Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?

elitemadzone.org :: MadZone :: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 16033 | Odgovora: 30 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milan_Ristic
Beograd

Član broj: 28084
Poruke: 100
195.52.122.*

Sajt: U fazi izrade...


Profil

icon Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?06.12.2005. u 21:14 - pre 223 meseci

Posto se svi ovde bave i zanima ih informatika, interesuje me da li imate problem sa spavanjem ?
Zamenili ste dan za noc ?
Meni je problem sto posle dobar deo dana izgubim na spavanju...
Koje je najbolje resenje da se vratim u normalu ? ranije zaspim ?
(sem ono ustani ranije).
Hvala.
S postovanjem ,
Milan Ristic
 
Odgovor na temu

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.speed.planet.nl.



+3 Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?06.12.2005. u 21:51 - pre 223 meseci
Jedino sto meni pomaze, jeste da 'preskocim' spavanje jednu noc... Taj drugi dan budnosti izguras uz kafu / red bull / klopu / aktivnosti i sledece vece sam zaspis ranije...

Jeste cim, ali definitivno jedino sto meni pomaze :(

Poz,
Sale
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
Odgovor na temu

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.absolutok.net.



+5 Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?06.12.2005. u 21:56 - pre 223 meseci
Imam problema sa spavanjem, ali ne znam kako da ih resim.
 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
*.yu1.net.

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?06.12.2005. u 22:16 - pre 223 meseci
Nemam problema sa spavanjem... idem na spavanje oko 2 ujutru, a obicno se budim (utorak/sreda/petak) u 6 da idem na faks (putujem)... zato sve nadoknadim vikendom :)
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?06.12.2005. u 22:27 - pre 223 meseci
Posle više od 10 godina prevrtanja režima spavanja mogu samo da ti savetujem da se pomiriš da ti je takav raspored postao normala.
Ako ti nekad treba da ustališ ritam tako da ležeš pre ponoći u ustaješ ujutro, to možeš da postigneš samo nespavanjem jedne ili dve noći.

Ja sam se navikao da malo spavam ili uopšte ne spavam kada imam obaveze pre podne, više i ne obraćam pažnju na to kad ležem i kad ustajem sem kada drugi diktiraju...

Srećno :)
vdl/nlns
 
Odgovor na temu

50para
pancevo

Član broj: 76547
Poruke: 10
212.62.51.*



Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?06.12.2005. u 22:51 - pre 223 meseci
jeste tesko ali pokusaj da ranije ustajes jbg.
ja sam tako uspeo da se vratim sat-dva.

ima jos jedan nacin ali bolje ne pokusavaj.
letos jedan moj ortak je sve kasnije legao. kada legne oko 6-7 to je jos i ok. obicno sa ortacima ostane celu noc pa negde oko 11-12 ulutro legne. da bi se vratio u normalu odlucio je da proba da obrne krug tj da leze sve kasnije i da se vrati na normalno. ali kaze bolje da nije ni pokusavao, raspao se malo bio je neispavan i nemam pojma sta. uglavnom se vratio, ali tvrdio je da bi bilo bolje da je unazad isao ne ovako...

pa ti vidi

poz
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?06.12.2005. u 22:52 - pre 223 meseci
Ili se pomiri sa takvim tempom ili pronadji posao koji ce ti diktirati tempo....
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

djricky
SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.beogrid.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?06.12.2005. u 23:20 - pre 223 meseci
posao, nego sta... od 7 do 15h, k'o sto je drug Lenjin rekao, pa kad moras da ustanes u pola 6 da bi stigao do 6:55, videces kako ce glava da pocne da ti pliva oko pola jedanaest uvece
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

Mefisto_soad
Tel Aviv

Član broj: 73254
Poruke: 358



+404 Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?07.12.2005. u 00:24 - pre 223 meseci
Vi to nazivate problemom, ja od kada znam za sebe uvek sam legao oko 4 ujutru kad sam bio mali.
Dobro ne kazem da sam sad velik :) ali evo zadnjih 5 godine legnem izmedju 5 ili 8 sati zavisi.
Naravno budim se svaki dan u razlicito vreme to zavisi da li radim nesto ili slicno ali bas kad nista nemam da radim spavam do ponoci.
Poz.

[Ovu poruku je menjao Mefisto_soad dana 07.12.2005. u 01:25 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Demian

Član broj: 13014
Poruke: 61
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?07.12.2005. u 01:17 - pre 223 meseci
Uslovljen poslom cesto spajam po 2-3-4 dana nespavanja .... Kao shto ti je neko vec rekao vremenom se nauci na sve.Gledaj da ti to ne traje dugo jer ce ti napraviti ozbiljne zdravstvene i psiholoske probleme.
 
Odgovor na temu

plcb83
Nis

Član broj: 62739
Poruke: 274
*.dial.b92.net.

ICQ: 168538686
Sajt: www.gradnis.net


Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?07.12.2005. u 01:34 - pre 223 meseci
I ja imam isti problem sada.

Pre sam ga resavao tako sto ne spavam jedan dan, istrpim jbg, pa onda mrtav umoran legnem uvece oko 22h. sledece jutro se budim oko 9 h. I svako sledece mi je bilo lakse da se budim.Hvatao sam ritam. A onda je ne secam se sta doslo i ponovo jovo-nanovo. Ako ima obaveze, dobro je. :)
www.gradnis.net
www.glavnibaja.info

Moje misljenje ce se vremenom menjati ali ne i cinjenica da sam u pravu.

 
Odgovor na temu

Nikola_BGD
Beograd

Član broj: 25863
Poruke: 340
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?07.12.2005. u 02:42 - pre 223 meseci
Evo i ja da se nadovezem.

Lezem retko pre 03 a ustajem najradije oko 13, a jako tesko pre 10.

Posto mi je veliki cim da ne spawam celu noc i sledeci ceo dan, u normalu se vracam tako sto ujutro jako rano ustanem (oko 8 na primer) i uvece ne legnem ranije nego izblejim opet standardno kao da sam spawao do 13. Sutradan opet gledam da ustanem sto ranije, i uvece po pravilu padam s nogu oko 21h. .
Ova taktika me nesto prodaje u zadnje vreme, tj samo budem hronicno i danima umoran, a posle 23h ne mogu da spavam do kasno u noc, bez obzira kad ustao.

Ceo dan ti se spava ako si rano ustao, ali posle 22-23h odjednom prestane da ti se spava. To se meni trenutno desava, nisam uspeo da resim taj problem.

Sve zavisi od toga koliko ti je sna potrebno dnevno da bi normalno funkcionisao. Meni treba bar 7.

poz

n
 
Odgovor na temu

Force
Zemun

Član broj: 50211
Poruke: 200
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?07.12.2005. u 05:54 - pre 223 meseci
Kao sto je neko rekao,izguraj taj dan ceo bez spavanja.Do nekih 22-23.. Tako ja resavam svoje "probleme".Vec sam iskusan u tome:)
May the force be with you!
 
Odgovor na temu

dr.NPN

Član broj: 55785
Poruke: 908
*.flashnet.co.yu.



+9 Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?07.12.2005. u 07:56 - pre 223 meseci
I ja imam istih problema.

Koliko vidim i mnogi drugi.
Kada treba nesto pre podne da se radi ne spavam to vece uopste nego ceo dan kuntam. Obicno sam legao oko 8-9 ujutru ustajao u 17h. Pa sam jedno vece legao u 3h bolela me glava i ustao u osam. Zbog tih osam sinoc legnem u pola 11 i ustanem jutros u 8.
Ali ovo je slucajnost, obicno ne spavam celu noc i dan pa legnem uvece. I tako brat-bratu jedno 8 godina... Zajebano jeste, ali sta je tu je. U principu kad moras mozes, a ako ne moras mozes kako hoces, zar ne?
Zanimljivi i korisne spravice za vas dom! Posetite www.sniff.rs
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
*.leased.neobee.net.

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?07.12.2005. u 08:06 - pre 223 meseci
Citat:
Nikola_BGD: Lezem retko pre 03 a ustajem najradije oko 13, a jako tesko pre 10.


Pitam se kako to izdrzavas s' obzorim da si '36 - godiste
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

ironman
Beograd

Član broj: 40097
Poruke: 1135
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



+105 Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?07.12.2005. u 08:09 - pre 223 meseci
Desavalo mi se par puta , poslednji put pre par nedelja ( zaglavim sa internetom do 4-5 , pa spavam do 13 h)
Najbolji i po meni jedini ispravan nacin da se potrudis da legnes sto ranije( max 23 , 24 h),
ujutru ustanes pre 8 , jos bolje izmedju 6 i 7 i preko dana ne spavati
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.dial.InfoSky.Net.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?07.12.2005. u 08:29 - pre 223 meseci
Hmmmm imao problema zbog posla...

Ustajte bar nedelju ili dve zaredom u 6 pa cete da vidite kako cete se navici da lezete u 10.
Nista lepse kad se naspavate pravih osam sati nocu pa kad citav dan mozete da radite ili jos bolje da uhvatite oko 14-15 sat vremena dremke. Produktivnost eksponencijalno opada sa umorom!!!
 
Odgovor na temu

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.absolutok.net.



+5 Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?07.12.2005. u 22:32 - pre 223 meseci
Citat:
Nikola_BGD:Ceo dan ti se spava ako si rano ustao, ali posle 22-23h odjednom prestane da ti se spava. To se meni trenutno desava, nisam uspeo da resim taj problem.

I ja imam isto taj problem na casovima dremam,na odmoru, kad dodjem iz skole, ali kad trebam da legnem ne spava mi se!
 
Odgovor na temu

Nikola_BGD
Beograd

Član broj: 25863
Poruke: 340
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?08.12.2005. u 01:14 - pre 223 meseci
A, pa tako sam i ja dok sam isao u skolu.
I svaka cast onome ko moze da se ne smori u skoli i da mu se ne drema.. pogotovo za vreme trajanja casova...
 
Odgovor na temu

IvanR

Član broj: 7336
Poruke: 167
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?08.12.2005. u 13:49 - pre 223 meseci
Ko sto neko rece, ako se duze praktikuje moze da bude zajebano.
Mozda otici do apoteke mislim da daju nesto na bazi bilja,drugo nece dati bez doktorskog napisa.
Ja isto cesto zamenim dan za noc...a sto se skole tice slazem se u potpunosti...
U svakom slucaju ne moze se covek preko dana "lepo" odmoriti kao sto moze nocu...
to je cinjenica.
Nego sad je jos zeznuto sto dan traje krace,pa kad ustanes ne vidis belog dana sto nije dobro.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Imate li problem sa spavanjem ? Zamenili dan za noc ?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 16033 | Odgovora: 30 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.