nam drzave negdje gdje mozemo imat pristojan zivot, et ja imam sansu samo moram malo nauciti o generatorima.
 
Odgovor na temu

skriven.iza.laznih.imena

Član broj: 82343
Poruke: 151
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: Power Generator OSNOVE29.07.2006. u 11:15 - pre 215 meseci
Koju si školu završio?

Koje generatore? Koji tip?

Pitanje ti je prilično neodređeno. Isto kao kada bih ja pitao „kako se popravljaju kola“? Ima puno tipova generatora i svi se različito popravljaju.
 
Odgovor na temu

dragan.zm
Doboj

Član broj: 87035
Poruke: 94
*.rb.a.2-1.230.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Power Generator OSNOVE29.07.2006. u 14:18 - pre 215 meseci
Nemam veze sa generatorima, zavrsio sam za geologa, ali znate zivot je tezak, pa tako vecina nas ne radi ono za sta je zavrsio, nemam blage, u slobodnoj poziciji samo stoji popravka power generatora, generator mechanic, uglavnom su to generatori koji napajaju vojne kampove strujom, valjda
 
Odgovor na temu

skriven.iza.laznih.imena

Član broj: 82343
Poruke: 151
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: Power Generator OSNOVE29.07.2006. u 15:31 - pre 215 meseci
Znači autonomni generatori. Sipaš gorivo u njih a oni ti daju struju :)

Takvi generatori se sastoje iz dva dela, mašinskog i generatorskog. Mašinski deo je u stvari motor sa unutrašnjim sagorevanjem. Na benzin, dizel itd. Drugi deo je generator električne struje. Asinhroni, sinhroni, jednofazni, trofazni, ili jednosmerni.

Pošto si naveo da je reč o „generator mechanics“, tvoj deo posla je sa mašinskim delom. Znači popravka motora. I eventualno ležajeva i osovine u generatorskom delu. Ja mogu samo ovoliko da ti pomognem.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Power Generator OSNOVE

[ Pregleda: 3150 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.