Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

xoops administratorov login

[es] :: Web aplikacije :: xoops administratorov login

[ Pregleda: 3841 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Black One
Čepin

Član broj: 46302
Poruke: 102
*.cmu.carnet.hr.

Sajt: www.medija.org


+1 Profil

icon xoops administratorov login26.02.2005. u 22:59 - pre 233 meseci
evo skinio sam najnoviju verziju tog portala 2.0.9.2. i instaliro na netu i sad se hoču logirati na admin panel i ono mi kaže da mi je ovo prvi put da ulazim u admin panel i kliknem submit i ono me opet vrati na tu početnu stranicu jel zna netko kako to riješiti da napokon mogu uči u admin panel
 
Odgovor na temu

JovanT
Jovan Turanjanin
Niš

Član broj: 35633
Poruke: 473
*.blueisp.co.yu.

Jabber: Zeus@elitesecurity.org
ICQ: 263033789
Sajt: www.turanjanin.net


+17 Profil

icon Re: xoops administratorov login27.02.2005. u 11:49 - pre 233 meseci
Upravo se ovih dana pričalo o tome na forumu Web aplikacije. Ukratko, problem pravi tvoj firewall koji blokira kolačiće XOOPS-a i time ne dozvoljava da se prijaviš. Ako želiš da to uradiš prvo ćeš morati da isključiš firewall.
Nije znanje samo znati, već je znanje - znanje dati.

Piši ćirilicom! | Surfujte brže, sigurnije i lakše | Najveća niška online zajednica

 
Odgovor na temu

Black One
Čepin

Član broj: 46302
Poruke: 102
*.cmu.carnet.hr.

Sajt: www.medija.org


+1 Profil

icon Re: xoops administratorov login27.02.2005. u 12:06 - pre 233 meseci
kako da na local hostu isključim firewall i isključio sam vindowsow firewall i opet mi neče uči u admin panel stalno me vrača da moram ponovo kliknit za ulazak i na netu i lokalno
 
Odgovor na temu

radar
Pozarevac

Član broj: 35855
Poruke: 19
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: xoops administratorov login08.03.2005. u 21:00 - pre 232 meseci
I ja sam se mucio sa tim dok nisam pronasao odgovor na XOOPS forumu (na njihovom zvanicnom sajtu), a to je da Firewall programi prave problem u ovoj poslednjoj verziji. Ja sam iskljucio Firewall i sve radi normalno, ali sta mi to vredi kada se posetioci ne mogu registrovati i ulogovati. Jedino da zamolim sve posetioce da iskljuce svoje Firewall programe :) Dakle, batalio sam XOOPS dok ne rese ovaj bug, sto ce nadam se biti uskoro posto, kako vidim na njihovom forumu, veliki broj korisnika ima isti problem. Ako ti je bas frka, nadji neku stariju verziju XOOPS-a, posto kod njih nije postojao ovaj problem.
Never send a human to do a machines job.
 
Odgovor na temu

radar
Pozarevac

Član broj: 35855
Poruke: 19
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: xoops administratorov login09.03.2005. u 12:54 - pre 232 meseci
Pazi sad. Isti problem imam i sa PHP-Nuke CMS-om. Kada mi je ukljucen Zone Alarm Pro, ne mogu da administriram sajt, a kada ga iskljucim sve je u redu.
Never send a human to do a machines job.
 
Odgovor na temu

Black One
Čepin

Član broj: 46302
Poruke: 102
*.cmu.carnet.hr.

Sajt: www.medija.org


+1 Profil

icon Re: xoops administratorov login09.03.2005. u 18:11 - pre 232 meseci
ma nadam se da če ubrzo uzdati pach za to a skinio sam stariju verziju xoops i kad se logiram i kliknem na admin menu on kaže da nisam logiran skoro isti problem iz nekliko pokušaja se tek uspijem logirati
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: xoops administratorov login

[ Pregleda: 3841 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.