Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji

elitemadzone.org :: MadZone :: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji

[ Pregleda: 7441 | Odgovora: 19 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

4txx
Milan Lalic
Beograd

Član broj: 34204
Poruke: 135
*.dial.InfoSky.Net.



Profil

icon Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 01.04.2005. u 20:05 - pre 231 meseci
http://www.blic.co.yu/arhiva/2005-03-30/strane/drustvo.htm

Kako pise BLIC imamo cetvrog coveka po velicini IQa u svetu???
I to sa vise od 156...

Ne znam da li je ovo samo naduvana prica ali kako ja znam 156+ ima oko nesto manje od 1% ljudi (to ispadne oko 50000 samo u Srbiji). I ako neko zna sta je to 'X' test koji se pominje u tekstu blica.

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 01.04.2005. u 22:11 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.vdial.verat.net.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 01.04.2005. u 20:44 - pre 231 meseci
Ma sve je to super ali pitanje je koliko to vredi u praksi da li će postati novi Tesla, Pupin da li će uraditi nešto značajno, ili će se sve završiti kao mrtvo slovo (brojka) na papiru.
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

WiZaRd1015
Slavko Gligorijević
Leskovac

WiZaRd1015
Član broj: 17063
Poruke: 229
212.200.69.*



Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 01.04.2005. u 21:05 - pre 231 meseci
Nikad se nezna, ali činjenica je da je Tesla naš čovek, bez koga verovatno ne bih bio sada uz moj lajnuks.. Ustvari, možda i bi, ali ne rađa se svaki dan neko ko je... Tesla....
Meni je IQ 115, čisto da napomenem. Test sam radio letos, online. Probaću, veovatno se nešto izmenilo.. ipak...
Možda dečko izmisli vruću vodu, ili dovrši ono što Tesla nije uspeo, i to zbog ljudi kojima je sve što nije uobičajeno, strano. A inače, sećate se one priče oko štita oko zemlje, sa kojim bi sad amerikanci dolazili kod nas na usavršavanje, a kinezi krali naše patente..
To follow the path:
look to the master,
follow the master,
walk with the master,
see through the master,
become the master.
 
Odgovor na temu

Not now, John!

Član broj: 231
Poruke: 1318
*.dialup.blic.net.



+4 Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 01.04.2005. u 22:27 - pre 231 meseci
I šta taj čovjek radi? Prodaje knjige u Knez Mihajlovoj?
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams
 
Odgovor na temu

ArtifeX

Član broj: 39865
Poruke: 192
212.200.69.*



Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 01.04.2005. u 23:20 - pre 231 meseci
O njemu je na TV-u bilo nekoliko emisija jedna skoro, a druga pre oko 1/2 godine ako se ne varam, a da li ih je bilo jos ne znam.
||< ArtifeX >||
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.beoland.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 01.04.2005. u 23:22 - pre 231 meseci
Momci,
Na ovom forumu imate devojke koje su clanice MENSE. Ali one ne zele da se "reklamiraju" jer ne zele da odbiju potencijalne udvarace. Znaci NEMOJTE da napravite gresku i da pomislite kako su dame inferiorne,najverovatnije je da su superiornije od vas. Samo se prave da su manje pametne nego sto jesu!
Generalno zene su mnogo inteligentnije od nas muskaraca,a meni su trebale godine dok to nisam shvatio. Zato ako vam treba neki savet radije se obratite nekoj devojci sa ovog foruma,nego ortaku iz kraja.
 
Odgovor na temu

Silenoz
Erkekjetter Silenoz
DEEP IN THE CARIBBEAN...

Član broj: 43556
Poruke: 215
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 01.04.2005. u 23:51 - pre 231 meseci
Citat:
Pandora 58: Ali one ne zele da se "reklamiraju" jer ne zele da odbiju potencijalne udvarace. Znaci NEMOJTE da napravite gresku i da pomislite kako su dame inferiorne,najverovatnije je da su superiornije od vas. Samo se prave da su manje pametne nego sto jesu!
Generalno zene su mnogo inteligentnije od nas muskaraca,a meni su trebale godine dok to nisam shvatio. Zato ako vam treba neki savet radije se obratite nekoj devojci sa ovog foruma,nego ortaku iz kraja.


Kak'e ovo veze ima sa temom, molim te mi objasni
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 02.04.2005. u 00:29 - pre 231 meseci
@ Pandor

Pa jel bas svaka tema mora da se lockuje jer ti uletis sa svojim sranjima...pa daj molim te, postedi nas barem jednom.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 02.04.2005. u 01:08 - pre 231 meseci
"Danas to vidim ovako: kada idem preko beogradske Mostarske petlje na Gazeli, i uočim uličnu gužvu, uvek izaberem put kojim se brže krećem. To su te sitne koristi - kaže Uroš.

Milica Mladenović, član „Mense“, bila je krupije u Gabonu. Ali koeficijent inteligencije nikada nije iskoristila da bi odigrala neku dobitnu kombinaciju.

- Ne, nikada se nisam kockala. To je ono što čovek nauči da ne treba da radi kada je krupije - kaže. "



Za ovo je potrebna telegencija od 148?!
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 02.04.2005. u 02:31 - pre 231 meseci
IQ nista ne znaci, ni jedan genije na svetu nije ladio jaja ceo zivot.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

Darko Prelic

Član broj: 131
Poruke: 760
*.smin.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 02.04.2005. u 03:01 - pre 231 meseci
Pitanje na neki nachin povezano sa temom,
da li postoji online iq test koji je koliko toliko "tachan", + link ..
I used to be indecisive but now im not so sure.
 
Odgovor na temu

PAC MAN
Eustahije Brzić
Belgrade

Član broj: 54078
Poruke: 137
*.67.eunet.yu.

ICQ: 7
Sajt: www.pacman.com


Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 02.04.2005. u 03:33 - pre 231 meseci
Kad vec gledate televiziju znate onda ono "" ima visok stepen IQ ali nije bas normalan"

Pa nemojte reci da ne znate , jeste gledali REJ MEN
Bas kao sto Floyd rece................................................
 
Odgovor na temu

4txx
Milan Lalic
Beograd

Član broj: 34204
Poruke: 135
*.dial.InfoSky.Net.



Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 02.04.2005. u 19:19 - pre 231 meseci
Ma nisam zbog toga postavio temu.

Ma ja sam letos bio na mensinom testu i dobio sam isto 156+; a imam samo 17 godina.
i sta kao to treba da bude kao super...? ma cisto s*****.
ima da zavrsim gde i svi ostali, na etf-u i da se cisto utopim u sivilo.

nema teorije da negde nadjem stipendiju, za nesto bolje. A kao traze talente!!!
 
Odgovor na temu

Atos
Beograd

Član broj: 16580
Poruke: 170
*.kg.sbb.co.yu.



+83 Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 02.04.2005. u 19:28 - pre 231 meseci
Daj bre Pac Man, ako mislis na Rain Man-a, on je bio autistican. To je bre brate bolest.

@4txx
"Jedna od najinteligentnijih osoba na svetu vozač je kamiona u Kaliforniji", tako da, vidi sta te ceka, iiii nista drugo jaaa...
Svako na svom kompu ima digitalnu spravu...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 02.04.2005. u 19:46 - pre 231 meseci
Citat:
Ma ja sam letos bio na mensinom testu i dobio sam isto 156+; a imam samo 17 godina.


IQ nema veze sa godinama, rezultati tvog testa se normalizuju tako da se uzimaju proseci ljudi tvog uzrasta.

Citat:
i sta kao to treba da bude kao super...? ma cisto s*****.


Pa u principu nije lose sto ti je IQ 156, ne moze da skodi :-) U svakom slucaju daleko bolje nego da ti je IQ 56, recimo :)

Citat:
ima da zavrsim gde i svi ostali, na etf-u i da se cisto utopim u sivilo.


To nema bas puno veze sa IQ-om... visok IQ ti moze pomoci da posao eventualno odradis efikasnije / brze, ali svakako nije licenca da ti sve ide od ruke automatski.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.beoland.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 03.04.2005. u 01:52 - pre 231 meseci
Milane Lalicu,
Radi na sebi i rezultati ce sami doci. NEMOJ da dozvolis da se utopis u sivilo. Budi originalan! Tvoj blistav um te vec u startu izdvaja iz mase tvojih prosecnih vrsnjaka. Iskoristi maksimalno tu cinjenicu i budi poseban! Vecina forumasa ima veoma visok IQ tako da si u dobrom drustvu!

P.S. Mozda bi mogao da se upises u neku privatnu gimnaziju,ili mozda da cetvrti razred zavrsis u Engleskoj? U Engleskoj cene pametne mlade ljude i dace ti stipendiju ako im je zatrazis. Idi preko njihove ambasade u Beograde i zvanicnim putem ih zamoli da te stipendiraju.
 
Odgovor na temu

4txx
Milan Lalic
Beograd

Član broj: 34204
Poruke: 135
*.dial.InfoSky.Net.



Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 03.04.2005. u 10:15 - pre 231 meseci
razgovarao sam sa Ratkom Jovićem koji se pominje u tekstu blica.
on je stvarno bio na itonu a trenutno je sad na yale-u.

kaze da to nije imalo veze sa mensom i Iq-om jer je tek posle upisa bio na testu. u svakom slucaju covek je radom dobio stipendiju yale-a. 84' je godiste. svakako veliki uspeh!
 
Odgovor na temu

vertex
Beograd

Član broj: 32795
Poruke: 450
*.diners.co.yu.



+8 Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 03.04.2005. u 11:27 - pre 231 meseci
PA dobro ljudi koliko sam vam puta rekao da ne otvarate temu o meni!?
Son: Dad, what are clouds made of?
Dad: Linux servers, mostly.
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.beoland.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 03.04.2005. u 12:07 - pre 231 meseci
Milane,
Iton je pravi izbor za tebe. U svim koledzima se polazu prijemni testovi na kojima se pravi selekcija. Mozes prvo da posetis engleski kulturni centar na Terazijama gde ce ti ljubazno osoblje dati sva neophodna obavestenja. Kod njih mozes da polazes i test iz engleskog jezika. Sledeci korak je ambasada. Posalji im zvanican zahtev da zelis da nastavis skolovanje na Itonu. Iton je kraljevski koledz i skolarina je veoma visoka za nase uslove. To tvoji roditelji nece moci da plate zato zahtevaj da ti daju stipendiju koja ce pokriti sve troskove. Iton su pohadjali i britanski Premijeri,ali i sinovi Princa od Velsa. Ako tamo zablistas sva vrata ce ti biti otvorena.
Nemoj da klones duhom ako odbiju tvoju molbu,vec pokusaj da zavrsis IV razred u nekoj drugoj skoli u Engleskoj. To ce ti biti dragoceno iskustvo,naucices jezik,a upoznaces mlade ljude iz svih krajeva sveta. Upravo su ti mladi ljudi najvece bogatstvo. Vrlo brzo shvatices da smo svi mi JEDNO i da sve nas muce slicni problemi. Sa njima ces moci da razmenis iskustva i da ih kasnije primenis u Srbiji.

P.S. Nemoj uopste da se ustrucavas da zatrazis stipendiju. Mozes da napises i privatno pismo engleskom ambasadoru i da ga zamolis da ti pomogne da dobijes stipendiju. Njihov posao je da pomognu briljantnim mladim ljudima da se skoluju na elitnim koledzima jer ce od toga i njihova zemlja imati koristi.
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Mister Big Time
Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji 04.04.2005. u 00:20 - pre 231 meseci
" Uspeh bi za mene bio odlazak na pusto ostrvo Pacifika u društvu gitare "

Uroš Petrović

Lepo kaze covek Eto, znaci ko voli gitaru sigurno ima visok IQ :P
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Beograđanin četvrti u svetu po inteligenciji

[ Pregleda: 7441 | Odgovora: 19 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.