Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

večeras reklame (trebalo bi i 3D) na Ekonomskom Fakultetu

[es] :: 3D modelovanje :: večeras reklame (trebalo bi i 3D) na Ekonomskom Fakultetu

[ Pregleda: 5601 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Miodrag1
Beograd

Član broj: 25405
Poruke: 19
195.252.80.*

Sajt: www.geocities.com/miodrag..


Profil

icon večeras reklame (trebalo bi i 3D) na Ekonomskom Fakultetu29.04.2004. u 15:30 - pre 242 meseci
Znači ovo nije reklama :=)

Već obaveštenje za ljude koji su zainteresovani za primenu reklama u marketingu.
Verovatno će biti i dobro uradjenih 3D animacija.

Znači, Ekonomski Fakultet, 29.IV u 20:30, amfiteatar 1,
ja sam kartu kupio ranije ( za 70d), što ne znači da neće moći i na
ulazu da se kupi.

Koliko sam se informisao, biće 2 sata reklama, sa pauzom i verovatno malo priče...
 
Odgovor na temu

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
62.193.130.*



Profil

icon Re: večeras reklame (trebalo bi i 3D) na Ekonomskom Fakultetu29.04.2004. u 23:58 - pre 242 meseci
Izvestaj sa veceri

Na moju veliku zalost vece i nije bilo kako sam ocekivao. Bilo je dosta reklama, ali je kvalitet reprodukcije bio "ocajan" - Mislim pohvala za ideju, i "organizaciju" ali izbor je bio "pomalo tuzan". Pored toga - 80% reklama je bilo u "ocajnom" kvalitetu - znaci divx ali npr 300 x 300 bacen na platno ( a da ne pricamo o bit rete-u) pretpostavite kako je to onda izgledalo. (uz sve to jos preglasno i nerazumljivo)

Sto se tice nasih reklama bilo ih je malo, a i nisu bile bas neke. Bilo je reklama koje su "vec vidjene" od nasim nam dragih suseda Hrvata, Slovenaca i Makedonaca. Sto se tice ljudi izbor je pao 99 % na ljude sa fakulteta, koji imaju dodira sa animacijom, produkcijom, i slicnim nama vec dobro znanim stvarima - kojima se bavimo - tek toliko sto oni uce da budu ti koji ce da kazu kakva ce reklama da izgleda - (grdno se varaju). Dosta devojaka, lepih oblih guza (nadam se da je ovo dozvoljeno za napisati), i mnogo "glasne muzike i pomalo alkohola". Pokusao sam malo da pricam sa ljudima (devojkama), ali sta da razgovaram sa nekim ko takoreci ne ume da upali kompjuter - mislim nije bilo toliko crno, ali nije bilo daleko ni od toga - a gde ste Vi svi? Ccccc kakvo ste mi vi drusvo - tamo padam za slobodu, a Vi ni da se pojavite


Speling
 
Odgovor na temu

xsianimator
u procesu
Srbija

Član broj: 101858
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: u izradi


Profil

icon Re: večeras reklame (trebalo bi i 3D) na Ekonomskom Fakultetu30.08.2006. u 20:15 - pre 213 meseci
Prekasno sam video temu, ali da nisam,
dosao bih sigurno da bacim pogled i vidim o cemu se tu radi!
Sto se tice lepih i oblih, pa one ne moraju ni da znaju da upale racunar,
neka su iskusne u drugim oblastima i meni je ok,
a racunar i reklame neka prepustite meni, tj. nama koji radimo sa tim

Ako bude jos nekih takvih manifestacija, pusti temu malo ranije pa da
stignem da se organizujem i dodjem da vidim o cemu se radi!

pozz
You Can If You Belive You Can!
 
Odgovor na temu

Highper

Član broj: 63907
Poruke: 77
*.internet.krstarica.net.



Profil

icon Re: večeras reklame (trebalo bi i 3D) na Ekonomskom Fakultetu30.08.2006. u 21:05 - pre 213 meseci
Mogao si ranije da javis...
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: večeras reklame (trebalo bi i 3D) na Ekonomskom Fakultetu

[ Pregleda: 5601 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.