Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

asp.net visual studio

[es] :: .NET :: ASP.NET :: asp.net visual studio

[ Pregleda: 2832 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
*.ptt.yu

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon asp.net visual studio01.08.2003. u 13:33 - pre 252 meseci
POceo sm da se igram sa asp.net-om i imama jedan "problemcic za pocetak.
na umrezenom racunaru je podignut iis.
na njemu kreiram sajt i kad sa svog racunara pokusm da otvorim novi asp projekat na tom sajtu dobijam poruku da visual studo ne moze da pristupi toj putanji i da unc putanja ne postoji ili korisnik nema prava pristupa.

u instalaciji visual studia nudi i neku opciju za web (asp, remote ,...) ali nije moguce instaliranje, tj ne moze da se stiklira.

imate neki savet ???



"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

esnaf

Član broj: 9417
Poruke: 43
*.verat.net



Profil

icon Re: asp.net visual studio02.08.2003. u 12:22 - pre 252 meseci
Pri otvatanju novog Web projekta VS bi trebao sam da ti kreira virtualni direktorijum.
Imao sam slicnih problema.Instaliraj prvo IIS pa tek onda VStudio i pri instalaciji
stikliraj podrsku za Web projekte.
Meni je posle toga proradilo.
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
*.ptt.yu

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: asp.net visual studio04.08.2003. u 11:57 - pre 252 meseci
thnks
malo sam vrsljao po iis i studiu i ispada da mu je najbolje dati da studio kreira virtualni dir za projekat.
takodjer omogucava i da korisnik sam kreira u iis-u virtuelni dir sa direktorijumom van inetpub\wwwroot, ali studio kreira projekat na tom sajtu samo ako je folder kreiran nov i ako je prazan tj ako su njegovi roditelji prazni. ??? ne znam jos zasto, ali nista - nastavljamo sa iskopavanjima.

"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: ASP.NET :: asp.net visual studio

[ Pregleda: 2832 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.