Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10538 | Odgovora: 32 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zlatibor82
zlatibor
Serbia brale......

Član broj: 33032
Poruke: 212
195.252.85.*



+1 Profil

icon Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 15:24 - pre 233 meseci
Dakle ovako treba mi savet za jednog prijatelja koji je imao konflikt sa policijom.

Da pocnem, pre nekoliko dana drugara zaustavi saobracajni policajac i trazi na uvid vozacku i saobracajnu, nakon toga zatrazio je od drugara da izadje iz vozila (drugar vozi juga 55 star vise od 15 god.) nakon izlazka iz automobila policajac je ostrim tonom odgovorio zasto li cuvas jos ova kola kada su ona spremna da idu u kocku (mislio je na otpad) nakon toga je prisao i njego kolega i zatrazio od njega da mu otvori gepek i da mu pokaze zimsku i ostalu opremu, u medjuvremenu policajac koji ga je zaustavio poceo je sa prednje strane da mu kida tablice, na sta je drugar upitao sta to rade a oni su mu odgovorili da rade njihov posao (odnosno posao djubretara i da sklanjaju otpad sa ulice) Dakle iscupao je tablice sa sve okvirima i nosacima sa prednjeg branika (uz to je i branik naprsao) decko nije znao o cemu se tu radi i nije se mesao zatim je presao i na zadnje takodje polomio okvir i iscupao tablice!!!

zatim ga je poveo da mu napise prijavu decko je bio zbunjen. Kada ga je policajac upitao zasto nije registrovao vozilo decko je zacudjeno odgovorio da je registrovan pre mesec i po dana na sta je policajac ponovo pogledao saobracjnu i video da je registrovan do dvadeset i nekog decembra 2005 god. Policajac mu je nudio nazad saobracajnu i vozacku i pri tome se izvinjavao!!! Decko je zatrazio da mu vrate tablice kao sto su i bile. Medjutim policajac je poceo da vice da on nije mehanicarska radnja i da mu ne pada na pamet to da vrati. Uz to mu je rekao nemoj da te povedemo na "razgovor" u stanicu.Decko se pokupio i otisao.

Tog dana otisao je kod Nacelnika i ispricao mu je pricu kako se desilo na sta mu je nacelnik odgovorio "Pa greske se desavaju!!!" I da on ne moze da mu vrati to kako je bilo, navodno to sto je bilo bilo je i da se to zaboravi. Dakle naisao je na krajnju drskost i od nacelnika.

Kome on treba da se za to obrati i da mu sve polomljeno bude placeno i da ti saobracajci budu izvedeni pred lice pravde!!!
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.gromnet.net.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 15:30 - pre 233 meseci
jaoooooo to samo dokazuje da su policajci teska g**** OVOLIKAAAAAAA
smrad do smrada.sve to treba u logor ;)
kome da se zalis i da se zali opet ce da ispusi.kakva drzava takva policija.pravda u svoje ruke je najbolji nacin
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9499
82.117.206.*



+10254 Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 15:31 - pre 233 meseci
Nikome. Nema mu pomoći. Uz to, fakat, nema neke veće materijalne štete.

Ostaje mu jedino moralna satisfakcija. A to je da priču ponudi novinama, lokalnoj televiziji i raznim nevladinim organizacijama.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

strba
Nenad Štrbić
BiB
Beograd

strba
Član broj: 3631
Poruke: 656
*.vdial.verat.net.

Jabber: strba@elitesecurity.org
Sajt: https://www.facebook.com/..


+1 Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 15:47 - pre 233 meseci
kurir bato www.kurir-info.co.yu

[email protected]
 
Odgovor na temu

zlatibor82
zlatibor
Serbia brale......

Član broj: 33032
Poruke: 212
195.252.85.*



+1 Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 17:22 - pre 233 meseci
Ok momcim, to sam mu i ja rekao da se ne ispalti da se zali bilo kome, ali to sto policija radi (obicnim smrtnicima) stvarno svakim danom sve vise i vise preteruju.
Mnogo su se brate osilili, kao da su bogovi. Najgore je to sto za njih nema nikakvog zakona (za njih uvek postoje rupe)
Videcemo kako su mediji zainteresovani za ovu pricu.......

Pozdrav.....
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.beotel.net.



+7 Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 17:54 - pre 233 meseci
Citat:
...budu izvedeni pred lice pravde!!!


Pa vidis... toga ovde nema, ovo je Srbija.

Inace oni po "zakonu" ti moraju dati broj znacke ako im zatrazis.
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

Dr.sima

Član broj: 6237
Poruke: 478



+119 Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 19:30 - pre 233 meseci
Kome moze da se obrati? Upravi vodovoda kao i obicno :)
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.bitsyu.net.



+3 Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 20:35 - pre 233 meseci
Kao sto STRBA kaze Kurir ce sve da obavi umesto tebe:)
 
Odgovor na temu

drgrozozo
Doktor Grozozo

Član broj: 41870
Poruke: 264
*.83.beocity.net.

Jabber: drgrozozo@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 21:17 - pre 233 meseci
Citat:
Kome on treba da se za to obrati i da mu sve polomljeno bude placeno i da ti saobracajci budu izvedeni pred lice pravde!!!


da,da, kurir i svi ostali mediji koji mu padnu na pamet.
ako je zapamtio brojeve, ili imena pandura, strava.
i nacelnika takodje.
pa kod nacelnikovog sefa, i njegovog sefa sefa.
pa po raznoraznim narodnim kancelarijama predsednika, premijera, predsednika skupstine i ostalih baraba i nek samo ponavlja kao pokvarena ploca i nek se dere.
nek ubaci svoje skromno materijalno stanje i kako je za njega to ogromna steta i nek trazi odstetu za dusevnu bol jer je taj jugo 15 godina sa njim i prirastao mu je uz srce.
nemoj da se predaje.
na kraju ce nesto morati da urade samo da ne talasa.

naravno, to ce da ga kosta boga oca vremena i zivaca, sto je jedan od razloga zbog kojih ovakvi bezobrazluci uglavnom ostaju bez odgovora.
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 21:40 - pre 233 meseci
http://www.upravusi.org
vdl/nlns
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.gromnet.net.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 21:43 - pre 233 meseci
ako si ga zapamtio sacekaj ga sa drugovima u nekoj kafani gde ide i eto ;)

Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 21:58 - pre 233 meseci
Nikakva sacekusa, napravi sto vecu galamu u medijima.

Samo to. Razglasi na sve strane. I domacim i stranim.
Poslusaj drgozoza, dobro ti je rekao.
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

strba
Nenad Štrbić
BiB
Beograd

strba
Član broj: 3631
Poruke: 656
213.244.197.*

Jabber: strba@elitesecurity.org
Sajt: https://www.facebook.com/..


+1 Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 22:08 - pre 233 meseci
Takvi se medijske buke, mogucnosti da im se slika, ime ili prezime pomenu u medijima najvise plase tako da......


Ostalo su samo rizicni poduhvati sa uglavnom ne bas slavnim zavrsetkom.
 
Odgovor na temu

zlatibor82
zlatibor
Serbia brale......

Član broj: 33032
Poruke: 212
195.252.85.*



+1 Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 22:33 - pre 233 meseci
Bre iskreno se nadam da ste upravu, inace ja sam mu i tako i tako rekao neka se obrati nekom na visokom polozaju. Sto se tice javnosti sigurno ce se dici neka galama. U to sam uveren jer u ovom istocnom delu policajci su se jako osilili. I rade kako oni hoce.

Imam jos jedno pitanje sto se meni licno desilo:
Na putu Kladovo - Negotin pre jedno pola god. pa mozda i vise desila mi se sledeca situacija: dakle vozeci tim magistralnim putem na kome je ogranicenje 80 kmh, upozoren sam od strane drugih vozaca da je policija na putu, normalno smanjio sam brzinu na oko 85kmh. Policajac me je zaustavio i rekao mi da izadjem iz vozila i da pogledam koliko sam vozio. Na radaru je pisalo 113kmh. Dakle to nije bila moja brzina, niti priblizna. Ja sam rekao da nisam toliko vozio i da to nije moja brzina nego da je to brzina ko zna kog vozila koje je najverovatnije pre toga bilo zaustavljeno. Na sta je policajac odgovorio da je kazna 1500 din. Ja sam odgovorio da mi ne pada na pamet da platim nesto sto nisam ucinio.
Policajac je ljubazno odgovorio da bolje da platim odmah nego da idem kod sudije za prekrsaj jer mi tek tamo nece verovati (sto je i tacno). Jer nisam imao svedoke.
Zatim toga je kaznu spustio na 1000 din (s pricom kao da ne dizemo prasinu oko toga) i da bih na kraju rekao da mi on napise jednu kaznicu za pojas od 600 din. pa da svi srecni idemo kucama na sta sam ja morao da prihvatim i platim nesto za sta nisam ni bio kriv.

Kasnije sam se posavetovao sa nekim pametnijim ljudima od mene i rekli su mi da sam "dobro uradio" to sto sam platio nego da sam se vukao po sudovima, Jer se sluzbenom licu vise vreuje nego i 2 svedoka.

I gde je tu PRAVDA!!!

 
Odgovor na temu

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

m4rk0
Član broj: 25075
Poruke: 1740
*.verat.net.

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 22:38 - pre 233 meseci
[offtopic]
El se secate one skrivene kamere kada frajer prerusen u policajca drzi radar i zaustavlja vozace sa izgovorom da su prekoracili brzinu. I tako on zaustavi jednog koji je vozio Reno 4 negde 70-o godiste :), i kaze policajac tom vozacu: Gospodine vozili ste 183 KM/h. Jadan covek se izgubio i poceo da se nervira i na kraju rece: Evo sedite u ovu moju krtiju i ako nagurate 80, dajem vam ga za dzabe a mene vodite u zatvor :)))
PS: Izgleda radnja ove skrivene kamere prelazi u realnost...
 
Odgovor na temu

Deluxer330

Član broj: 41527
Poruke: 137
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 22:52 - pre 233 meseci
bez komentara samo sto taj ima srecu sto je naleteo na tog decka , ima nekih budala koji bi mu se najebali mamine mame , taj decko moze da se bori do prekosutra njemu niko nece da pomogne u ovaj zemlji po tom pitanju.
 
Odgovor na temu

Strahinja233
NS

Član broj: 28341
Poruke: 94
*.panline.net.

Sajt: saobracaj.net


Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 22:55 - pre 233 meseci
ako je tvom prijatelju bas toliko stalo, trebao bi da angazuje nekog advokata, pa privatna tuzba. Moze tu svasta da se nakrpi iako je materijalna steta mala, recimo povredjivanje ugleda i casti, pa pretrpljen strah,......ma ima materijala
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
213.244.208.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 22:55 - pre 233 meseci
A pitam se koliko bi taj ker imao muda da skida tablice na kojima pise npr. 44-44 ili 333-333. Nadam se da shvatate sta hocu da kazem. Nasao je na kome ce da se izivljava. Ako je tvoj drugar gledao film Bure Baruta, znace sta da radi.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.gromnet.net.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 22:58 - pre 233 meseci
nabuko bas tako tu si u pravu.da vide neki audi odmah dobro vece gospodine prijatan put zelim
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

zlatibor82
zlatibor
Serbia brale......

Član broj: 33032
Poruke: 212
195.252.85.*



+1 Profil

icon Re: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:02.02.2005. u 23:10 - pre 233 meseci
Bre ljudi ne znam sta da vam kazem, i sami vidite da sve gore i gore dolazi, (dok su bili aktuelni mafijasi, oni nisu dirali obicne smrtnike, mislim nisu ih drali za kazne) a sada izgleda da je najveca mafijaska "firma" bas POLICE!!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta bih trebalo uraditi u sledecoj situaciji:

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10538 | Odgovora: 32 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.