Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Iskustva Mercury mp3 player-a

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Iskustva Mercury mp3 player-a

[ Pregleda: 3845 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

M.O.D.
Beograd

Član broj: 34033
Poruke: 167
*.vdial.verat.net



Profil

icon Iskustva Mercury mp3 player-a30.09.2004. u 22:49 - pre 238 meseci
Da li neko ima ovaj Mercury iXA 520i?



http://www.kbc.co.yu/mp3/mp3_03.html

Kakva su vam iskustva sa ovim, ali sa ostalim Mercury mp3 playerima?


Roses are red, violets are blue
my dick is both, so let me stick it in you!
 
Odgovor na temu

Bartman
Beograd

Član broj: 4467
Poruke: 400
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Iskustva Mercury mp3 player-a24.10.2004. u 15:42 - pre 237 meseci
Razmisli o TwinMOS Go2Music P11 http://www.twinmos.com . Flesh memorija je od 16 MB do 512 MB u zavisnosti od modela, ima FM radio, mogucnost nadogradnje SD i MMC karticama, i USB 1.1. Mene je model sa 32 MB flesha kostao oko 45 €, a racunam da cu ovih dana uzeti SD karicu Kingston (dozivotna garancija) od 512 MB za nekih 55 do 60 €. Inace sto se tice zvuka mogu ti reci da je fantastican jer je izlaz 2 x 20 mW (kod MSI je 2 x 10 mW ), i sem ako nisi profesionalni muzicar bices vise nego zadovoljan. Uz uredjaj dobijas traku za nosenje oko vrata, 1 AAA Maxell bateriju, slusalice kao kod MSI, uputstvo, drajvere i mini USB kabl. Slusalice su odlicne ali malo kabaste, pa sam ja uzeo Panasonic-ove bubice. Konektor na njim ti je 3,5 mm tako da neces imati problema sa menjanjem kao kod MSI. Radio je takodje OK i ima sasvim lep prijem, a 10 stanica mozes da memorises.
Sto se tice ostalih uredjaja po pricama mojih drugara mogu ti reci sledece. Mercury je koliko sam ja cuo od ljudi koji su ga koristili dosta los, jer zvuk krci kada se pojaca, a i radio je veoma los. MSI Megastic koliko sam opet cuo ima lose slusalice, prvo jer je slab zvuk, a drugo jer je konektor nestandardan, tako da ako ti se pokidaju (a desava se vrlo cesto) ima da se ubijes da nadjes druge. PQI, MSI Mega 515 i slicne izbegavaj jer ako ti vrisne integrisana baterija mozes slobodno da ga bacis. Najbolji uredjaji su ti IRiver i Creative, ali oni su dosta skupi, i modele sa 256 MB ne mozes da nadjes ispod 140 €, pa taman ceo grad da prevrnes.
Ako ti nesto znaci TwinMOS je 4. po velicini firma u proizvodnji memorijskih modula na svetu, i napolju su dosta dobro kotirani, ali kod nas ih ne zastupa nijeda poznata firma, i ne reklamira ih na TV-u pa se o njima malo zna.
Kod nas ljudi koliko mi se cini znaju samo za tri brenda : ASUS, MSI i Samsung, i ako je neki uredjaj od tih proizvodjaca tu nema kritike. Ja licno mrzim tu pricu da ako je uredjaj npr. MSI ili ASUS onda je najbolji i nema konkurenciju. Pa to jesu dobre firme, ali daleko su od najboljeg, mozda imaju najbolji marketing, ali sigurno nisu najbolje !!!
Dakle nemoj da mislis da ako je nesto poznat brend da je dobro, vec se raspitaj o karakteristikama, raspitaj se kod ljudi koji ga imaju kakav je u radu, i ako mozes isprobaj licno uredjaj pa tek onda iznesi sud !!!

Pozdrav
Aye caramba !!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Iskustva Mercury mp3 player-a

[ Pregleda: 3845 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.