Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Želi da kupim bike. Da li su dobri modeli lizard, comodo ili gecko od capriola?

elitemadzone.org :: TechZone :: Želi da kupim bike. Da li su dobri modeli lizard, comodo ili gecko od capriola?
(Zaključana tema (lock), by momsab)

[ Pregleda: 7345 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zigismund

Član broj: 89564
Poruke: 2
*.crnagora.net.



Profil

icon Želi da kupim bike. Da li su dobri modeli lizard, comodo ili gecko od capriola?28.03.2006. u 19:53 - pre 219 meseci
Haug!
Želim da kupim neki "jači" bike da bih vozio na duže staze, van grada...
Na sajtu "kapriolo" sam vidio "lizard": 27 brzina, deore mijenjač, ram 19'' ili 21'', težina 14.5 kg
Takođe, nude i model "comodo": 24 brzine, alivio mijenjač, 19'' ram, težina 14.5 kg. Tu je i model "gecko"...
Potrebna mi je pomoć, jer se mnogo ne razumijem u bicikla, pa ko zna ponešto o tome nadam se da će mi pomoći i odgovoriti mi da li su ovo dobra bicikla. Unaprijed zahvaljujem na vašoj pomoći
 
0

i-design
Belgrade

Član broj: 26057
Poruke: 200
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: igor78.on.neobee.net


Profil

icon Re: Želi da kupim bike. Da li su dobri modeli lizard, comodo ili gecko od capriola?29.03.2006. u 11:33 - pre 219 meseci
Imas dobru temu u tech zone delu foruma, ukratko - koliko para toliko muzike. Po meni je najbitnije da uzmes neki dobar alu ram, sto kvalitetniju osnovnu opremu koju mozes da priustis, a tek onda kupuj razne dzidza bidze, brzinomere i slicno! Za konkretne modele nisam siguran, nemam sad vremena da bacim pogled. Ali iskreno, nikad nisam bio zadovoljan Caprioilo modelima, osim jednog top modela za ciju cenu si mogao da nadjes dobrog SCOTT-a i slicno!

Ja sam recimo, pre dve godine, za male pare uzeo Nakamuru sa full Deore XT opremom iz 1999, maksimalno sam ga ganjao po kosutnjaku i slicnim terenima i nijedan jedini problem nisam imao! Kvalitetni menjaci, prenosni mehanizam, dobre gume, to su sve stvari na koje moras da obratis paznju. Prelistaj pomenutu temu pa ces sigurno biti malo bolje upucen, ali znaj da bez min 200 eur ne mozes da prodjes. Imas i
http://host.sezampro.yu/freebiking/Razno/Berza.htm
pa baci pogled, imas bas dobrih komada za oko 400eur
 
0

zzz
Beograd

Član broj: 10371
Poruke: 189
*.cekos.com.



+3 Profil

icon Re: Želi da kupim bike. Da li su dobri modeli lizard, comodo ili gecko od capriola?29.03.2006. u 11:41 - pre 219 meseci
Apsolutno se slazem, i ja sam krenuo sa capriolo ramom, i zavrsio sa scott-om (i potrosio dosta vise para nego sto bih da sam odmah uzeo scott-a).

Mozda bi najbolje resenje bilo, ako imas nekoga ko se razume da podje s tobom, da pogledas neke od polovnih bicikala (primera radi, polovan bicikl sa xt "samaraljkama" mozes kupiti vec za nekih 300-350e, a samo samaraljke nove kostaju 19.000 dinara)...
 
0

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.26.eunet.yu.



+4 Profil

icon Re: Želi da kupim bike. Da li su dobri modeli lizard, comodo ili gecko od capriola?29.03.2006. u 12:03 - pre 219 meseci
http://www.elitesecurity.org/poruka/678688
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
0

zigismund

Član broj: 89564
Poruke: 2
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Želi da kupim bike. Da li su dobri modeli lizard, comodo ili gecko od capriola?29.03.2006. u 18:40 - pre 219 meseci
Ljudi hvala puno na savjetima. Bolje kupiti polovan mercedes, nego novu zastavu - staro dobro pravilo se potvrđuje! Hvala još jednom
 
0

privrednik
ovozemaljska

Član broj: 69568
Poruke: 194
82.208.214.*



Profil

icon Re: Želi da kupim bike. Da li su dobri modeli lizard, comodo ili gecko od capriola?31.03.2006. u 16:25 - pre 219 meseci
Ili na ----- > http://www.elitesecurity.org/tema/104873/11
 
0

elitemadzone.org :: TechZone :: Želi da kupim bike. Da li su dobri modeli lizard, comodo ili gecko od capriola?
(Zaključana tema (lock), by momsab)

[ Pregleda: 7345 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.