Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"create outlines" (ctrl+shift+O) u indesign-u mi pravi kopiju

[es] :: Grafički dizajn :: "create outlines" (ctrl+shift+O) u indesign-u mi pravi kopiju

[ Pregleda: 2832 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tritondoo
Zoran Cveticanin
Vrsac

Član broj: 30681
Poruke: 18
212.200.116.*



Profil

icon "create outlines" (ctrl+shift+O) u indesign-u mi pravi kopiju08.09.2004. u 13:37 - pre 238 meseci
"create outlines" (ctrl+shift+O) u indesign cs-u mi pravi kopiju kao da je pritisnut alt
kako toga da se resim?
 
Odgovor na temu

krusty
srbija / vojvodina

Član broj: 29064
Poruke: 18
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: "create outlines" (ctrl+shift+O) u indesign-u mi pravi kopiju14.09.2004. u 22:12 - pre 238 meseci
Kod mene kući ne pravi kopiju, ali na kompjuteru na poslu pravi... tek sam skoro primetio (retko koristim tu opciju). Tamo je InDesign CS CEE, a kod mene kući standardan. Ako nađeš rešenje postiraj... pretpostavljam da je bug.

Meni smeta što CEE može da pukne ako je uključen Story > Optical Margin Alignment a imam tragove YUSCII teksta u Unicode tekstu... zbog paklenih CHelv i sličnih govnarskih fontova kod kojih su varijante Bold i Italic u posebnim fontovima (a i kerning ugrađen u font ne valja) koje Word ne vidi kako treba i dozvoljava „lažno” formatiranje CHelv Bold u Bold... Inače u English verziji ga to nije rušilo, valjda...
 
Odgovor na temu

[es] :: Grafički dizajn :: "create outlines" (ctrl+shift+O) u indesign-u mi pravi kopiju

[ Pregleda: 2832 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.