Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Šta mislite o Wikipediji? Da li je pouzdana?

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta mislite o Wikipediji? Da li je pouzdana?
(Zaključana tema (lock), by Aleksandar Marković)

[ Pregleda: 3117 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
*.bankerinter.net.



Profil

icon Šta mislite o Wikipediji? Da li je pouzdana?21.02.2006. u 21:22 - pre 221 meseci
Pa? Šta mislite?

Ja mislim da nije pouzdana jer neki tamo prepravljaju članke i namerno upisuju pogrešne informacije (iz zezanja)... a i oni administrarori, umesto da prave red tamo, oni samo prave haos. Tamo vlada anarhija, tako da od pouzdanosti nema ni P.

To je moje mišljenje. Ajde da čujemo vaše.
Pozdravljam ve svi
 
0

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.navman.com.



+3 Profil

icon Re: Šta mislite o Wikipediji? Da li je pouzdana?21.02.2006. u 21:41 - pre 221 meseci
Jeste dosta pouzdana jer mozes da pogledas u history i vidis ko je sta menjao i vidis profile tih ljudi pa onda ako primetis da je to neka budala menjala onda kliknes na prethodnu verziju teksta. Wikipedia cuva sve prethodne verzije. Druga stvar je da wikipedij treba pogledati samo za povrsan opis a posle toga kliknuti na reference i gledati dublje. Ja kada hocu da se raspitam o necemu onda u google prvo otkucam "wikipedia nesto" pa onda ako nisam zadovoljan sta sam nasao na wikipediji kliknem na reference i trazim dalje...
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.skydsl.de.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Šta mislite o Wikipediji? Da li je pouzdana?21.02.2006. u 21:48 - pre 221 meseci
Takodje mislim da je nepouzdana poprilicno. Pre cu nadjem neku informaciju na ostatku neta nego da citam neki tekst pa trazim po istoriji da li je neka potencijalna budala menjala tekst, pa da vidim njegov profil....prodje mi pola zivota zbog Wikipedie.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
195.252.99.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Šta mislite o Wikipediji? Da li je pouzdana?21.02.2006. u 21:50 - pre 221 meseci
Naša ili strana (engleska)? Našu i ne gledam toliko, pišem i održavam par članaka i to je to. A na englesku verziju se maksimalno oslanjam i ne vidim zašto bi neko upisivao netačne podatke "iz zezanja" (mada, ima nas svakakvih). A i koliko znam sve se loguje i administratori vide svaku izmenu i sa par klikova mogu da vrate prethodnu verziju...

[Ovu poruku je menjao JaHvram dana 21.02.2006. u 23:16 GMT+1]
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.ppp-bg.sezampro.yu.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Šta mislite o Wikipediji? Da li je pouzdana?21.02.2006. u 22:17 - pre 221 meseci
http://www.elitesecurity.org/t...wiki-tiki-wiki-piki-kiki-wiki-
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta mislite o Wikipediji? Da li je pouzdana?
(Zaključana tema (lock), by Aleksandar Marković)

[ Pregleda: 3117 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.