Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

studij u becu pls!! (medicina!!!)

[es] :: Vodič za učenje :: studij u becu pls!! (medicina!!!)

[ Pregleda: 9463 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

endless

Član broj: 28294
Poruke: 9
212.39.108.*



Profil

icon studij u becu pls!! (medicina!!!)26.06.2004. u 05:27 - pre 240 meseci
Cao!

Prije oko 2 mjeseca sam prvi put bila na ovom forumu i moram reci da je super (nema cega nema), ali...

Vec sam pregledala teme "studiranje u becu", "studij u austriji", "studiji u njemackoj (ili kako se vec tema zove)"...ali nisam pronasla ono sto mene zanima...A to je studij medicine u becu.

Inace sam iz Mostara i zavrsavam prvu godinu medicine. Cula sam da se u bec na medicinu moze prebaciti tek nakon druge godine, pa me zanima ako neko moze to potvrditi. Isto bi volila cuti nesto o jeziku (njemackom, iako sam vec nesto saznala na temama sto sam ih gore navela) i mogucnostima studiranja na engleskom.

Bila bi vam jako zahvalna na odgovorima!!

p.s. Vec sam davno postavila slicno pitanje na temi "studiranje u becu, ali niko nije odgovorio

Hvala jos jednom

p.p.s. Daj Boze da neko odgovori :))
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: studij u becu pls!! (medicina!!!)04.07.2004. u 17:54 - pre 239 meseci
Pokusaj da obidjes site Beckog univerziteta (izmedju ostalog tu ces naci i link za Medicinski fakultet) pa se obrati direktno mail-om fakultetu sa tvojim pitanjem, tako ces dobiti informaciju iz prve ruke.

www.univie.ac.at
 
Odgovor na temu

BogdanDoboj
Bogdan Zivaljevic
Wien/Doboj

Član broj: 31137
Poruke: 19
*.3.11.univie.teleweb.at



Profil

icon Re: studij u becu pls!! (medicina!!!)16.08.2004. u 23:16 - pre 238 meseci
Na medicinskom uniju i dalje se ne placa skolarina za BH studente. Vecini nasih koji su presli su priznali sve ispite. Sto se tice studiranja na engleskom, zaboravi,moraces kao i svi ovdje uciti jezik od pola godine do godinu!
 
Odgovor na temu

dimitt
Dimitrije Gajin Vlašić
N.Beograd

Član broj: 16866
Poruke: 73
*.yubc.net

ICQ: 278


Profil

icon Re: studij u becu pls!! (medicina!!!)17.08.2004. u 23:45 - pre 238 meseci
Posto si iz Mostara, a to je teritorija K&K(Austrougarske), ja imam informaciju, pri tom dosta pouzdanu, da svi rodjeni na toj teritoriji imaju pravo na besplatno skolovanje na beckom univerzitetu. Upravo, primer za koji znam, i iz koga mislim da je to tacno,je sa medicinskog fakulteta. Proveri u austrijskoj ambasadi, a i u SRJ ambasadi u Becu. Naime cela prica je posla odatle ( iz nase ambasade).
Ko kaže da je život fer?
 
Odgovor na temu

endless

Član broj: 28294
Poruke: 9
212.39.109.*



Profil

icon Re: studij u becu pls!! (medicina!!!)05.09.2004. u 02:42 - pre 237 meseci
Hvala vam na odgovorima. Stella, Dimitt, Bogdan... Idem U Bec definitivno, samo me jos njemacki je*e, nije da ga ne znam, ali mislim da ne znam dovoljno.


Pozdrav iz Mostara
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: studij u becu pls!! (medicina!!!)

[ Pregleda: 9463 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.