Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako sa RentACoder-om

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Kako sa RentACoder-om

[ Pregleda: 4691 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

WebEVIL
Milos Popovic
Nis

Član broj: 22632
Poruke: 51
*.rcub.bg.ac.yu

Sajt: www.GOOD-THING.net


Profil

icon Kako sa RentACoder-om20.05.2004. u 22:19 - pre 242 meseci
Da li neko ima iskustvo sa ovim sajtom, odnosno sa nacinom poslovanja sa kojim se oni bave? Ako ima hteo bih da saznam neke informacije.
1. Da li se isplati ovo???
2. Da li pare stizu i na koj nacin?
3. Postoji li mogucnost da vas neko zaj...?
4. Neznam ni ja vise ako neko ima iskustvo neka mi kaze sve sto treba da znam

Pozdrav
Pozdrav...
_____________________
http://www.good-thing.net
http://www.baner.co.nr
 
Odgovor na temu

Free_Sex
Aleksandar
Beograd

Član broj: 9601
Poruke: 616
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Kako sa RentACoder-om21.05.2004. u 09:02 - pre 242 meseci
E pa sa RAC-om nisam mnogo radio. Mislim imam samo jedan review, a cifra je bila 5 $ .... tip je hteo nesto da uradi, sve u svemu to nije moglo da se uradi i ja sam mu to objasnio. I on rece evo tebi 5$ sto si mi ustedeo trud :)

Doduse mislim da ima veze i to sto mu je u stats pisalo da je 100% projekata do tog trenutka zavrsio tj izabrao nekog ;)

Ja radim najvise preko scriptlance.com. U principu to je isto sr*** drugo pakovanje. Escrow racun ti sluzi da te ne bi zajebali, jer jednom kada prebace pare na njega, ne mogu sebi (lako) da ih vrate.

RAC ima vise, bas programerskih poslova. Scriptlance je vise okrenut web-u. A ja radim perl/cgi/mod_perl zato i uglavnom radim preko scriptlancea.

Ustvari tamo imam solidan feedback, na pocetku mi je naletelo nekoliko projekata na boom i onda jedan po jedan ... 10-ak vec zavrseno.

Pare ti salju wireom na racun kod nas u banci. Ne bi trebalo da bude problema oko toga.

Srecno Bidovanje !
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.158.EUnet.yu



+1 Profil

icon Re: Kako sa RentACoder-om21.05.2004. u 10:11 - pre 242 meseci
Pazi se, meni je na scriplance tip uradio charge-back za $1000... Iz scriptlance su mi rekli "***i ga, što si mu verovao"... Od tada, evo ti wire instrukcije, kada legne na moj račun - dobiješ script. Ima svakakvih ljudi, pazi se dobro.
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
195.178.35.*

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Kako sa RentACoder-om21.05.2004. u 11:31 - pre 242 meseci
Kako su te tako zeznuli nije mi jasno?
Znam da za RAC nema sanse da se to desi, tek tako da ti uzme pare kad mu ti posaljes gotov proizvod. Ako kupac nije zadovoljan i ako ne moze da se dogovori sa koderom onda ide arbitraza koju vodi sajt i na kraju ili vrati pare kupcu ili presudi u korist kodera i nema sanse da ti njemu posaljes program a on uzme pare nazad iz escrowa. Znaci scriptlance treba zaobilaziti u sirokom krugu....
-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.254.EUnet.yu



+1 Profil

icon Re: Kako sa RentACoder-om21.05.2004. u 13:07 - pre 242 meseci
Zezn'o me lik ko francusku sobaricu :-)

ja rekao uplati pa ti saljem script, on kao dobro, uplati, ja pogledam na stanju pise lepo +$1000, ja posaljem script i legnem da spavam (bilo je 5am) Sutra, kada sam hteo da prebacim na svoj wire pise -$1000 (chargeback).
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
195.178.35.*

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Kako sa RentACoder-om21.05.2004. u 21:46 - pre 242 meseci
Pa koliko ti je trebalo da uradis taj posao? Ja bih poludeo blago receno.
Mislio sam da i taj sajt radi escrow i da sve ide preko sajta, znaci on uplati pare preko sajta a ti saljes opet preko sajta. Nemoguce da te tek tako zeznuo i nista ne moze da se preduzme (mozda scriplance radi sa njim u ekipi pa su te zajedno opeljesili :)) Cisto me informativno zanima jel taj tip zapadnjak ili amer mozda?
-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
Odgovor na temu

Free_Sex
Aleksandar
Beograd

Član broj: 9601
Poruke: 616
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Kako sa RentACoder-om23.05.2004. u 09:57 - pre 242 meseci
E pa evo ja upravo zavrsavam posao od $900 na scriptlanceu. Pare su na escrow-u.
Pa cemo da vidimo ..... Javicu vam kako je proslo. Trebalo bi da dovrsim ceo posao za 6,7 dana.

A ako i ne plati, e je***a. Dobro je sto je skripta "univerzalna" pa cu je i onako i ovako prodavati kasnije.
 
Odgovor na temu

Free_Sex
Aleksandar
Beograd

Član broj: 9601
Poruke: 616
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Kako sa RentACoder-om23.05.2004. u 10:00 - pre 242 meseci
Cekaj bre bluessman pa kako je on samo mogao da ti uplati ?!?
Mislim jer on otvorio projekat, ti bidovao, on te izabrao, i onda ti prebacio pare ili kako vec ?

Jer ako ti je direktno prebacio pare na racun, pa to je poznato da ce scriptlance da se buni je to je pokusaj da ih zeznete za njihov % ?

Ali pazi kad stvarno nigde drugo nisam cuo nista lose o scriptlance-u ....
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Kako sa RentACoder-om

[ Pregleda: 4691 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.