Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ADSL preko kablovskog operatera SBB!?

[es] :: ISP :: ADSL :: ADSL preko kablovskog operatera SBB!?

[ Pregleda: 5422 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

granje
BG

Član broj: 38980
Poruke: 13
*.dial.b92.net.

ICQ: 12212334


Profil

icon ADSL preko kablovskog operatera SBB!?15.01.2005. u 12:39 - pre 234 meseci
da li neko ima vishe informacija od SBB ADSL-u?

[iMacG5-1.8-1GRam]
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.vdial.verat.net.



+16 Profil

icon Re: ADSL preko kablovskog operatera SBB!?15.01.2005. u 13:15 - pre 234 meseci
Jel si to čuo od nekoga ili si samo onako lupio pa ost'o živ?
Nešto mi to sumnjivo da kablovski operator daje ADSL :/
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: ADSL preko kablovskog operatera SBB!?15.01.2005. u 14:15 - pre 234 meseci
Po definiciji:
Citat:
Asymmetric Digital Subscriber Line -- A method for moving data over regular phone lines

Ili za one koji ne znaju engleski, to je metod prenosa podataka preko obicne telefonske linije. Znaci ne mozes podatke prenositi preko drugog kabla osim telefonskog, jer ako to radis vise se ne zove ADSL. Ako se izuzme ova vazna cinjenica, onda su ADSL i kablovski internet prakticno jedno isto, tj. svaki kablovski internet je ADSL.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: ADSL preko kablovskog operatera SBB!?15.01.2005. u 14:27 - pre 234 meseci
Pa da :) A s obzirom da kod nas svi zivi muljaju razno-razne tehnicke pojmove, ne bi me cudilo da je ovo istina, da zbog marketinga svoj net nazivaju ADSL :)
Po tome i wireless 256k moze da se zove ADSL :)
 
Odgovor na temu

netman
Neko Nekić
Bgd

Član broj: 14447
Poruke: 341
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: ADSL preko kablovskog operatera SBB!?15.01.2005. u 14:33 - pre 234 meseci

Ma nije lupio nego se ovi iz SBBa ponašaju malo više nego čudno!

Danas su i mene zvali, pošto sam se dopisao na listu čekanja za kablovski net, i rekli da oni još nemaju mogućnosti da mi uvedu kablovski ali da prave listu zainteresovanih korisnika( OPET LISTA !!!!) i da to šalju posle Telekomu. Ja imam neku staru centralu ali se oni nadaju da će moći da mi uvedu jednu novu liniju!
Eeee sad, zašto nisu sami prebacili ovu dvojničku liniju na normalnu sa digitalne- pa valjda da mogu da mi naplate uvodjenje nove linije?!
Valjda oni u dogovoru sa Telekomom smaraju okolo ljude i prodaju im ADSL linije a onda ti naplate i net kod "SBB provajdera", tj. kod njih lično.

Čini mi se da tip reče 128 kbps FlatRate za 1500 din., isto kao i kablovski.
Možda je neko drugi imao više živaca da ih sasluša pa neka napiše nešto više!
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.vdial.verat.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: ADSL preko kablovskog operatera SBB!?15.01.2005. u 18:21 - pre 234 meseci
Pa mozda ljudi nece (a i ne mogu) da rade preko optickog kabla, vec se samo ta firma sprema za ADSL uslugu. Nista vise. Mogu oni da se bave i poljoprivredom pored ovoga, ali to ne znaci da ce to raditi preko optickih kablova.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: ADSL preko kablovskog operatera SBB!?

[ Pregleda: 5422 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.