Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ugradnja kućnih protivprovalnih alarma

elitemadzone.org :: TechZone :: Ugradnja kućnih protivprovalnih alarma

[ Pregleda: 4713 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

popacss
Rakočević Goran
Novi Sad

Član broj: 83677
Poruke: 7
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Ugradnja kućnih protivprovalnih alarma30.05.2006. u 19:16 - pre 217 meseci
Hteo bih da pokušam da se bavim ugradnjom kućnih protivprovalnih alarma pa me interesuje gde mogu da ih dobavim povoljno sa uputsvima za ugradnju !!!!!!
Molio bih vas za pomoć bez posla sam a to mi se čini perspektivno jer ljudi u mom okuženju masovno ugradjuju alarmnu opremu i video nadzor moj komsija je ugradio pre neki dan neki alarm CA60Plus ali nemamo uputsvo na srpskom za njega:

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 30.05.2006. u 20:59 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Milos038
Miloš Lazić
Vienna

Član broj: 45891
Poruke: 684
212.200.1.*



+2 Profil

icon Re: Ugradnja kućnih protivprovalnih alarma30.05.2006. u 22:33 - pre 217 meseci
ako bas hoces da se bavis tim stvarima mogao bi da mi se javis i ako ti nije cimanje dodjes do bgd-a gde mogu da ti pruzim neku uvodnu obuku kao i da ti dam cenovnike i kataloge opreme
 
Odgovor na temu

Pex

Član broj: 13004
Poruke: 329
*.dialup.neobee.net.

Sajt: pexodrom.blogspot.com


Profil

icon Re: Ugradnja kućnih protivprovalnih alarma31.05.2006. u 01:27 - pre 217 meseci
Ja sam se ranije bavio tim poslom (URL iz potpisa ) ali tada je jos bilo rano za tu vrstu posla u mom mestu.
Ipak mislim da je to dobar posao koji sa druge strane sa sobom nosi i povecanu odgovornost za uradjeno...
Uz malo vise truda i ako jos posedujes neko predznanje iz elektrotehnike, smatram da se veoma brzo mozes osposobiti za osnovne poslove instaliranja alarmnih i sistema video nadzora(ovi drugi su jos jednostavniji).....
Korisne adrese za pocetak su:
http://www.masterbc.co.yu narocito deo sa tehnickom podrskom (obavezno procitati)
www.almaks.co.yu
www.orbit.co.yu oni su iz NS mada site izgleda ne radi?!
....
Ako ti bude trebao savet, slobodno pitaj..
Poz

"Nije znanje, znanje znati, vec je znanje, znanje dati!"
 
Odgovor na temu

Milos038
Miloš Lazić
Vienna

Član broj: 45891
Poruke: 684
212.200.2.*



+2 Profil

icon Re: Ugradnja kućnih protivprovalnih alarma31.05.2006. u 12:26 - pre 217 meseci
Master vise nema tako fin odnos sa korisnicima,narocito novim.
Tehnicka podrska im je sada NIKAKVA (obecavaju ali ne ispunjavaju)
sve u svemu mnogo su jaki pa im se moze.
Almax mi se ne svidja jer zastupaju uglavnom neke manje atraktivne modele opreme.
najbolju tehnicku podrsku mozes ocekivati po mom misljenju od www.tisab-inzenjering.co.yu
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Ugradnja kućnih protivprovalnih alarma

[ Pregleda: 4713 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.