Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sastanci ljudi sa ovog foruma #ES3D

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Sastanci ljudi sa ovog foruma #ES3D

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 17237 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.beograd-1.tehnicom.net



Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada31.03.2004. u 20:19 - pre 244 meseci
Ok Stvarno me interesuje sta ostali misle - sta bi se trebalo dabti tim sastankom
Mislim bilo bi lepo da sednemo i da se dogovorimo za taj nas forum - za pocetak


Neko bi kanda trebalo da vodi i zapisnik, pa trebamo da imamo i blagajnika, predsednika, potprdsednika, podpodpredsednika i na kraju proverivaca blagajnika
Ok malo sale
Zanima me misljenje ostalih ljudi za sta cemo iskoristiti to vreme osim mozda za pricu o forumu.

Pozdrav Svima


Speling

PS Moj ICQ Broj 29-394-538 pa me nadjite i mozemo da pricamo
 
Odgovor na temu

Roger
N. Sad

Član broj: 6605
Poruke: 23
*.ftn.ns.ac.yu



Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada01.04.2004. u 02:40 - pre 244 meseci
Ja sam za. Sto se mene tice moze subota ili nedelja, jedino da ostanemo malo duze, jer ipak dolazim iz N. Sada, pa da ne bude samo sat vremena:) Mozemo da napravimo Yahoo grupu, pa da obavestenja stizu direktno na mail. Tema=CA(X) + ostalo.
 
Odgovor na temu

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.beograd-2.tehnicom.net



Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada01.04.2004. u 09:29 - pre 244 meseci
Ok Valjda smo se slozili da to bude sledeca subota NPR - da ne bi jos razmialjsali hoce li biti subota ili nedelja, neka bude subota. Takodje neka vreme bude 1 sat - kod Stoun Hendza - lokacija Ulaz na Adu Svi ponesite jarko crvene sesirice, jer ce nam to biti znak za raspoznavanje Hi hi hi He he he - Ok people - ja volim da se salim, ali nisam neozbiljan

To je za sada to - ostaje nam jos da dodamo jos tema i delatnosti o kojima cemo pricati i koje cemo obaviti tada. Sto se tice duzine trajanja - pa stvarno nema smisla ogranicavati to, ali pretpostavljam nikako manje od sat - dva.

Speling
 
Odgovor na temu

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.beograd-3.tehnicom.net



Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada05.04.2004. u 12:44 - pre 244 meseci
Again me - Imam molbu - Moze li svako ko je zainteresovan za to vidjenje u subotu u 1 sat na adi da potvrdi kratkom porukicom da ce doci - cisto da se moze u nacelu predvideti hoce li doci petoro, sedmoro ili petnestoro ljudi.

Unapred hvala

Speling
 
Odgovor na temu

Roger
N. Sad

Član broj: 6605
Poruke: 23
*.ftn.ns.ac.yu



Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada05.04.2004. u 12:56 - pre 244 meseci
Citat:
SpelingMistakes:
Again me - Imam molbu - Moze li svako ko je zainteresovan za to vidjenje u subotu u 1 sat na adi da potvrdi kratkom porukicom da ce doci - cisto da se moze u nacelu predvideti hoce li doci petoro, sedmoro ili petnestoro ljudi.

Unapred hvala

Speling


Koji datum tacno? Ja u Beogradu znam samo deo oko autobuske i centar. Daj mi tvoj mail da mi objasnis kako da dodjem.
 
Odgovor na temu

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.beograd-3.tehnicom.net



Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada05.04.2004. u 13:08 - pre 244 meseci
To je ADA - ulaz na adu - cuveni Stoun Hendz - Gomila kamenja koje smo mi nazvali Stound Hendz - do ade mozes doci autobusima sa zelenog venca , iz knez miloseve i slicno. Najbolje da odes do zelenog venca i sednes na autobus 53 - kad dodjes do sajma, ostalo ti je jos 3 - stanice voznje - znaci silazis na trecoj stanici - Kad sidjes krenes 50 m napred i vidis gomilu kamenja - tu se inace odmah pored nalazi nadvoznjak - narandzaste boje - bese - tu cu ja biti - i valjda jos neko

Inace kontaktirati sa mnom se moze preko privatnih poruka, i putem ICQ.broja koji je tu negde iznad

Speling

PS A sto se tice datuma tacno - pa to je sada ova subota - sto nailazi
 
Odgovor na temu

target011
Zeka Peka
Student masinskog fakulteta u Beogradu
Beograd

Član broj: 22112
Poruke: 48
*.vdial.verat.net

ICQ: 3315260
Sajt: www.zekapeka.biz


Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada05.04.2004. u 14:04 - pre 244 meseci
Citat:
SpelingMistakes:
Again me - Imam molbu - Moze li svako ko je zainteresovan za to vidjenje u subotu u 1 sat na adi da potvrdi kratkom porukicom da ce doci - cisto da se moze u nacelu predvideti hoce li doci petoro, sedmoro ili petnestoro ljudi.

Unapred hvala

Speling



Ja sam ZA

Pozdrav
ME 2201
Posetite www.zekapeka.biz
ili
forum.zekapeka.biz :)
 
Odgovor na temu

target011
Zeka Peka
Student masinskog fakulteta u Beogradu
Beograd

Član broj: 22112
Poruke: 48
*.vdial.verat.net

ICQ: 3315260
Sajt: www.zekapeka.biz


Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada05.04.2004. u 14:08 - pre 244 meseci
Citat:
Roger:
Citat:
SpelingMistakes:
Again me - Imam molbu - Moze li svako ko je zainteresovan za to vidjenje u subotu u 1 sat na adi da potvrdi kratkom porukicom da ce doci - cisto da se moze u nacelu predvideti hoce li doci petoro, sedmoro ili petnestoro ljudi.

Unapred hvala

Speling


Koji datum tacno? Ja u Beogradu znam samo deo oko autobuske i centar. Daj mi tvoj mail da mi objasnis kako da dodjem.



Ispred zeleznicke stanice uhvatis autobus 511 i zamolis vozaca da ti kaze gde treba da sidjes inace autobuska i zeleznicka stanica su jedna pored druge a pocetna stanica autobusa 511 je kod glavnog ulaza zeleznicke stanice

Pozdrav
ME 2201
Posetite www.zekapeka.biz
ili
forum.zekapeka.biz :)
 
Odgovor na temu

Roger
N. Sad

Član broj: 6605
Poruke: 23
*.ftn.ns.ac.yu



Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada07.04.2004. u 12:49 - pre 244 meseci
Javicu se danas ili sutra da potvrdim da li cu doci ili ne. Imam nekih problema oko uskrsa, trebalo bi da se nadjem sa rodbinom, pa treba da vidim da li neko ide iz Beograda u subotu uvece. Pozdrav svima.
 
Odgovor na temu

Roger
N. Sad

Član broj: 6605
Poruke: 23
*.ftn.ns.ac.yu



Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada08.04.2004. u 15:15 - pre 244 meseci
Evo ja dolazim. Pitanje je samo jel to okupljanje i dalje aktuelno. Koliko se ljudi prijavilo? Kako se zove ta kafana? Ako moze da mi organizator ostavi br. mobilnog, ako se slucajno nesto desi u Beogradu, pa da mogu da budem u kontaktu sa nekim.
Ajde javite sta je na kraju ostalo.
Pozdrav.
 
Odgovor na temu

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.beograd-1.tehnicom.net



Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada08.04.2004. u 16:15 - pre 244 meseci
Ne idemo u KAFANU - vec na Adu - mada ni nekima od nas odve kafana vise prijala - Sto se tice prijavljenih ljudi on je sada izmedju 3 i 5 Sta da se radi - Izgleda da ljude neinteresuje ovo ovde - Ajde angazujte se malo i sami



Pozdrav
 
Odgovor na temu

Roger
N. Sad

Član broj: 6605
Poruke: 23
*.ftn.ns.ac.yu



Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada08.04.2004. u 17:43 - pre 244 meseci
Sorry, ipak necu moci da dodjem, zbog problema oko praznika. Dobro se provedite bez mene:( Nadam se da cu sledeci put moci:)
 
Odgovor na temu

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.beograd-1.tehnicom.net



Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada09.04.2004. u 10:55 - pre 243 meseci
Moj telefon je 064 27 44 115
Speling

Dosta Vas nije potvrdilo da li sutra dolazi - mada mogli bi mozda da odlozimo taj sastanak jer s obzirom kakvo je vreme danas ne verujem da ce sutra biti bolje?
Sta mislite?

Ne znam da li ste ovo shvatili kao zezanje ili ipak ozbiljniji nacin da ostanemo u kontaktu - shvatite ga kao ovo drugo. Nadam se da ce sledeci sastnaka koji cemo da dogovorimo proci mnogo bolje nego ovaj!


Speling

 
Odgovor na temu

Roger
N. Sad

Član broj: 6605
Poruke: 23
*.ftn.ns.ac.yu



Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada09.04.2004. u 11:10 - pre 243 meseci
Pa ako mozete da odlozite, meni bi vise odgovaralo. Mislim da se dosta ljudi nije prijavilo zbog praznika...
 
Odgovor na temu

target011
Zeka Peka
Student masinskog fakulteta u Beogradu
Beograd

Član broj: 22112
Poruke: 48
*.vdial.verat.net

ICQ: 3315260
Sajt: www.zekapeka.biz


Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada09.04.2004. u 14:10 - pre 243 meseci
Sto se mene tice meni je okej i ova subota ali sledece iskreno ne bih mogao posto sam ceo dan na faksu(subota sledeca) a u nedelju imam svadbu kod drugara

Pozdrav
ME 2201
Posetite www.zekapeka.biz
ili
forum.zekapeka.biz :)
 
Odgovor na temu

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.beograd-1.tehnicom.net



Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada09.04.2004. u 17:07 - pre 243 meseci
Nazalost izgleda da cemo ipak odloziti to za neki drugi put - Mislim da je vreme katastrofa
Ali bez obzira na sve mislim da bi trebalo malo ozbiljninije da pridjemo sitavoj ideji !! - Da li se slazete!


Speling
Ako neko ima nesto da predlozi, pita, neka me slobodno kontaktira - telefon imate
 
Odgovor na temu

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.beograd-1.tehnicom.net



Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada15.04.2004. u 16:45 - pre 243 meseci
Ok ajdemo sve iz pocetka - Sta mislite o datumu - 24-25 -sledeca subota ili nedelja ili mozda 1 ili 2 (znaci za dve nedelje) - Ajde da se na kraju okupimo vec jednom. Verujem da cemo svi - i korisnici Catije i korisnici ProE-a imati beneficija. Samo jos nesto sto zelim da kazem - pozivam sve koji se bave razvojem, projektovanjem i industrijskim dizajnom da dodju. Znaci nije druzenje ograniceno na korisnike ProE-a ili Catije - vec i Studija, Maxa, Maye pa cak i Acad-a - ali da je u Cad ili Caid polju rada - Znaci mogu - npr sledece delatnosti - nemojte da se ljutite ako nesto zaboravim - Arhitektura, brodogradnja, avio i auto industriaj i slicno Ok. Vecina smerova sa masinskog faksa je takodje dobro dosla - jer se tamo i koriste high end paketi

Da li se ostali slazu sa tim ?


Speling
 
Odgovor na temu

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.beograd-3.tehnicom.net



Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada20.04.2004. u 21:30 - pre 243 meseci
Ajde sta mislite za ovu subotu ili nedelju ?
Nevidim da je iko ista rekao !!


Speling
 
Odgovor na temu

Roger
N. Sad

Član broj: 6605
Poruke: 23
*.ftn.ns.ac.yu



Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada20.04.2004. u 22:57 - pre 243 meseci
Pa ono, moze:) Ali, kad je ono Beogradski maraton? Da nije mozda slucajno ovog vikenda?
 
Odgovor na temu

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.beograd-1.tehnicom.net



Profil

icon Re: CAD, CAID polje rada21.04.2004. u 09:38 - pre 243 meseci
Auuu Pa mene bas ne ide sa izborom dana

Speling
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Sastanci ljudi sa ovog foruma #ES3D

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 17237 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.