Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bezvijacne sponke za doznu, 3x2,5mm2

elitemadzone.org :: TechZone :: Bezvijacne sponke za doznu, 3x2,5mm2

[ Pregleda: 2077 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Bezvijacne sponke za doznu, 3x2,5mm214.11.2005. u 20:33 - pre 224 meseci
Da li neko zna gde bih mogao ovo kupiti?


[Ovu poruku je menjao tdjokic dana 14.11.2005. u 21:35 GMT+1]
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Bezvijacne sponke za doznu, 3x2,5mm215.01.2006. u 14:25 - pre 222 meseci
Dakle, stvar se zakomplikovala

Nasao sam gde moze da se kupi. Buduci da je temu pogledalo 216 ljudi, pretpostavljam da interesa u tom smislu ima. Ako stavim adresu i naziv firme gde moze da se kupi, onda je to reklama dzabe, dakle - ne sme. Ako ne stavim, uskracujem za informaciju ljude kojima to takodje treba.

Molim moderatore da mi kazu sta da radim, valjda na PP ili mejl. U principu se radi o ovdasnjoj firmi koja ima katalosku prodaju vise inostranih firmi (Conrad i slicno). Izaberes iz kataloga sta ti treba, odneses im specifikaciju, uplatis nesto na racun i za 7 dana roba stize.

Osim ove "moje" firme, na sajtu odakle sam saznao za njih ima jos 30-tak raznih firmi oko elektronike i tehnike, recimo nesto nalik na pcberza.co.yu. Mozda bih mogao staviti samo taj sajt pa da onda ljudi sami otvaraju i traze sta im treba?

Malo je nezgodno da 200-tinak ljudi ne zna gde ima, a ima. Najsmesnije od svega je, sto ako u doticnu firmu odes sa slikom ili samo kazes sta ti treba, sluzbenica tamo pocne da te ubedjuje da "oni to ne prodaju" jer sirota ne zna da nadje u katalogu, ali dobro, nije joj to ni duznost.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bezvijacne sponke za doznu, 3x2,5mm2

[ Pregleda: 2077 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.