Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti

[es] :: GSM - upotreba :: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10756 | Odgovora: 37 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti06.04.2002. u 09:19 - pre 267 meseci
Zamolio bih nekoga ko zna neki servis FREE naravno na internetu koji vrsi obavestavanje preko SMS kada je neka posta stigla na neku e-mail adresu.

Zamolio bih vas da nebudete inertni i da mi pomognete OKO OVOGA.
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti06.04.2002. u 12:14 - pre 267 meseci
http://www.physik.tu-muenchen.de/~rwagner/projects/sms/
-----------------------------------------------------------------
Procitaj to malo mislim da ce ti se uciniti simpaticnim.
Pazi , od skoro cuo sam da ponovo radi www.immk.net (nisam siguran , samo sam nacuo) pa oni us imali e mail notification.
Imas i recimo http://www.yourwap.com/ , mada ni sa njihovim radom nisam upoznat preterano jer ne koristim takve servise.
-----------------------------------------------------------------
Dakle pokusaj , sta da ti kazem , zelim ti srecu!
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti06.04.2002. u 21:42 - pre 267 meseci
www.yahoo.com
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.yubc.net



Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti06.04.2002. u 22:06 - pre 267 meseci
Citat:
Dejan Krstic:
www.yahoo.com

Neznam da li je ovo neka sala ili sta?Ako nije zamolio bih te da objasnis o cemu je rec?Regitrovao sam se i bio u mail opcijama i tamo koliko ja vidim nepostoji nesto ovog tipa sto ja trazim.


SF ono sto si mi poslao me stvarno MRZI da citaj jer bi mi trebalo mnogo vremena pa ako te nemrzi objasni u par reci u cemu je stvar.Onaj sajt isto nema notifikaciju tako da i od nema nista.
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti06.04.2002. u 22:56 - pre 267 meseci
Ne moze to tako lako da se ukratko opise pa uzmi lepo procitaj, a sto se tice www.yahoo.com ne znam ni ja veruj mi.
Ona dva sajta su podrzavala tu opciju , otvoris e mail kod njih i na taj mail sta god ti stigne bude prosledjeno na tvoju pravu adresu i bude ti poslato obavestenje sta ti je prosledjeno.
 
Odgovor na temu

vlada13
Student
Dobanovci

Član broj: 877
Poruke: 356
*.ptt.yu

ICQ: 101388726
Sajt: www.dobanovci.com


Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti07.04.2002. u 20:04 - pre 267 meseci
IMMK net ne radi vecj duze vreme. Danas sam poslao mail na moj naloog na IMMK-u i nishta nisam dobio, chak ni preusmeren mail na ptt. (tako mi je stajalo dok je immk radio)
:-))
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti07.04.2002. u 21:35 - pre 267 meseci
Citat:
Bad Habbit:
Neznam da li je ovo neka sala ili sta?Ako nije zamolio bih te da objasnis o cemu je rec?Regitrovao sam se i bio u mail opcijama i tamo koliko ja vidim nepostoji nesto ovog tipa sto ja trazim.


SF ono sto si mi poslao me stvarno MRZI da citaj jer bi mi trebalo mnogo vremena pa ako te nemrzi objasni u par reci u cemu je stvar.Onaj sajt isto nema notifikaciju tako da i od nema nista.


Zar ti ja licim na nekog ko se sali? :)

LM, nije sala. Kada si se registrovao odes na mobile.yahoo.com. Tamo ides na Add Device. Dodas kada dodajes uredjaj on ce da te pita da li hoces da ukucas broj telefona ili email adresu telefona. Ako ukucas broj telefona nista se nece desiti posto na nase mreze ne stizu poruke odatle ali mozes da ukucas bilo koju email adresu. Kada ukucas adresu on ce ti onda traziti confirmation code koji ti je poslao na tu adresu koju si ukucao. Proveris postu i ukucas confirmatio code. Sada si registrovao svoj device. Onda tu negde nadjes Alerts, pa onda kliknes na Email...onda ce on tu nesto da te pita.......i ti uglavnom kliknes na Save. Onda se vratis na mail.yahoo.com. Ides na Options pa Filters. Tu podesavas filtere za pristiglu postu. E sad, ako hoces da ti za svaki mail stize notifikacija onda jednostavno stavis Create Filter i npr. u polje From stavis *, i dole ukljucis da ti salje obavestenje na Wireless device i to je sve...

Uffff...ovo je sve bilo iz glave pa je moguce da sam neki korak propustio.....ako negde zaglavis javi mi se na mail pa cu da ti izdetaljisem...
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti07.04.2002. u 22:34 - pre 267 meseci
Bravo kralju , svaka cas' gde bre iskopa to bureka ti
Cuvaj tu glavu , trebace nam
 
Odgovor na temu

bOkIcA
Bojan Abramovic
Novi Sad

Član broj: 1808
Poruke: 520
*.prozone.co.yu.

Sajt: www.bokica.com


Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti08.04.2002. u 19:31 - pre 267 meseci

To sam koristio pre neke dve godine, yahoo mi je prosledjivao mail notifikaciju na [email protected], a quios meni na mobilni i nazad na yahoo, pa sam bio zatrpan SMS-ovima, nesvesno sam napravio petlju. Morao sam da ubacim filtere na yahoo-u da izbegnem petlju. I to je radilo fino.
Ali Quios vec dugo ne radi, a nisam trazio drugi besplatan nacin.

Sada proveravam mail na yahoo-u preko wap servisa.
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti08.04.2002. u 20:14 - pre 267 meseci
Ne znam vredi li ovo , ali stiglo mi je kao ponuda za probu od Quiosa ... Znam da je bio najjaci i ja sam ga koristio do besvesti , ali ne radi ... Mozda sad ovo QUIOS / BIGFOOT nesto postigne:
http://sms.bigfoot.com/index.php?pages=signup
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti09.04.2002. u 11:05 - pre 267 meseci
Citat:
Dejan Krstic:
Zar ti ja licim na nekog ko se sali? :)

LM, nije sala. Kada si se registrovao odes na mobile.yahoo.com. Tamo ides na Add Device. Dodas kada dodajes uredjaj on ce da te pita da li hoces da ukucas broj telefona ili email adresu telefona. Ako ukucas broj telefona nista se nece desiti posto na nase mreze ne stizu poruke odatle ali mozes da ukucas bilo koju email adresu. Kada ukucas adresu on ce ti onda traziti confirmation code koji ti je poslao na tu adresu koju si ukucao. Proveris postu i ukucas confirmatio code. Sada si registrovao svoj device. Onda tu negde nadjes Alerts, pa onda kliknes na Email...onda ce on tu nesto da te pita.......i ti uglavnom kliknes na Save. Onda se vratis na mail.yahoo.com. Ides na Options pa Filters. Tu podesavas filtere za pristiglu postu. E sad, ako hoces da ti za svaki mail stize notifikacija onda jednostavno stavis Create Filter i npr. u polje From stavis *, i dole ukljucis da ti salje obavestenje na Wireless device i to je sve...

Uffff...ovo je sve bilo iz glave pa je moguce da sam neki korak propustio.....ako negde zaglavis javi mi se na mail pa cu da ti izdetaljisem...


Moram priznati da nisam bas najbolje razumeo tvoju ideju.Evo otisao sam na mobile.yahoo.com uzeo sam add device ili kako vec i tamo samo imas da biras cellular phone ili alphanumeric pager,nema da se izabere e-mail adresa kao sto si ti rekao.Takodje sldeca dva polja ispod su mobile phone number i mobile phone network,gde su ponudjene nekoliko mreza od kojih naravno ni jedna nije mobtel.Ajde zamolio bih te da pogledas malo to pa da mi tacno napises sta i kako uraditi.Hvala.
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti09.04.2002. u 14:45 - pre 267 meseci
Vidis da sam preskocio nesto. Ne valja nikad pricati napamet :))
I da se razumemo: nije to moja ideja nego servis yahoo-a koji funkcionise besprekorno :)

Daklem:

Add Device

Device Type: Mobile Phone
Device Name: Moj Telefon
Message Limit: Unlimited

Next>

Please enter Your phone email address: [ukucas adresu na koju hoces da ti stize obavestenje]

Next>

Ukucas confirmation code koji ti je poslat na taj email.

Posle radis sve isto kao sto sam ranije napisao.
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti09.04.2002. u 17:17 - pre 267 meseci
Citat:
Dejan Krstic:
Vidis da sam preskocio nesto. Ne valja nikad pricati napamet :))
I da se razumemo: nije to moja ideja nego servis yahoo-a koji funkcionise besprekorno :)

Daklem:

Add Device

Device Type: Mobile Phone
Device Name: Moj Telefon
Message Limit: Unlimited

Next>

Please enter Your phone email address: [ukucas adresu na koju hoces da ti stize obavestenje]

Next>

Ukucas confirmation code koji ti je poslat na taj email.

Posle radis sve isto kao sto sam ranije napisao.

OK,pazi,sve sam ja sada ovo lepo uradio,ali ne znam bas,nije mi jasno sta sam sada sa ovime dobio?Kako sada ovo da iskoristim i sta sam sa time dobio?Ajde molim te objasni mi.
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti10.04.2002. u 19:31 - pre 267 meseci
Ajde ljudi,nije valjda da niko nezna.Ja sam ladno se namucio da ovo uradim a ne znam ni sto sam to radio i sada kada mi je uspelo ne znam sta da radim sa tim?
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti10.04.2002. u 23:47 - pre 267 meseci
JA licno ne znam nista o tome preko yahoo-a , ali mogu ti reci da je time2bcool.com ponovo poceo sa free sms servisom pa mozda ima notifikaciju ...
Ako neko zna nesto o onome onda je to Dejan Krstic licno pa sacekaj malo i odgovorice ti...
 
Odgovor na temu

predrag78
SRB

Član broj: 800
Poruke: 1255
*.gf.su.ac.yu



+2 Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti11.04.2002. u 14:24 - pre 267 meseci
Hvala Deki puno vidis trebalo se i toga setiti prelepo radi taj fazon

Veliki pozdrav
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti11.04.2002. u 14:28 - pre 267 meseci
Izvinjavam se , ali Pedjulino mogao bi i nama ostalima (Bad Habbitu) pojasniti malo detaljinije sta i kako dalje jer decku nije jasno , pa konkretno pogledaj njegove dve poruke i pokusaj mu ili preko POSTa ili preko PP obajsniti. Bolje preko posta jer i drugima moze pomoci. Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti12.04.2002. u 22:31 - pre 267 meseci
Kao prvo izvinjavam se zbog zakasnjenja. Imao sam neku opasnu frku ovih dana a i razboleo sam se u medjuvremenu pa me zato nije bilo. Ali to nije tema ovog foruma tako da cu odmah da predjem na stvar da mi neko ne bi obrisao poruku.

Kao sto sam bad habbit-u na priv objasnio, ovo nije preusmeravanje (forwarding) nego obavestenje (notification) o pristigloj poruci. E sad ko razume shvatice zasto je to dobro :) Ko ne razume neka mi posalje privatnu poruku :)

 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti13.04.2002. u 00:19 - pre 267 meseci
To je ok , i to je sta vise super , ali ovo treba sirokim narodnim masama koje nisu ono proslo skapirale , obajsniti. No dobro , neka postave pitanja preko PP a ako neko bude zanimljivo ti ga objavi.
Poceo je ponovo sa radom www.time2bcool.com tako da se i od njih ocejkuje vrlo brzo aktiviranje ovakve usluge za clanove.
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti13.04.2002. u 09:28 - pre 267 meseci
Zahvaljujem DK,na odgovoru ali imam jos jedno pitanje i zamolio bih te za obrazlozenje.Ovaj servis koji sam trazio mi je potreban zbog sledece stvar i mislio sam da ti to znas.Potreban mi je kako bi omogucio slanje SMS-a sa 063 na 064.To bi radio na sledeci nacin.Sa mog 063 broja koristeci EXCELL poslao bih e-mail na neku adresu koja ima mogucnost obavestenja preko SMS-a da je poruka stigla.To obavestenje bi se sastojalo u slanju e-mail-a sa koga je poruka poslata kao i SUBJECT-a na mobilni 064 osobe koja ima otvorenu ovu e-mail adresu.U SUBJECT-u bi trebalo napisati lepo tekst poruke tako da bi na taj nacin prakticno neko na 064 dobio poruku koju sam mu posalo.

Ova varijanta koju si ti objasnjavao je OK,ali ja sam problem slanja SMS poruka sa 064-063 vec resio,problem je ostao obrnuto slanje pa sam zato i zapoceo ovu TEMU.Da li imas neku alternativu kako bi ovo resili?Hvala.
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: Servis za NOTIFIKACIJU o pritigloj posti

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10756 | Odgovora: 37 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.