Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

index.php + index.html u isto vreme na istom mestu problem...

[es] :: PHP :: index.php + index.html u isto vreme na istom mestu problem...

[ Pregleda: 3274 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zion_kidd
Budimir Lazić
Miloševac [RS]

Član broj: 33500
Poruke: 8
*.teol.net

ICQ: 124948069
Sajt: www.milosevac.net


Profil

icon index.php + index.html u isto vreme na istom mestu problem...04.09.2004. u 20:14 - pre 239 meseci
Hi!
Imam veeeeliki problem. Naime, kada otvaram svoj site, index.php se ne otvara odmah, nego izlista se ceo folder i onda kada kliknem na index.php, on se otvori. Do ovoga je doslo nakon sto sam sinoc, isprobavajuci SiteStudio, koji mi dolazi u hosting paketu i pokrecem ga iz cPanela, pokusvao napraviti neku stranicu i on ju je automatski snimio u public_html folder. Tu je vec bio index.php (do tada je sve radilo savrseno) i u browseru mi se automatski ucitavao index.html. Kada bih ukucao npr. mojastrana.net/nesto gde se nalazio takodje index.php za taj folder, opet bi se prikazao sadrzaj foldera, pa bih morao kliknuti na index.php.
Index.html sam izbrisao, nadajuci se da ce se sve vratiti kako je bilo, medjutim nista... Server mi ne procesuira index.php file automatski. Napominjem da je vec mesec dana sve funkcionisalo kako treba.
Da li su u pitanju apache_handlers ili mime_types ili nesto trece? Kako da resim problem?
What is The Matrix?
 
Odgovor na temu

Nemanja Dubravac
Nemanja Dubravac
Sombor / Wien

Član broj: 4621
Poruke: 955
*.ptt.yu.

Sajt: https://www.shpock.com


+3 Profil

icon Re: index.php + index.html u isto vreme na istom mestu problem...04.09.2004. u 20:22 - pre 239 meseci
u ".htaccess" ubaci
Citat:
DirectoryIndex index.php index.html index.htm

 
Odgovor na temu

zion_kidd
Budimir Lazić
Miloševac [RS]

Član broj: 33500
Poruke: 8
*.teol.net

ICQ: 124948069
Sajt: www.milosevac.net


Profil

icon Re: index.php + index.html u isto vreme na istom mestu problem...04.09.2004. u 20:58 - pre 239 meseci
Thanx.
Ali interesuje me zasto ne mogu da vidim .htaccess file sa FTP menadzerom. Uploadovao sam fajl 1.htaccess i onda sam samo rename u .htaccess i posle toga mu nema ni traga. Znaci ja sam ubacio novi .htaccess. Sada otvara php stranice, ali da li je u onom starom bilo nesto bez cega bih imao novi problem ubuduce...
What is The Matrix?
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
213.212.252.*

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: index.php + index.html u isto vreme na istom mestu problem...04.09.2004. u 21:07 - pre 239 meseci
vecina ftp programa po difoltu ne prikazuje fajlove koji pocinju tackom, jer ih smatra hidden fajlovima...

[Ovu poruku je menjao boccio dana 05.09.2004. u 00:09 GMT]
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

zion_kidd
Budimir Lazić
Miloševac [RS]

Član broj: 33500
Poruke: 8
*.teol.net

ICQ: 124948069
Sajt: www.milosevac.net


Profil

icon Re: index.php + index.html u isto vreme na istom mestu problem...04.09.2004. u 21:08 - pre 239 meseci
Ali sam ga nasao sa FileManager-om...
What is The Matrix?
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: index.php + index.html u isto vreme na istom mestu problem...

[ Pregleda: 3274 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.