Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

slot masine i programer za njihov softver

elitemadzone.org :: TechZone :: slot masine i programer za njihov softver

[ Pregleda: 8161 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon slot masine i programer za njihov softver14.05.2006. u 08:25 - pre 218 meseci
Pozdrav,

prijateljica me zamolila da se raspitam za programere koji se bave ovakvim masinama za zabavu jer nesto nije u redu sa njenim masinama koje je nabavila a sve vuce na probleme sa softverom. Ukoliko se neko bavi ovime, molio bih da se ukljuci ako mu to ne predstavlja problem. Takodje, ako postoji adekvatniji forum, izvinjavam se zbog promasenog mesta.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
81.12.139.*



+6455 Profil

icon Re: slot masine i programer za njihov softver14.05.2006. u 10:28 - pre 218 meseci
Pa nek kontaktira onoga ko joj je prodao te mašine, pa nek joj taj reši problem... Predpostavljam da se radi o popularnim "voćkicama", u tom slučaju autor toga je neki dečko iz Banja Luke, pa nek on to napravi... Šta očekuje, da joj dođe neko "ko se razume u kompjutere" i da uradi reverse engineering softvera kako bi ispravio nekakav bug?
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: slot masine i programer za njihov softver14.05.2006. u 18:25 - pre 218 meseci
Pozdrav,

ne bas tako, ali nesto slicno tome. Stvar je u tome da ona nije bas sigurna da li je problem u tome, odnosno da li da vraca te masine prodavcu a ja sam totalno neupucen u ovu problematiku pa reko; da pitam ovde ako ima nekoga sa iskustvom da savetuje. I ovo je ustvari neko pokretanje sa mrtve tacke, makar sto se mene tice, dakle takve stvari radi neko iz Banja Luke i problem ocito ne zvuci uopste novo i verovatno da nije nikakav raritet u tom slucaju. Stoga cu savetovati ipak vracanje ako se neko ne javi sa eventualno nekim drugim resenjem. Hvala svakako.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
81.12.139.*



+6455 Profil

icon Re: slot masine i programer za njihov softver16.05.2006. u 16:28 - pre 218 meseci
Pa napiši šta nije u redu... Možda je neka banalnost...
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: slot masine i programer za njihov softver16.05.2006. u 22:35 - pre 218 meseci
Pozdrav,

pa ako sam ja dobro razumeo, daje previse, ne ono kada procenjujes da li treba da daje manje ili vise igracima vec ono kada se to vidi iz aviona. Masine su radile cetiri dana i sva cetiri su bile nerentabilne, odnosno "poslovale" su sa minusom. Tada sam ja napisao ovu temu i na osnovu odgovora savetovao gasenje masina dok se ne nadje resenje. Tako saznajem da je navodno vec prethodni vlasnik odneo na neki bajagi servis u Ripanj kod nekoga ali se stvar i posle toga ponavlja. Navodno da je neka od unesenih igrica imala virus i ostale bla,bla informacije za mazanje ociju. Sada je prijateljicina sestra prepustena sama sebi pa sestra zeli da nekako intervenise i to je kratak size citave price. Kao primer rece da je prvi dan vec dao Flush Royal i da ga je ponovio za ta cetiri dana jos tri puta, ne znam tacno kojom dinamikom. To su mi navele kao primer pa ja detaljnije ovog trenutka ne znam. Cetvrtog dana su i igraci shvatili da nesto nije u redu i poceli da podizu uloge i stvar je postala alarmantna pa smo odlucili gasiti sve privremeno. Eto, toliko i ja znam, ako mislis da jos kakav konkretniji detalj pomaze, pitacu samo sto ja toliko ne poznajem materiju da ne znam ni tacno sta da ih pitam.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
81.12.139.*



+6455 Profil

icon Re: slot masine i programer za njihov softver16.05.2006. u 22:40 - pre 218 meseci
Pa pazi, vidi prvo koji payout procenat je podesen... Obicno ti manji operateri sto imaju par masina drze 80-85%, a ovi veci 90-95% ... Moguce je da je sam procenat isplate visok pa da zbog toga imate privid i da je isplat avisoka...

Po nekom mom iskustvu, matematicki model pokazuje pravilnosti tek nakon par hiljada igara, a otprilike se payout moze videti posle 10,000 igara... Tako da ako su masine radile samo par dana, a nije igrano preko 5,000 igara na njima, ne mozete sa sigurnoscu znati koji je payout na masini...

Ako sumnjate na proizvodjaca softvera onda tu nema druge nego da se zameni softver... A to je onda vec druga prica...
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: slot masine i programer za njihov softver17.05.2006. u 07:35 - pre 218 meseci
Pozdrav,

danas ce doci do mene, procitace ovo da ja ne pametujem previse i pokusacu da izbistrim i taj fantomski servis u Ripnju, odnosno, zasto je uopste i doslo do tog servisa jer sad mene vuce na to da su te masine radile i pre ova cetiri dana o kojima ja znam a onda bi moglo mozda da se prica o nekom realnijem uzorku na bazi vise odigranih igrica. Veliki je problem sto sam ja zaista potpuno out iz ovakvih prica, niti su mi bliske sa stanovista mog poimanja nacina zaradjivanja, niti su mi tehnicki/tehnoloski bliske pa ja sad ovako "bauljam" kroz neke poluinformacije i ne znajuci tacno sta da pitam ali cemo danas konkretizovati stvari, mislim. Hcvala svakako pa javljam sta smo uradili posle ovog odgovora.
 
Odgovor na temu

banebeograd66
beograd

Član broj: 36412
Poruke: 70
62.193.136.*



Profil

icon Re: slot masine i programer za njihov softver21.07.2006. u 19:19 - pre 216 meseci
majstor iz ripnja je sigurno vlada, to ti je dobar majstor ali kao svaki majstor radi samo dok mu dises za vrat,
da ta tvoja prijateljica ne drzi mozda aparate u kaficu na vidikovcu?
sve jedno treba da znas da su svi aparati u domacoj radinosti na ovim prostorima "podlozni" kojekavim virusima
i sa pravom sifrom aparatu tj. gazdi mozes da uzmes dusu/pare/...
moj predlog da ako jos uvek traje taj minus , aparat vratite prodavcu...
banebeograd66
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: slot masine i programer za njihov softver

[ Pregleda: 8161 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.