Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koliko para trošite na svoju garedrobu?

elitemadzone.org :: MadZone :: Koliko para trošite na svoju garedrobu?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 14734 | Odgovora: 38 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 09:37 - pre 220 meseci
Drug me je inspirisao da otvorim ovu temu.
Naime u školi smo pričali o patikama, i neko reče da je uzeo neke Lacosta patike za 8.000 din, našta je ovaj rekao da nije normalan i da nikada ne bi dao toliko para, jer po njmu te patike ne vrede toliko.

E sada moje pitanje je, koliko ste vi spremni i voljni da dajete pare na patike, farmerke, košulje, trenerke, dukseve, majice itd itd.
Da li vam je isto tako bitno gde je kupljena roba. Da li na bazaru, sajmu ili Nike radnji u Knez M.?

I za kraj koliko u proseku godišnje trošite para na garderobu (znači od glave do pete)!?
 
Odgovor na temu

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
82.131.178.*



+3 Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 10:40 - pre 220 meseci
za bilo shta ne bi dao vishe od 3000din ;)
Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 11:02 - pre 220 meseci
Zato što ti to finasijke mogućnosti ne dozvoljavaju ili zato što nećeš?
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.ADSL.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 11:13 - pre 220 meseci
Oko 1500e godisnje.
Bitan mi je kvalitet ispred cene. Naravno i dzemper u benetton-u je istog kvaiteta kao i onaj u lacosta-i i tu uvek uzimam jeftinije, znaci benetton. ;)
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 11:40 - pre 220 meseci
Ja nikad nisam racunao koliko trosim na garderobu, samo jedno znam, najvise mi se gade one divca stvari, znaci ono fazon majca pise "armani" a turska ili kineska proizvodnja, to nikad ne bih obukao, ne razumem ljude koji tako nesto nose. OK je nositi tu tursko-kinesku garderobu ako pise neki njihov brend ili ako ne pise nista, ali ako pise armani, versace ili slicno onda samo od sebe pravis budalu, posto i na 3m vidi se da nije original.

Inace ja licno preferiram La Coste, Springfield, Time Out i slicnu garderobu znaci nista nesto preterano skupo ali potpuno ok.
 
Odgovor na temu

Mefisto_soad
Tel Aviv

Član broj: 73254
Poruke: 358



+404 Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 11:43 - pre 220 meseci
Ja jedino sto kupujem i or. je a tu su patike i sad imam neke adidas koje sam platio 160Eura, za sve ostalo tu je buvljak .
Ps. Imam tu jos neku original majicu od soulfly-a a to je vec druga prica .
Poz.
 
Odgovor na temu

ironman
Beograd

Član broj: 40097
Poruke: 1135
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



+105 Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 12:01 - pre 220 meseci
100DEM :)
Kupujem samo ono sto mi je neophodno i to originale na snizenju :wink:
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 12:04 - pre 220 meseci
Presvlacis li se ti prijatelju :)
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.vdial.verat.net.



+165 Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 12:37 - pre 220 meseci
Imao sam na umu otvoriti Butique..ove godine!!!
jer davno sam shvatio...
Kako je "lepo" videti građane Srbije koji troše na fensy,skupe stvari a u kući i oko kuće nisu pipali ništa jedno 20god.

[Ovu poruku je menjao deki77 dana 01.03.2006. u 13:40 GMT+1]

 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 12:57 - pre 220 meseci
Hmm, nikad mi nije palo napamet da sracunam to na kraju godine, dao si mi dobru ideju. Najbitnije mi je da se u njoj dobro osecam, da mi se dopada, i naravno ako se to poklopi uzimam, pa kostalo 10eur ili 1000.

Citat:

Kako je "lepo" videti građane Srbije koji troše na fensy,skupe stvari a u kući i oko kuće nisu pipali ništa jedno 20god.


Pa sad, kako ko.. ;)
 
Odgovor na temu

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.speed.planet.nl.



+3 Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 13:00 - pre 220 meseci
Fino pitanje :)

Pa ovako, generalno stekam lovu 3 meseca, pa onda kupim odjednom sve sto mi treba. Naravno, izuzetak je ako se nesto u medjuvremenu iscepa ili slicno.

Sto se tice firmiranosti, to verujem da je samo kod nas neka 'fora' nositi markirane stvari. Zapad uopste nije u tom fazonu i to mi se strasno dopada. Jedino iskakanje iz pravila jeste kada su u pitanju dobra odela.

Tako da ne gledam koje ime pise na majci, vec mi je samo dizajn / kvalitet bitan. Licno volim tzv sportski-elegantnu verziju, nesto tipa: farmerke (obicne, bez sljokica, rupa i konaca koji vise sa strane), kosulja (neke verdrije, svetle boje) i neki 'sportski' sako. Kozna jakna ili kaput preko i taman.

Sto se obuce tice, strasno sam se razocarao sto se tice patika. Sve nesto dzombasto u poslednje vreme, sa rupama, nekim SF tehnologijama i cudima :( Jos uvek imam i nosim jedne reebok koje sam pre par godina na sajmu u BG-u nasao: tamno plave, platnene, samo mali znak reebok i to je sve. A takve izgleda vise ne prave :( Tako da sam presao na polu cipele / patike. U poslednje vreme sam nesto u drap / braon fazonu.

Sto se love tice, racunam nekih 4 x 350-400 evra godisnje.

Poz,
Sale
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
Odgovor na temu

darkofdoom83
Horgos

Član broj: 3098
Poruke: 739
*.tippnet.co.yu.

Sajt: www.oxo.rs


+1 Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 13:09 - pre 220 meseci
Godisnje potrosim oko 350-400 eu,sve kupujem na buvljaku .
Jedino su mi cipele cat,a ostalo nista nije original,sta me zabole..
Sve na jednom mestu:
http://www.oxo.rs
 
Odgovor na temu

vaderru
ruma

Član broj: 80853
Poruke: 118
194.106.186.*



Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 13:55 - pre 220 meseci
Godisnje 200e?
Imam para ali neobracam paznju da li je original ili ne?
Ja licno mislim da odelo ne cini coveka?
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 14:01 - pre 220 meseci
Upitnici imaju neku svrhu u tvom postu ili ih samo volis?
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 17:45 - pre 220 meseci
samo patike kupujem firmirane a ostalo ne... smatram da je vise od polovine cene firmirane robe izdatak za reklamu... garderobu kupujem samo ako je od kvalitetnog materijala i uvek gledam da je "best buy", bez obzira da li je jeftino ili skupo... retko kupujem kada mi nesto zapadne za oko, vec uglavnom kada mi nesto zatreba... pre mesec dana sam kupio nefirmirani duks za 2500 dinara, ali je stvarno prelep i kvalitetan...
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 22:08 - pre 220 meseci
Citat:
Naravno i dzemper u benetton-u je istog kvaiteta kao i onaj u lacosta-i i tu uvek uzimam jeftinije, znaci benetton. ;)

Ne bih sad da ulazim u neki flejm zasto ti kupujes tu garderobu koju kupujes, ali iz iskustva znam da benetton ima IZUZETNO skupe i sto je najvaznije nekvalitetne stvari. Imam kuci barem nekoliko pantalona, dzempera, majica i slicnih gluposti (koje sam uglavnom kupio u zemlji odakle je Benetton, u njihovim prodavnicama, i papreno sam ih placao) zato sto sam bio u zabludi da je to nesto kvalitetno. Posle par pranja (citaj:jednog) te stvari vise ne vrede nicemu. ALI (uvek ima neko ali sto devojci srecu kvari :D) to je ipak Benetton i neki je statusni simbol, pa ce tako uvek imati svojih kupaca.
Za jedne njihove pantalone verovatno mogu da se kupe troje nekih mnogo kvalitetnijih a koje su takodje markirane. Pre bih dao 150 eura za Lewis nego za ovo djubre. Ja takodje volim da kupujem kvalitetno, ali protiv ovog konkretno branda imam takav stav.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.absolutok.net.



+5 Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 22:13 - pre 220 meseci
Ja ne gledam da li je firmirano ili ne, samo gledam da li se meni svidja ili ne. Izuzetak su jedino patike, kad kupujem za zimu, a preko leta moze "carinska roba". I bas sam za novu godinu kupio odlican duks za 2500din, a proizvodi 1% i zanima me jel imao jos ko iskustava sa njihovim proizvodima. Sto se tice cene komsija mi prodaje farmerke po ceni od 800din(uvozi iz turske), a te iste farmerke posle kostaju i preko 5000 u fency Cacku. A sto se tice original - neoriginal nikako ne mogu da provalim majicu koja nije original, ili nikad nisam kupio takvu. A da sabiram za celu godinu ne mogu, pa ne secam se sta je bilo pre mesec dana. Pre 3 sedmice sam kupio 3 duksa i patike i potrosio nesto iznad 150€.
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.ADSL.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?01.03.2006. u 22:47 - pre 220 meseci
Citat:
Ne bih sad da ulazim u neki flejm zasto ti kupujes tu garderobu koju kupujes, ali iz iskustva znam da benetton ima IZUZETNO skupe i sto je najvaznije nekvalitetne stvari.


Zaista ne znam odakel ti ovo. Benetton vazi za jednu od jeftinijif marki. Pogotovo ako kupujes u Italiji. Eto ja sam se komplet obukao u Benetton-u za cca 65e (teksas jakna 30e + farmerice 18e + majca 14e). A kvalitet je odlican, te stvari sam kupio pre 3 godine i sve su u super stanju.
Citat:

ALI (uvek ima neko ali sto devojci srecu kvari :D) to je ipak Benetton i neki je statusni simbol, pa ce tako uvek imati svojih kupaca.


Uopste nedozivljavam tako marku Benetton, cak sta vise u Italiji je Benetton dosta jeftin i uglavno ga kupuje srednji sloj stanovnistva...
Citat:

Za jedne njihove pantalone verovatno mogu da se kupe troje nekih mnogo kvalitetnijih a koje su takodje markirane. Pre bih dao 150 eura za Lewis nego za ovo djubre. Ja takodje volim da kupujem kvalitetno, ali protiv ovog konkretno branda imam takav stav.


Nijedne Benettonove pantalone nekostaju toliko, ali bukvalno nijedne. Eto ja sam u NS-u pre 2 nedelje pazario somot pantalone u Benettonovoj prodavnici za 1800 dinara (popust je bio) a inace su kostale 4700.

Zaista, Benetton uopste nije luksuzna marka, a iskustvo mi kaze da su kvalitetni (iz tih farmerica sto sam ih kupio pre 3 godine gotovo neizlazim a ko nove su ).

[Ovu poruku je menjao Slobodan Mišković dana 01.03.2006. u 23:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

biber021
Novi Sad

Član broj: 55257
Poruke: 246
*.cust.panline.net.



+4 Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?02.03.2006. u 09:07 - pre 220 meseci
Jel znate kad su pre nekoliko godine naši novinari na jednoj modnoj reviji u Italiji pitali gospodina Armanija da li zna koliko je popularna njegova garderoba u Srbiji?
Čovek je odgovorio "Čuo sam o tome, ali verujte mi da ja nemam baš ništa od toga"
Toliko o originalima...
Pozz
 
Odgovor na temu

Mardz Simpson
Moja kuca Vrsac-Beograd

Član broj: 44460
Poruke: 415
*.dial.b92.net.



Profil

icon Re: Koliko para trošite na svoju garedrobu?02.03.2006. u 09:16 - pre 220 meseci
Nekada sam se oblacila na kredit a sada se svlacim iskljucivo za gotovinu!

Pancevacki buvljak je moj trzni centar, za mene i moje bljiznje a i bogami vecinu ljudi koje znam! Patike za 8000din to je mnogo, jer neki zaradjuju toliko na mesecnom nivou! Ne kazem da nosim samo china stvari, desi se da kupim neki kvalitetniji komad odece ili obuce a to je bogami jednom u 3 god!
Ima i kod nasih proizvodjaca dobrih stvari! Nasa textilna industrija je sila sa nasim proizvedenim materijalom i siveno je kod nas a stavljane zapadne etikete i izvozene u zapad! LaPerla, Comazzo itd! Jedne muske gace i potkosulje kostaju 8 €! Ako vam nesto znaci kvalitet i cena oblacite se kod Mileta Dragica tamo je sve najkvalitetnije!
Nasmesi se, to je druga najlepsa stvar koju mozes da uradis sa svojim usnama!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Koliko para trošite na svoju garedrobu?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 14734 | Odgovora: 38 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.